Dąbex

Opinie o Dąbex

Hanna

@stary pracownik 15 minut przerwy na 8 godzin pracy? Jesteś zatrudniony na umowie o pracę?

stary pracownik

nie polecam. Wyzysk i rzucanie pracownikami od maszyny do maszyny bo za mała kadra. Całe 8 h zapieprzania i 15min przerwy do tego śmiesznie małe bony świąteczne i zabrane upominki na dzień kobiet. Taka polityka bo tym u góry nadal za mało.

Anar

Da się tutaj solidnie popracować i tyle, polecam mocno

Tk

Jak to nie mają a palacz a pracownik produkcji jak chcesz mało zarabiać a po pracy być wyjebany jak pies to zapraszamy .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dąbex? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

xxx

Pracowałem kiedyś w firmie DĄBEX i wiem ,że w tej firmie nie możesz liczyć na nikogo. Wszyscy boją się dyrektora ,który będzie cie krytykował na każdym kroku.

Xxx

A jak tam nowy dyr AS?

co do mobbingu wszech obecnego to sie zgadzam . kierownik produkcji na jednym z działow traktuje ludzie jak powietrze nawet dzień dobry nie umie powiedzieć . Potrafi tylko o wszystko opierdalać i straszyć naganami i zwolnieniem z pracy . Urlop na żądanie chocby też nie jest przyznawany mimo nagłych wypadków osobistych.

Klasyczny kołchoz, jak Grobud i Groclin.

Maciej

Jak chcesz widzieć prawdziwy kołchoz to odwiedź Chełkowskich uprawa grzybów w kobylnikach

No faktycznie jakieś pół roku temu koleś stracił rękę. Próbowano mu ją przyszyć, ale z miernym skutkiem, ręka się nie przyjęła. U mnie na zmianie przed kilkoma laty tez zdażył się podobny wypadek. Koleś włożył rękę w szlifierke do parkietu. Wyciągnął dłoń bez skóry, zjechaną do kości, do mięsa. Jeżeli chcesz przyjść to możesz, ale tylko na kilka miesięcy, tak aby przezimować. Przez kilka miesiecy nabierzesz doświadczenia i możesz ich pozdrowić. Ten zakład nie jest aby pracować w nieskończoność. Osoby, które przychodzą tu z myślą, że będą tu pracować i pracować to niedorajdy i pokraki życiowe, które sobie w nim nie radzą. Przyzwyczaj się do tego, że non stop będziesz słyszał, że robsz mało. U pana (usunięte przez administratora)na zmiane wszechobecny jest mobbing, stosuje się zastraszanie a ten osobnik pracownika traktuje jak szmatę, ma człowieka za nic. Ja zamiast montażu kolejnych kamer proponuje aby na portierni przed rozpoczęciem zmiany hunters montował każdemu nadajnik w postaci obroży lub nadajnika. Wtedy szefostwo będzie wiedziało gdzie jest każdy pracownik w danej chwili, ile spędza czasu na kiblu i dowie się, czy przypadkiem zbyt dlugo na stołówce podczas przerwy nie siedzisz. W takim przypadku nie pomoże chowanie się za paletami aby kamera mnie nie widziała, bo nadajnik zakomunikuje, że akurat nie jesteś przy maszynie lecz sie opier...dalasz!

czarna

usuneło przez administratora ale czy chodzi Ci o zmiane (usunięte przez administratora)??

Maciej

I to jest racja kolego , najgorszy jest łysy

@Maciej

Jestem na okresie próbnym I łysy dopiero wczoraj powiedział że umowy nie przedłuży :)

w wc b sie przydala kamera, sprzątaczka by sie w koncu do sprzatania zabrala, bo az sie rzygac chce jak sie tam wchodzi

gość

Nie bój nie bój też wc założą

mucha nie siada

Bo Nowaki i cała ta spółka inwestuje w..... kamery. Pracownik jest pod obstrzałem już wszędzie bo nie daj Boże w czasie pracy podrapie się po nosie i co wtedy??? Znowu następne 5 kamer przybyło. Jeszcze tylko w wc ich brakuje.

