F.H> Master

Radom

Opinie o F.H> Master

Firma konkretna. Pracodawca słowny i bezkonfliktowy. W każdej kwestii możliwość porozumienia. Wcześniej nasz kontakt odbywał się na zasadzie klient - firma, pózniej pracownik - pracodawca. Obie formy zadowalające. Polecam

caddy007

Moje opinie dotyczą FH "MASTER" w Bogusławicach gm. Wolbórz, pow. Piotrkowski, woj. Łódzkie

caddy007

To najgorsza firma, w której pracowałem. Nikomu nie polecam. Całe życie na minimalnej jako przedstawiciel a prowizja na lewo i nie szanuje pracowników. A najgorszy jest koleś w biurze, właściwie to nie wiadomo kto rządzi firmą, czy on czy właściciel. I jeszcze jedno, oszukują klientów z cenami, producent daje swoje ceny na cały kraj a oni jeszcze dodają swoje mzrże i mają pretensje, jeżeli ktoś inny sprzedaje taniej - żałosne. Można by długo i dużo pisać o tej okropnej firmie.

@caddy007 02.06.2014, 15:14

Opinia o FH "MASTER" w Bogusławicach k. Wolborza, woj. Łódzkie

Zostaw opinię o F.H> Master - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H> Master