Palmira Kebab

Opinie o Palmira Kebab

Marek

Nic dziwnego, że mają trochę ludzi w weekendy, w szczególności w porze wieczornej. Ja też u nich byłem, w Łomiankach. I powiem, że zgodzę się całkowicie z @robi, że wszystko jest świeże i bardzo smaczne.

Słowa kojarzące się z Palmira Kebab (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): ciężka aczkolwiek dająca satusfakcję, dająca możliwośc nauki języka, dawała nowe doświadczenia związane z kulturą Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są solidni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 10zł na godzine Najbardziej podobało mi się w Palmira Kebab: odpowiedzialność i zaufanie do mojej osoby Najbardziej nie podobało mi się w Palmira Kebab:

Zostaw opinię o Palmira Kebab - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Palmira Kebab