Opinie o SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O.

Anonymus

(usunięte przez administratora) Praca w Tychach = prywatny folwark pomieszany z rodzinną koterią. Tam mało kto zatrudniony nie jest czyimś kumplem, pociotkiem, znajomym. Szkoda gadać, to jakbyś się przeniósł do innego wymiaru w porównaniu z innymi oddziałami. Jak się tam wpasujesz to jak u pana Boga za piecem. Jak się nie wpasujesz to idzie ocipieć. Jeśli wejdziesz między wrony.....

Anonymus

Oj nie ładnie usuwać wpisy i opinie o pracodawcy. Ktoś grzecznie zapytał o pracę w tychach a rzeczowy wpis zniknął. Prawda w oczy kole, ale spoko przywrócimy wpis o tyskiej koteri.

shaut

A czy wlasnie o pracy w Tychach moze ktos cos powiedziec? Pozdrawiam

Taki tam

Kogoś chyba pogięło. Może napiszemy opinię o Sew Zgierz. Nie ma Sew Eurodrive w Toruniu. Tam tylko ojciec rydzyk. Jest odrębny wontek o Łodzi bo tam jest SEW. Reszta to tylko lokalne biura. Jest jeszcze biuro Sew Tychy ale tam to inny folwark. Tam nikt prawdy nie napisze.

gość

Witam, nie zgadzam sie z opinią przedmówcy. Praca stabilna i perspektywiczna jeżlei tylko ktoś chce pracować i wykazuje zaangażowanie. Zaróno pracodawca jak i pracownik może zawsze podjąć decyzję czy chce dalej kontynuować współpracę. Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną - tak ale nie zawsze. Jeżeli taka forma zatrudnienia jest wybierana to jest to normalna umowa o pracę a nie "tymczasówka".

gosc

Witam nie polecam zwalniają ludzie od reki bez wyjaśnienia z dnia na dzień. Przymusowe nadgodziny nikogo nie interesuje czy chcesz czy nie. Specyficzny ludzie nie spodobasz się wylatujesz.... nie ważne jak pracujesz. Praca przez agencje oczywiście... na przejście na SEW nie ma co liczyć przed upływem 2 lat.

Zostaw opinię o SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O.