Gold Partner Sp. z o.o.

Nowy Sącz

Opinie o Gold Partner Sp. z o.o.

Piotr

Zastanawiająca jest ta długa cisza na forum! Czy firma normalnie działa? Słyszałem, że to bardzo dobry pracodawca i mam zamiar aplikować .

P.S.
@Piotr 18.11.2017 14:42

Firma widmo. Brak strony brak maila

amu

@aga to w takim razie kto może się tam dostać i jakie są dokładnie wymagania? @sdf dwuskładnikowego to ile konkretnie wychodzi w takim razie kwotowo możesz konkretnie kolego napisać? w sumie to biznes i inwestycje więc spodziewam się jednak wysokiego wynagrodzenia

Bolek

Uważajcie ludzie na pracownika golden partner naciąga na umowy inwestycji i wyłudza pieniadze od ludzi jutro lub pojutrze podam profil tego oszusta

aga

Dokładnie. Nie każdy może się tam dostać.

jdh

Niestety w tej firmie nie ma ofert pracy

Zostaw opinię o Gold Partner Sp. z o.o. - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gold Partner Sp. z o.o.