Dąbex

Opinie o Dąbex

Roko

Nie polecam tego zakładu największemu wrogowi

@Roko

Brawo

Nikolaus

Jak się pracuje w firmie dąbex jaka panuje tam atmosfera między pracownikami na hali? Czy jdst duże zapylenie ?

Hanna

@Nowa, a jaka stawka obowiązuje mężczyzn zatrudnionych w Dąbex na tym stanowisku? Jakie wymagania należy spełnić, aby otrzymać wspomnianą przez Ciebie premię? Czy oprócz tego, firma oferuje Wam pakiet socjalny? Co jest w nim zawarte?

Nowa
@Hanna

Mężczyzna na starcie dostaje ok. 13 zł podwyżka płacy raz na pół roku kobieta 50gr (pięćdziesiąt groszy) za godzinę mężczyzna 1zł za godzinę premii ogólnie jest 25% jest to premia uznaniowa jeżeli zachorujesz tracisz całą premię i wychodzisz z 'gołą wypłatą'' Jaki pakiet socjalny ma pani na myśli???

Amazon
@Nowa

+ na święta kasa zamiast bonów , to się ceni

Hanna

Czy ktoś z obecnych na forum posiada informacje odnośnie nowych ofert pracy w Dąbex? Na stronie firmy znalazłam informacje, że w tej sprawie można uzyskać informacje kontaktując się z Działem Kadr. Jednak może wiecie na jakie stanowiska firma potrzebuje pracowników? Jak wygląda rekrutacja i rozmowa o pracę? Myślę, że odpowiedzi na te pytania będą cenną wskazówką dla osób zainteresowanych pracą w Dąbex.

Nowa
@Hanna

Jedyne stanowisko do obsadzenia w Dąbexie to pomocnik przy obróbce drewna kobieta dostaje 11.50 na godzinę brutto jeżeli palisz zabiorą ci 3% z premii o chorowaniu zapomnij o urlopie także

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dąbex? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Igor

Dąbex ma opinię bardzo dobrego pracodawcy więc może to z waszą pracą jest coś nie tak?

Hanna

@ZDZICHU, rozumiem, ze możesz być rozczarowany swoją współpracą z firmą, ale przeczytaj w wątku inne wypowiedzi, na przykład @Witolda, który ma zupełnie inne zdanie na temat firmy Dąbex. Być może mógłbyś porozmawiać z pracodawcą i wspólnie rozwiązalibyście problem większej ilości toalet?

ZDZICHU

W tym (usunięte przez administratora) na kazdym kroku jesteś prześladowany. Jedna toaleta dla 10 mężczyzn na hali to jest kpina bo toaleta przy szatni zamlnieta na kartę. Możesz pracować sumiennie caly miesiąc a zdazy Ci sie gorszy dzien i zrobisz mniej metrów to masz po premii. Nie wazne ze zapieprzasz caly miesiąc... Oglnie nie polecam tego kolchozu chyba ze nie masz wyjścia to na przetrwanie jak mama obiad ugotuje wystarczy.

Hanna

Do @Witold, piszesz, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca i nie rozumiesz negatywnych wpisów. Czy mógłbyś rozwinąć tą myśl i podzielić się dobrymi doświadczeniami związanymi z tą firmą? Wiele osób odwiedzających to forum chciałoby starać się o pracę w tej firmie i bardzo pomocne byłoby dla mnie to co napiszesz. Pozdrawiam.

Henry

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Były
@Henry

Boją się ojca dyrektora

Witold

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Trochę nie rozumiem niektórych wpisów.

Ktoś
@Witold

Dla tego że było gorzej

Hanna

@Maciej czyli wszystko inne jest nienaganne i nie ma się czego przyczepić? Polecasz w takim razie zaaplikowanie do firmy Dąbex? Tylko miedzy Wami pracownikami nie ma najlepszej atmosfery? Czy można nad tym popracować?

@Hanna

Tak dokładnie nienaganne , dyrektor się poprawił / polecam wszystkim zainteresowanym prace w tym zakładzie

Tak dokładnie ten sam dyrektor.