A niech sobie i nawet robi za mniej niż 1400 do ręki. Jak jest kawalerem na utrzymaniu mamusi i to jest jego pierwsza praca po skonczeniu szkoły to przez pierwsze dwa, trzy a nawet i cztery miesiące pracy będzie wydawać mu się, że dużo zarabia. Nowaki i cała ta ich spółka tylko żeruje na takich jeleniach co za grosze są chętni pracować.

xman

Karol daj sobie spokoj za 1400. Zlotych za miesiac tyrania to zlodziejstwo w bialy dzien pracujac tam czulem sie upokorzony a zarazem bezradny jak utrzymac rodzine dom same zaliczki mnie ratowaly gdybym zarobil tam 2 tys. co miesiac pracowalbym tam nadal dla tych co sa singlami polecam na piwko wam starczy

To Ja

Może i firma jest dobra w swojej branży szkoda tylko,że z pracowników zrobiła niewolników. To pracownicy im wyrobili markę i takie mają podziękowanie. Szkoda, że nie przekłada się to na wypłatę i szacunek.

olaf

masz prawo do tego by nie rozumieć wpisu,ja rozumiem go doskonale!!!!

amonim

ludzie masakra w Dąbex (usunięte przez administratora) za grosze a wszystko przez dyrektora który ma ponad 10 tyś i nie szanuje pracownika a gdy by nie ludzie firma by sie nie wybiła.a podczas inspekcji zamkneli ludzi w hali jak bydło mówiąc że nic tam nie ma.

marek
@amonim

Nie pracuję już tam jakieś 8 lat jeśli dobrze sięgam pamięcią. Za moich czasów koleś puścił sobie rękę przesz szlifierke do parkietu i ostro mu ją zjechało. Nikt sobie nic z tego nie robił. Liczyły się tylko metry, metry, metry. Jak miała być wizyta inspekcji, to wszystkich puścili do domu po kilku godzinach pracy a w sobotę było trzeba przyjść cały dzień odrobić. Wyzysk w białych rękawiczkach. Za moich czasów robiło się za 750 do ręki na miesiąc, za nadgodziny w nocy dawali 7 zł w kopertę na lewo.

xd

Nie pracowałam nigdy w tym zakładzie pracy ale pracuje najbliższa rodzina i im bardzo współczuję bo są już skrajnie wyczerpani fizycznie i psychicznie To jest (usunięte przez administratora) A NIE NORMALNIE FUNKCJONALNA FIRMA. Pan Marek Nowak lubi bardzo kapusiów którzy donoszą na innych (usunięte przez administratora) za marne pieniądze i nic więcej zamontowane kamery jeszcze trochę i w kiblu zamontują czy sikacie na dół czy pod górkę może jeszcze premię zabiorą za zużycie za dużo papieru toaletowego (usunięte przez administratora) NIECH KTOŚ SIĘ ZA NICH WEŹMIE !!!!!

autor

Człowiek ma prawo wyboru,jeśli uważasz,że to są właściwe tory,to to za długo nie przeciągaj.No chyba,że nie zależy Tobie,aż tak bardzo-na tej pracy.

To ziomek nadal widzę, że się trzyma stanowiska. Znając życie to nie umiał by się teraz odnaleźć w innej robocie jak się połowę lub całe życie pracuje w jednym zakładzie. Pamiętam blisko z przed dziesięciu laty, że jemu i (usunięte przez administratora)wiecznie mało było, wiecznie w tyłku coś nie grało, wiecznie o coś sapy, wiecznie coś nie tak. U nich człowiek był traktowany jak przedmiot, masz robić i robić i robić.

Zostaw merytoryczną opinię o Dąbex - Grodzisk Wielkopolski

• Jak się pracuje w Dąbex?

Zobacz opinie na temat firmy Dąbex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dąbex?

Dąbex