Dąbex

Opinie o Dąbex

jacek

@tt, to znaczy ile orientacyjnie da radę wyciągnąć na obecną chwilę w Dąbex, kiedyś było lepiej? Pozdrawiam.

mikrus

Czyli mam rozumieć igor był jakiś podstawiony, bo przeczył samemu sobie, a w Dąbex idzie dobrze zarobić i dobrze się pracuje, tak?

Arek

By przestać narzekać musiałbyś zostać panem własnego losu.

igor

Ludzie pracuje już 10 lat w tej firmie i dajcie sobie spokój. Wykorzystywanie pracownika nawet przepisy obchodza by nie dac umowy na stałe żałosne. jak bym znalazł inna robote z miejsca bym uciekał. a zarobki szkoda mowic nie polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dąbex? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Max

Wszystko zależy od pokroju ludzi.

x/man

1350 na początek a kadrowi nawet mają stracha przed dyrektorami 15 minut szybkiego jedzenia i won na produkcje.

***

nie rozumiem,skąd takie zachowanie z jednej i drugiej strony...smutne.

igor

Słuchaj lakiernikmix czy jak ci tam. Ja pracuje tam 10 lat i tak jak mowi anonim tak jest.A jeśli lizałeś (usunięte przez administratora)[usunięte przez moderatora]

Lakiernix

Mój drogi. Nie jestem kierownikiem, brygadzistą...ale zwykłym pracownikiem firmy D. Wiesz co? Ja pracuję w firmie 5 ponad lat i nigdy nie miałem problemów z dostaniem urlopu. Na kasę też nie marudzę. U [usunięte przez moderatora] jest tak, jak pracujesz to tyle zarabiasz i tego nie przeskoczysz. Jeśli cwaniakowałeś i starałeś się być mądrzejszy od mistrza zmianowego to twoja sprawa, twój problem i tyle. Bo z tego co piszesz, to pracowałeś na tzw. nowej hali. Pracowałem u[usunięte przez moderatora]. obecnie pracuję u[usunięte przez moderatora] i zawsze dostawałem urlop, tzn prawie zawsze, bo wystarczy przeczytać kodeks pracy i będziesz wtedy wiedział kiedy ile i czy wogóle otrzymasz urlop. Co do kasy, zapewne niezbyt chciało ci się pracować, trochę mało kreatywności. Inna sprawa to podejście ww. panów do podwładnych, dość charakterystyczne ale można wytrzymać. Dzwonek jak w szkole? Przy włączonych maszynach najgłośniejszy nawet krzyk PRZERWA!!! nie przebije się przez ten hałas.

Zostaw merytoryczną opinię o Dąbex - Grodzisk Wielkopolski

• Jak się pracuje w Dąbex?

Zobacz opinie na temat firmy Dąbex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dąbex?

Dąbex