Olga
@pracownik

łysa pała Nowacki i jego Mistrzowie mawia was dopadnie za ZK

Amazon
@Olga

Ha ha dobbbrrreee :)))

Maciej

Myślę że tylko niektórzy starzy pracownicy gnębią I podkładają nogi nowym pracownikom , bo boją się o swoją posadę I to że niekiedy nowi są lepsi !

Komora282

Jak się nie dba o pracownikow to trzeba murzynów zatrudniać

Hanna

@Maciej no jak każdy z nas i trzeba się z tym liczyć. Bo ludzie to nie roboty i każdy ma prawo nie mieć codziennie dobrego humoru. Czyli kwestie związane z kadrami jak umowy i terminowość wypłat w firmie Dąbex jest na poziomie nienagannym? To jedna z bardziej istotnych kwestii, na którą patrzą osoby poszukujące pracy.

@Hanna

Wiadomo że każdy może mieć zły humor , co do terminowości płac super / kadry , płace I umowy nienaganne ☺

Wytrzymałam w tym zakładzie kilka dni i przysięgam, że nigdy więcej tam nie wrócę. Zapie*rzanie!!! niecałe 8 godzin - dwie przerwy po 5 minut i główna 15... Co to jest 15 minut?! Ledwo na zjedzenie posiłku i wypicie kawy starczy, brak słów. Kierownicy, brygadziści traktują pracowników jak gó*wo. Wypłata to jakiś żart, a największym było jej odbieranie. Poszłam do biura i nawet nie wzięto ode mnie dowodu tożsamości, czyli prawdę powiedziawszy każda inna dziewczyna mogłaby przyjść po moją wypłatę, machnąć byle jaki podpis i wziąć moją wypłatę. Na zakładzie wygląda tak, jakby cofnąć się w czasie o 20 lat. Serdecznie nie polecam.

Maciej

Masz rację , ale bywa gorzej np Amazon fulfillment Sady koło Poznania :)

@Maciej

Nie miałam okazji tam pracować, ale wierzę Ci :)

Maciej

Amazon odradzam ! Jeszcze tam robię ???? . W Dąbex robiłem na mozaice / kosze ul . Mikołajczyka a czasami na grecon z przodu

Kasiek

A nie pomyślała Pani , że kadry i płace jednak dobrze wykonują swoją pracę bo wiedzą kto u nich pracuje ... nawet 12 dni ? Tak przy okazji to powstała firma , która sprostałaby Pani oczekiwaniom ????

@Kasiek

Kadry I płace super wykonują swoją pracę , nie mam zastrzeżeń

Hanna

@Maciej odpowiedziałeś na dość stary komentarz w wątku firmy Dąbex. Czy nadal jest ten sam brygadzista w tej firmie? Czy jego staż pracy może oznaczać to, że właśnie jest taki dobry i ludzie chcą z nim współpracować?

@Hanna

Tak jest ten sam od wielu lat , Arek w sumie nie jest zły tylko czasami bywa u niego kiepski humor

xxx

a inni brygadziści jacy są? czy jest tylko jeden?

@xxx

Arek jest jednym z najlepszych brygadzistów

Hanna

@Kasiek to dobra wiadomość, dla nowych pracowników firmy Dąbex, bo potem wiedzą, że mogą skierować zapytania do tego działu i nikt im nie odmówi. A czy na inne działy w firmie też mogą liczyć?

Hanna

@Kasiek czyli w firmie Dąbex pracownicy spokojnie mogą liczyć na to, że kadry szybko zapamiętują osoby i dobrze znają pracowników firmy? To może być potwierdzeniem dobrej atmosfery w firmie, prawda?

Kasiek
@Hanna

Myślę , że jeśli chodzi o dział kadr i płac pracownicy nie mogą narzekać.

@Kasiek

I z tym muszę się z tobą zgodzić

Zostaw merytoryczną opinię o Dąbex - Grodzisk Wielkopolski

• Jak się pracuje w Dąbex?

Zobacz opinie na temat firmy Dąbex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dąbex?

Dąbex