Biuro Plus

Opinie o Biuro Plus

Anonim

To biuro jest okropne

Paweł

Witam, Odbyłem rozmowę rekrutacyjną w siedzibie Biura Plus w Nowym Kisielinie. Wnioski jakie się nasuwają są niekorzystne na wstępie zarzucić należy brak szacunku jeśli osoba rekrutująca umawia się z kandydatem na konkretną godzinę to proszę być dyspozycyjny w tym czasie. To, że osoba poszukuje pracy nie znaczy, że nie ma obowiązków w życiu codziennym, może mieć np. umówiona wizytę u lekarza bądź musi odebrać dziecko z przedszkola. Umówiony zostałem na godzinę 13.00 do biura zostałem zaproszony o 13.45 po niedługim czasie ponownie musiałem czekać na dalszy ciąg rozmowy rekrutacyjnej ok. 30 min. o 15 opuściłem siedzibę firmy. Teraz kilka słów na temat Pana przeprowadzającego rozmowy kwalifikacyjne. Zero profesjonalizmu, sugestia do władz firmy pomyślcie o jego zmianie, Po tak długim czasie oczekiwania na wstępie usłyszałem, że Panu nie zostało już dużo czasu ...no ludzie!! co za wyrachowanie. Od momentu gdy to usłyszałem już wiedziałem, że nie chcę mieć nic wspólnego z ta firmą gdyż zachodzi wielkie prawdopodobieństwo, że tak właśnie są traktowani pracownicy bardzo lekceważąco. Z tego względu nasza rozmowa zakończyła się bardzo szybko postanowiłem wyrazić wielce czcigodnemu Panu, że jego postawa jest mało profesjonalna i grzecznie się z nim pożegnałem. Wizerunek firmy to nie tylko błyszczące fasady, kolorowe logo, ale przede wszystkim podejście do człowieka, pracownika, klienta. Pozdrawiam

,jh

@lala tu sie z tobą nie zgodze - w umowie nie ma zapisu do którego dnia pracodawca realizuje przelew, jest to kwestia umowna. A widzieliście juz ofertę na kierowce samochodou dostawczeggo do Katowic? Wiecie może jakiej pensji można sie spodziewać??

martynka

pracowałam w biurze plus zielona góra 3 lata, wszystko zależy od terenu, ale jak się strasz i pracujesz to można zarobić na prawdę dobre pieniądze. Doceniają tam ludzi, którzy się angażują w swoją pracę, jak chcesz ściemniać to szkoda Twojego czasu ...

B.

Pracuję od pół roku i do niczego nie mogę się przyczepić :)

jaa

Skupiając się na warunkach pracy... Pracowałem jako ph, jest w porządku , zarobki uzależnione od wyników, pensja zawsze na czas. Naganiać się trzeba jak wszędzie. Atmosfera fair

maska

Ja współpracuje z biuroplusem w Legnicy. Przestawiciemgal załatwia wszystko i na czas. Ceny sa akurat atrakcyjne biorac pod uwage konkurencje z legnicy ktora przegina juz cenami. . . Edme. .

franek

Nie dziwie się, skoro przedstawiciele zawyżają faktury. Współpracowaliśmy z nimi, ale tak oszukiwali ze szok, np kawa jacobs kronung zielona 200 g kosztowala 60 zł, 4 sztuki korektorów az 107 zł. Lepiej ich kontrolować, bo nie dośc, że płaca marna, to jeszcze przedstawiliel oszukuje zawyżając faktury

Zostaw opinię o Biuro Plus - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Plus