Gold-Partner

Kraków

Opinie o Gold-Partner

Nieznany

Pławecka Katarzyna Bochnia legionow polskich 10/111 to oszust i wyłudzacz uważajcie ludzie

Marek
@Nieznany 25.09.2016 20:43

Tak to prawda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] naciągacz takich to tylko za kraty

Darek
@Marek 02.11.2016 15:57

Uważajcie ludzie na pławecką Katarzynę to naciągacz i oszust Bochnia ul legionow polskich

Masz coś ciekawego do powiedzenia o Gold-Partner? Jeśli tak, dodajopinię o tej firmie i zaskocz nas wszystkich. Użytkownicy czekają na twój komentarz.

Zostaw opinię o Gold-Partner - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gold-Partner