opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Auris Vita

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 408 ocen
Opinie(375)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(375)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Refundacje NFZ
  • .
  • Nasze atuty
  • .
  • Jak słyszymy?
  • .
  • Problemy ze słuchem
  • .
  • Kontakt

O nas

Refundacje NFZ

Nasze atuty

Jak słyszymy?

Problemy ze słuchem

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Auris Vita Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Auris Vita Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Auris Vita Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    karola

    13.10.2025 15:32

    Pracownik

    Dla mnie dużym plusem są szkolenia i możliwość rozwijania umiejętności. Nie tylko bierzesz udział w projektach, ale też uczysz się nowych narzędzi i technik :)))
    ReviewUserIcon
    An.na_K

    13.10.2025 15:30

    Były pracownik

    ludzie pomocni i ogólnie pozytywnie wspominam prace
    ReviewUserIcon
    EmiliaEmilia

    13.10.2025 15:25

    Kandydat

    Szybko dostałam odpowiedź po rozmowie, co fajnie pokazuje, że firma szanuje nasz czas
    ReviewUserIcon
    Ola

    10.10.2025 15:00

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zofia

    10.10.2025 10:19

    Pracownik

    pacjenci, sprzęt, zespół – wszystko na plus
    ReviewUserIcon
    Dawidprotetyk

    10.10.2025 10:17

    Były pracownik

    wspominam auris vita bardzo pozytywnie to było stabilne miejsce pracy, z normalnym podejściem do człowieka żadnej presji, wszystko na spokojnie
    ReviewUserIcon
    paulina.x_

    10.10.2025 10:11

    Pracownik

    Zaskoczyło mnie to, że mimo dość szybkiego tempa pracy, nie ma presji. Współpraca na poziomie i duży szacunek :)
    ReviewUserIcon
    Natalia-Chan

    10.10.2025 10:08

    Były pracownik

    Firma daje dobre podstawy i realne możliwości rozwoju, jak ktoś chce się uczyć, to dużo wyniesie z tej pracy.
    ReviewUserIcon
    Julka

    10.10.2025 10:07

    Kandydat

    Nie dostałam się, ale i tak muszę pochwalić sposób, w jaki traktują kandydatów. Miło i profesjonalnie.
    ReviewUserIcon
    ppaulka

    10.10.2025 10:05

    Były pracownik

    Pracowałam tutaj przez jakiś czas i wspominam ten czas bardzo dobrze. Firma dała mi solidne podstawy i doświadczenie
    ReviewUserIcon
    Emi123

    10.10.2025 10:02

    Kandydat

    pozytywne zaskoczenie, bo spodziewałem się standardowej rekrutacji, a tu pełna kultura i konkretne informacje o stanowisku
    ReviewUserIcon
    Ewelina2002

    10.10.2025 10:01

    Kandydat

    Szybki odzew po wysłaniu CV. Już po dwóch dniach miałam zaproszenie na rozmowę. Naprawdę sprawnie im to idzie
    ReviewUserIcon
    patryk_99

    10.10.2025 10:00

    Kandydat

    rozmowa na luzie, konkrety, bez korpo gadki, fajnie że pytają o człowieka a nie tylko o doświadczenie, polecam i czekam na telefon
    ReviewUserIcon
    KasiaW

    10.10.2025 09:59

    Pracownik

    jestem tu od niedawna, ale już widzę różnicę względem poprzednich firm - normalne podejście i dobra organizacja pracy
    ReviewUserIcon
    lukmed

    09.10.2025 09:12

    Kandydat

    a ja byłem na szkoleniu tydzień temu i było bardzo profesjonalnie, ale niestety nie mogę teraz podjąć pracy z powodów osobistych
    ReviewUserIcon
    agnieszka_s

    09.10.2025 09:07

    Kandydat

    egzamin za mną i od razu się dostałam, a jutro umowa i zaczynam, jest dobrze
    ReviewUserIcon
    arturo

    09.10.2025 08:59

    Kandydat

    Byłem niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej i moje wrażenia są bardzo pozytywne. Pani rekruter była profesjonalna, a jednocześnie miła i konkretna. Szkolenie wprowadzające wyglądało ciekawie, ogólnie oceniam całe doświadczenie bardzo dobrze. Polecam!
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.10.2025 08:53

