REPUBLIKA SZKŁA SP. Z O.O.

Opinie o REPUBLIKA SZKŁA SP. Z O.O.

Dominika

Jak wygląda kwestia zarobków tutaj?

Hubert
@Dominika 03.01.2019 18:05

dołączam się do pytania

Małgorzata K.

Ta firma to totalna porażka. Montaż opóźniony o trzy tygodnie, drzwi przesuwne ocieraja o blende, a właściciel wysyła pisma o zapłatę za zlecenie którego nie potrafi porządnie zrealizować. Nie polecam tej firmy nikomu komu zależy na czasie i solidnym wykonaniu.

Magdalena
@Małgorzata K. 08.11.2018 11:08

Na forum dotyczącym pracy w Republika Szkła z Torunia nie widzę żadnych informacji bezpośrednio od osób, które zatrudnione są w tej firmie, a szkoda, gdyż są to niezbędne informacje dla osób, które zainteresowane są podjęciem się pracy w Fabryce. To, co opisujesz, dałoby się jakoś wyjaśnić bezpośrednio z osobą wykonującą montaż i szefem firmy, nie sądzisz? Może firma chce nanieść poprawki, bo z opisanej przez Ciebie sytuacji wynika, że montaż został według Twoich preferencji źle zrobiony, a Ty nie zapłaciłaś firmie pieniędzy, o które się teraz upominają.

Ivo
@Magdalena 31.12.2018 11:17

Jak finalnie zakończyła się ta sprawa? Udało się wyjaśnić wszystko i dojść do porozumienia? Czy dalej się z tym bujacie?

kmsdka

nie polecam tej firmy, chyba że macie czas bo ja np. czekam już pół roku i doczekać się nie mogę na kabinę i zabudowę

Masz najnowsze wiadomości o firmie REPUBLIKA SZKŁA SP. Z O.O.? Podziel się nimi z innymi użytkownikami na naszym forum.

Zostaw opinię o REPUBLIKA SZKŁA SP. Z O.O. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REPUBLIKA SZKŁA SP. Z O.O.