Opinie o Usługi Budowlane Daniel Kozicki w Białka-kolonia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Budowlane Daniel Kozicki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Usługi Budowlane Daniel Kozicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Budowlane Daniel Kozicki w Białka-kolonia

Konrad

Nie polecam. Umawiają się na termin i nie przyjeżdżają. Bardzo niekonkretni, ciężko się z nimi dogadać. Przez nich mieliśmy opóźnienie w remoncie.

Fachowiec
@Konrad

Widocznie jest kolejka i należy czekać.

@Fachowiec

No ale jeśli wiedzą, że jest kolejka to chyba powinni dać znać, a nie się umawiać i tak zwodzić kogoś, co nie?

@Izabela

Może mają brak zasięgu. Są miejsca w Polsce gdzie nie sposób się połączyć a dojechać też jest problem.

@@Izabela

Niby tak, ale skoro wiedzą, że ktoś inny czeka to powinni w jakikolwiek sposób dać info zwrotne. Takie podejście jest po prostu nieprofesjonalne w takim razie. I gdyby było tak jak przypuszczamy to niestety widać, że klient jest w głębokim poważaniu tutaj jednak

@Izabella
@Izabela

Nie pani Izabello .Jeśli nie odbiera telefonu to proszę wysłać SMS-a. To jest praca na budowie i często człowiek klęczy w betonie na balkonie .Często maszyna głośno chodzi i nic nie słychać. To nie jest ciche biuro. Proszę przyjechać na budowę i zobaczyć jaka to ciężka praca. Często zwłaszcza kobiety myślą ,że ktoś od nich nie chce odebrać telefonu.

@Konrad

Widocznie z płatnościami jesteś na bakier. Dlatego nie chcą u ciebie robić. Pamiętasz jak przyszło do zapłaty to kazłeś powiedzieć,że wyjechałeś za granicę.

@Izabella Nowy wpis
@@Izabella

Niewielu chce pracować łopatą przy betoniarce. Więc proszę to zrozumieć. Deszcz, mróz to są uroki pracy budowlańca.

Obserwator

Polecam Usługi Budowlane Daniel Kozicki z Białka-Kolonia. Powszechnie wiadomo,że zawód Betoniarza to ciężka ,brudna ,fizyczna praca i niewielu chce takie roboty wykonywać. Sprzęt i maszyny są bardzo drogie, praca mało opłacalna i wysokie koszty prowadzenia firmy .

Irena
@Obserwator

Widać że współczujesz właścicielowi że musi firmę prowadzić :))) A jak tak obserwujesz ich pilnie, to może wpadło Ci w oko czy robią nabór na kierowcę gruszki? Chłop mój szuka pracy, mówię zobaczę na tym ich forum czy może ogłoszenia są, ale nie ma.

@Irena
@Irena

Pani Irenko oni nie leją betonu z gruszki tylko z mixokreta. To taka pompa która miesza piasek z cementem i wodą a następnie tłoczy rurami gotowy beton na piętra. Należy dobrze obsługiwać narzędzie zwane łopatą. Nie jest wymagane wykształcenie tylko dobra kondycja to prosta robota. Pracownik powinien być bez nałogów.

@@Irena

Czyli prawie każdy ma szansę na pracę na tym stanowisku? Wiadomo jak prezentują się kwestie związane z zarobkami w tym zakresie?

@Irena Nowy wpis
@Izabela

Zapewne akord. Jak pracujesz to zarabiasz. Jeśli szukasz lekkiej pracy i patrzysz jak się poobijać to niestety Ale to jest praca tylko dla wytrwałych.

Wypożyczalnia Nowy wpis
@Obserwator

Miesięczny koszt wynajmu Miksokreta to kwota od 4500 zł.Miesięczny koszt wynajmu elektrycznej zacieraczki do betonu to koszt od 1500 zł.Miesięczny koszt wynajmu samochodu dostawczego to koszt od 3000 złotych. Dochodzi kaucja jaką trzeba zapłacić.Koszt jeszcze koszt wynajęcia kwatery 40 zł. (dotyczy osób zamiejscowych.)

Klient

Nie polecam tej firmy ,, AMATORKA ,, !!!!! Popękana posadzka bez deklaracji no i pracownicy z łapanki bez doświadczenia !! Pozostawili po sobie (usunięte przez administratora)

Do KLIENT Nowy wpis
@Klient

Skoro jesteś takim znawcą ,że nie polewałeś betonu wodą przez 7 dni i dlatego popękał. Ci co polewają beton to u nich nie pęka.

Ekspert

Polecam firmę budowlaną. Profesjonalny sprzęt .Posadzki wykonane profesjonalnie. Wykonane dokładnie i ładnie przytarte. Należy pamiętać,że przez kilka dni należy zraszać wodą bo cement wiąże przez 14 dni i potrzebuje wody, żeby nie popękał. Inwestorzy często o tym zapominają.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Usługi Budowlane Daniel Kozicki? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Odradzam podejmowanie jakiejkolwiek współpracy z tą firmą ! Nie profesjonalne doradztwo w zakresie wykonywania prac.

Gorąco polecam. Pomiary profesjonalnym sprzętem i wycena za darmo. Przystępne ceny i bardzo wysoki standard usług. Bardzo miły Pan , racjonalnie i rzetelnie doradził , bardzo dokładny i sumienny . Piękna równiutka posadzka.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Budowlane Daniel Kozicki - Białka-kolonia

Usługi Budowlane Daniel Kozicki