    Były pracownik

    Pracowałam tu krótko, bo miałam za daleko i słabo było z dojazdami do gabinetu, ale byłam zadowolona - zespół był okej i z wypłatą też żadnego problemu, była na czas
    ReviewUserIcon
    Angela01

    09.10.2025 08:55

    Były pracownik

    ja miałam tak samo ale pracowałam krótko bo nie udało mi się pogodzić pracy z innymi obowiązkami ale ogólnie wspominam bardzo dobrze
    ReviewUserIcon
    Zuuzka

    09.10.2025 08:50

    Pracownik

    Pracowałam wcześniej w pewnej sieciówce i tu jest zdecydowanie lepiej — spokojniej i bardziej po ludzku... także ja polecam!
    ReviewUserIcon
    Kamil

    09.10.2025 08:48

    Kandydat

    spoko szkolenie i rozmowa, bez zbędnych formalności i fajne podejście do kandydata
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Auris Vita?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Auris Vita Sp. z o.o.

    Rondo Ignacego Daszyńskiego 2B 00-843 Warszawa

    NIP:5273115727

    REGON:528843439

    KRS:0001109790

    https://aurisvita.com
    Branże: Pośrednictwo finansowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIcon
    ReviewUserIcon
    Tomasz_lo

    09.10.2025 08:44

    Kandydat

    Zespół pomocny, atmosfera bez toksyczności - praca daje realne umiejętności.
    ReviewUserIcon
    monia_z

    09.10.2025 08:41

    Kandydat

    Start pracy szybki, od razu można zarabiać, polecam osobom, które chcą praktyki w protetyce słuchu
    ReviewUserIcon
    Olka

    03.09.2025 00:24

    Pracownik

    Praca na słuchawce, jak wszędzie. O ile można coś powiedzieć po 4 tygodniach, jestem zadowolona.
    ReviewUserIcon
    monikazbyd

    08.10.2025 15:24

    Pracownik

    ja też dopiero od miesiąca i w sumie pozytywne wrażenia, kierownictwo pomocne i ludzie mili
    ReviewUserIcon
    Karolina

    27.08.2025 15:14

    Były pracownik

    Popracowałam trochę w formie zdalnej, nie żałuje, ciekawe doświadczenie, warto się sprawdzić
    ReviewUserIcon
    byly_sluchowiec

    08.10.2025 15:14

    Były pracownik

    Tak dokładnie, masz racje i nie było problemów z wypłatami i szkolenia na plus
    ReviewUserIcon
    olka_0

    08.10.2025 15:23

    Były pracownik

    tak samo u mnie, byłam na zdalnym i naprawdę ok, fajny zespół, dobry kontakt z kierowniczką
    ReviewUserIcon
    W.Kajak99

    27.08.2025 15:05

    Były pracownik

    Pracowałem tam przez niecałe 3 tygodnie zdalnie, później musiałem zrezygnować z prywatnych powodów. Same doświadczenia pozytywne, wszystko zostało wyjaśnione, normalne call center
    ReviewUserIcon
    kasper_t

    08.10.2025 15:22

    Były pracownik

    zgadzam się, też byłem zatrudniony przez kilka miesięcy i wspominam bardzo dobrze, dobra atmosfera i zero problemów
    ReviewUserIcon
    Nikola

    08.09.2025 09:41

    Były pracownik

    Bardzo fajne doświadczenia z pracą, pracowałam kilka miesięcy i nie było praktycznie żadnych problemów
    ReviewUserIcon
    paweł_r

    08.10.2025 15:21

    Były pracownik

    potwierdzam ja też pracowałem i mam podobne odczucia wszystko w porządku, normalne podejście do ludzi
    ReviewUserIcon
    Cebulion

    23.09.2025 07:24

    Kandydat

    Widziałam ogłoszenie na kierownika regionu na lubelskie? Polecacie? Ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda taka praca tutaj na stanowisku kierownika regionu?
    ReviewUserIcon
    JolkaKato

    08.10.2025 15:16

    Były pracownik

    pracowałam wcześniej jako kierownik regionu, dobre warunki i duża swoboda w działaniu
    ReviewUserIcon
    aga_lodz

