Opinie o AUTO-LUX s.r.o w Czeski Cieszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AUTO-LUX s.r.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AUTO-LUX s.r.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTO-LUX s.r.o w Czeski Cieszyn

Aga Nowy wpis

Uważajcie na ofertę "Ustawiacza wytłaczarek i wtryskarek" tam to dopiero jest wałek ,realny zarobek tam to około 3200 zł,no i jeszcze sami musicie dojeżdżać dziennie około 60 km w obie strony oczywiście za swoje,nie pozdrawiam banda trojga Krystian,Olek, Gabriela

Patryk Nowy wpis

W DAS jeszcze kilku desperatów pracuję za 3400 zł na rękę, których żadna agencja nie chcę przyjąć bo zaliczyli wszystkie agencje (wiem bo kilku znam osobiście)ogólnie w auto -lux nie ma pracownika który pracuje dłużej niż dwa trzy miesiące, każdy ucieka gdy dostanie pełną wypłatę,do tego czasu każdy się łudzi bo Krystian im mydli oczy i obiecuje złote góry tzn.ze może ze cztery koła zarobią , śmiech na sali

Zdzisław

Witam Serdecznie Jestem pracownikiem agencji Auto- lux s.r.o. od 17 miesięcy i jestem zadowolony bez żadnych zastrzeżeń kasa na czas wszystko oki.Wiem że ludzie będą oczerniać tą Agencję ale to norma bo tylko bandzie taki piszą bo ich zwolnili itd. Pracowałem w Holandii tez przez Agencję i tez po nich jechali ale tylko Polacy tak jest i będzie taki Naród Proszę się zatrudnić i bez obaw sobie pracować.Chciałbym przy okazji napisać na temat SUPER dziewczynie Veroniki z Biura w Czeskim Cieszynie że jest extra babka wszystko wytłumaczy i zawsze można na nią liczyć

@XD Nowy wpis

Powiem tak pracuje w DAS cz .przez firmę Auto-lux i jest nas tu w sumie około 50 pracowników zatrudnionych przez Auto- Lux i chcecie powiedzieć że ci wszyscy ludzie pracują tu przez tyle lat za grosze jak co niektórzy tu piszą Niestety nie jest to prawda I możecie pisać że oceny wystawia sobie właściciel bo co innego możecie napisać

Marta Nowy wpis

Pracuje w firmie auto -lux s.ro. 4 okrągłe lata i w żadnej innej agencji nie pracowało się lepiej miła atmosfera szefostwo bardzo w porządku wypłaty na czas. Koordynatorzy komunikatywni bardzo w pomocni i niema sprawy niezałatwionych prze nich . Bardzo polecam Firmę Auto-lux s.r.o. A nawiązując do negatywnych opinii to myślę ze to pracownicy którym tak naprawdę nie chce się pracować !!! tak po prostu zostają zwolnieni a mają najwięcej do powiedzenia myślę ze głównie tacy piszą i maja najwięcej do powiedzenia bardzo negatywnych opinii o firmach w których nie przepracowali dłużnej jak 2 miesiące i wszystko się musi im nalezeć premie dopłaty stażowe drodzy koledzy i koleżanki tak to nie działa !!! .Pozdrawiam Marta

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AUTO-LUX s.r.o. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Adam Cieszyn

Pracowałem dwa miesiące,w drugim miesiącu pracy przepracowałem 18 dni,i postanowiłem odejść ponieważ znalazłem nową pracę, zgłosiłem rozwiązanie umowy,za te 18 dni dostałem około 600 zł,to nie jest agencja pracy,to (usunięte przez administratora)

Agnieszka

Potwierdzam również zostałam oszukana przez tą firmę,tą firmą to kpina

Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

(usunięte przez administratora)co innego obiecują a co innego jest w rzeczywistości,za 17 dni pracy 2300zl?kpina i rozbój w biały dzień, omijać z daleka

Sasetka

Witam serdecznie. Pragnę Was przestrzec przed Agencją AUTO- LUX s.r.o z siedzibą w Czeskim Cieszynie. Przez telefon czy w rozmowie bezpośredniej zostaniecie zapewnieni, że zarobicie godne pieniądze co przy 1 wypłacie okazuje się bujdą. Umowy przeważnie podpisujecie na szybko przeważnie pod Waszym domem, gdzie tylko podawane Wam są kolejne kartki abyście nie mieli czasu na dokładne przeczytanie wszystkiego. Niestety posiadam z własnej głupoty i naiwności doświadczenie w 2 zakładach pracy gdzie skierował mnie AUTO-LUX. Pierwsza praca z dojazdem 77 km. Jeśli zgodzisz się na bycie kierowcą zapomnij o swoim prywatnym życiu. Musisz być na każdy telefon, jeździć na każde ich "pierdnięcie", dodatkowo wydasz krocie na telefon bo często załatwiasz sprawy z pasażerami za nich. Informujesz o zwolnieniu itd. I to drodzy Państwo za 5000 koron. Dodatkowo dostajecie pracę w której nie zarobicie więcej niż 19000 koron. Za każde nie przyjście do pracy są kary finansowe. Jeżeli potrzebujecie dnia wolnego musicie zgłosić to przynajmniej 7 dni przed danym dniem. Jeśli chodzi o 2 firmę. Ogłoszenie o pracę jest "z dojazdem własnym". Tak więc zgadzasz się i dojeżdżasz swoim samochodem za co dostajesz 2000 koron. Po jakimś czasie zadzwoni do Ciebie właściciel AUTO-LUX i stwierdza, że MUSISZ zabrać mu osobę swoim prywatnym samochodem. Niezależnie skąd będziesz zabierał pasażera, dopłaci Ci 1500 koron i twierdzi, że jest to dużo. Po prawie całym przepracowanym miesiącu (17 dni), w tym 7 dni popołudniówek, 5 nocek i 5 rannych zmian dostajesz niecałe 2400 zł plus ochłap na paliwo. Wiele osób ostrzegało mnie przed nimi, ale nie mając perspektywy innej pracy człowiek łapie się wszystkiego. Nie bądźcie tak naiwni jak ja! Teraz mogę tylko pluć sobie w brodę że straciłam mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy na tą agencję. Szef Auto-lux jest chamem i człowiekiem bez honoru. Gdy zaczniecie domagać się swoich pieniędzy, wyrzuci Was z dnia na dzień. Po czym w biurze w rozmowie bezpośredniej powie Wam, cytuję: "Takiego (usunięte przez administratora) jak się dowiesz ile naprawdę zarobiłaś." Myśli, że jest nietykalny, ale chociaż w taki sposób możemy z nim walczyć, aby uświadomić innych, że nie warto wchodzić w to (usunięte przez administratora) Nie bądźcie naiwni! U Krystiana dorobicie się tylko garba i nerwicy. Pozdrawiam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO-LUX s.r.o - Czeski Cieszyn

• Jak się pracuje w AUTO-LUX s.r.o?

Zobacz opinie na temat firmy AUTO-LUX s.r.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTO-LUX s.r.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUTO-LUX s.r.o