    08.10.2025 15:07

    Pracownik

    Wszystko na miejscu, sprzęty nowe, porządek i można robić dokładne badania. Pacjenci głównie starsi, więc trzeba cierpliwości, ale to też fajna strona tej pracy, daje satysfakcję ;)
    ReviewUserIcon
    ola_med

    08.10.2025 15:04

    Pracownik

    bywa intensywnie, trochę papierologii ale poza tym wszystko ok - przynajmniej dzień szybko leci :)
    ReviewUserIcon
    technik77

    08.10.2025 15:02

    Pracownik

    Pracuje juz 1,5 roku i jest okej, fajna atmosfera i stabilna praca
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.09.2025 08:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Magda

    19.09.2025 09:08

    Były pracownik

    Ja tam pracowałam i nie mam złych doświadczeń z firmą. Po prostu stwierdziłam że czas na jakąś zmianę w życiu :)
    ReviewUserIcon
    Wiktor

    10.09.2025 09:01

    Były pracownik

    Mając dobrą gadkę żadnych trudności w pracy się nie napotka
    ReviewUserIcon
    Danusia

    03.09.2025 09:30

    Kandydat

    Czytam tutaj tylko o pracy na słuchawce a może ktoś wypowie się o pracy protetyka słuchu?
    ReviewUserIcon
    Radas

    03.09.2025 17:35

    Pracownik

    Jest ok, praca na porównywalnych warunkach, jak u konkurencji, w Opolu fajny zespół.
    ReviewUserIcon
    Basia

    08.09.2025 12:07

    Kandydat

    Byłam na szkoleniu - warunki finansowe naprawdę bardzo fajnie. Jestem zdecydowana, ale musze ustalić zniesienie zakazu konkurencji z poprzednim pracodawcą.
    ReviewUserIcon
    Marek

    02.09.2025 13:58

    Były pracownik

    Duży plus za to że szybko można rozpocząć pracę i zacząć zarabiać, co do samej pracy to nie mam dużo do powiedzenia, praca na słuchawce i tyle
    ReviewUserIcon
    Adam

    02.09.2025 10:43

    Były pracownik

    Firma Auris Vita to jakiś żart. Zacznijmy od rekrutacji — (usunięte przez administratora) Z kolegą zaciekawiła nas oferta zamieszczona na znanym portalu i postanowiliśmy aplikować. Z racji tego, że oboje mieliśmy bardzo dobre wyniki sprzedażowe w poprzednich firmach, pomyśleliśmy, że można spróbować. Ja, ze względu na moje dłuższe wypowiedzenie, postanowiłem aplikować miesiąc później. Kolega — jak się później okazało — nie dostał pracy po szkoleniu, co mnie bardzo zdziwiło, bo pracowałem z nim wcześniej i wiem, że był naprawdę dobry. To już trochę podcięło mi chęć do działania, ale stwierdziłem: dobra, zobaczymy. Wysłałem CV. Pierwsza rozmowa telefoniczna — 5 minut, czysty standard. Pytania z (usunięte przez administratora)jakby rekruterka nie czytała mojego CV, ale okej. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na Meet. Nie wiem, jakim cudem pani miała sprawdzić moje kwalifikacje, bo pytania i cała rozmowa były idiotyczne, kompletnie nie weryfikujące umiejętności sprzedażowych. Oczywiście, zostałem zaproszony na szkolenie. I tu hit — pierwszy dzień szkolenia: rekruterka nie potrafiła się wyciszyć, a jak zrobiliśmy przerwę, (usunięte przez administratora) Myślę sobie: okej, fajnie. Po tym wszystkim już nawet nie chciało mi się w tym szkoleniu uczestniczyć, ani tym bardziej tam pracować. Ale stwierdziłem, że wytrzymam te dwa dni i przejadę "na odpierdziel" samym skryptem — pewnie i tak mnie odrzucą. Po szkoleniu była krótka rozmowa sprzedażowa. Stwierdziłem: nie staram się, jadę tylko skryptem jak bot i tyle. I o dziwo… dostałem robotę xD. Zadzwoniłem wtedy do kolegi i zapytałem, jak wyglądała jego rozmowa — powiedział, że rozmawiał normalnie, sprzedażowo, ale nie trzymał się sztywno skryptu, bo to bez sensu na takim etapie. I wtedy zrozumiałem: to firma, która woli boty od ludzi myślących. Serio — kreatywne, naturalne rozmowy są tam passe. Liczy się tylko bezmyślne powtarzanie skryptu. Pierwszy, drugi, trzeci dzień pracy to była totalna kpina — przekładanie umowy do podpisania, rozliczanie godzin nie jak w normalnej firmie, tylko tylko za „przegadane rozmowy”. W końcu sam podziękowałem. To była jedna z najgorzej przeprowadzonych rekrutacji, szkoleń i początków współpracy, jakich doświadczyłem. Dramat.
    ReviewUserIcon
    Ala

    01.09.2025 19:07

    Pracownik

    Praca jest przyzwoita i pieniądze też. Warunki, jak w umowie, która należy przeczytać, przed podpisaniem. Pracowałam w gorszych miejscach.
    ReviewUserIcon
    Betsi

    30.08.2025 01:08

    Były pracownik

    Po zwolnieniu sprzedawcy w każdym punkcie nastał chaos, obowiązki zwolnionej osoby spoczywają na pozostałych, przez co tworzą się opóźnienia. Ciekawym jest, jak call center umawia te wizyty, skoro później głównie ludzie nie przychodzą, albo są przekonani że trafili do doktora. Zero benefitów dla sprzedawców i protetyków, a o dodatkowe kopułki i inne akcesoria trzeba się prosić kilkanaście razy.
    ReviewUserIcon
    Radek

    01.09.2025 15:48

    Pracownik

    Litości, Ty tak na poważnie? Jakie zwolnienia i redukcje.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    29.08.2025 12:41

    Były pracownik

    Normalna praca w CallCenter, nie trzeba mieć wielkich kompetencji żeby się dostać, a trochę zaangażowania może dać dodatkowo fajną premię
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    25.08.2025 14:17

    Kandydat

    Absolutnie nie polecam a wręcz odradzam wszystkim ewentualnym kandydatom którzy się szanują. Krótko. Pomijając wszystkie inne kwestie o których dużo możnaby pisać. Najistotniejsze - brak profesjonalizmu przy rekrutacji. Brak informacji że szkolenie i egzamin polegający na recytacji scryptu to kolejny etap rekrutacji a nie wdrożenia. Gdybym wiedziała to nie składałabym wypowiedzenia. Nie można w ten sposób traktować ludzi. Mamy XXI wiek. Zrezygnowałam z poprzedniej pracy a tej nie dostałam mimo wcześniejszej pozytywnej informacji. Gdzieś tu w opiniach jest mowa o tym że szukają botów a nie ludzi myślących. W moich oczach to komplement. Natomiast wstyd mi że takie firmy mają jeszcze rację bytu w tym kraju. Firma jest świeża więc pewnie tak szybko jak rosną tak znikną. Jeszcze raz z całego serca nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Radek

    28.08.2025 08:06

    Inne

    Ale Ty tak na poważnie? To dość specyficzna branża, wystarczy zobaczyć co się dzieje u konkurencji. Pójść spróbować i przekonać się, czy Auris to faktycznie takie zło. A uwierz, że może być gorzej...
    ReviewUserIcon
    @Ann

    28.08.2025 10:49

    Inne

    Poziom obsługi klienta, poziom diagnostyki jest zdecydowanie gorszy niż w innych sieciówkach, w których pracowałam. Nacisk na sprzedaż tez jest ogromny i jest to wręcz wciskanie aparatów na siłę. Proponowane wrunki finansowe- gorsze niż gdziekolwiek miałam. Jako protetyk z kilkunastoletnim stażem, ciągle rozwijający swoje umiejętności, jestem totalnie na nie.
    ReviewUserIcon
    Radek

    28.08.2025 08:01

    Były pracownik

    Zastanawiam się, gdzie Wy wszyscy pracowaliście wcześniej. Co to znaczy wciskanie aparatów? Bo zdaje się, że konkurencyjne firmy wyskakują niemal z lodówki, atakując seniorów z każdej strony. Przecież nikt was nie zmusza do siedzenia na słuchawce, można się przebranżowić. Albo możecie pójść do innej firmy, ale nie sądzę, żeby tam Wam płacili za luźne rozmowy bez skryptu.

    Zostaw merytoryczną opinię o Auris Vita Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.