Opinie o Stacja Paliw Lotos WIM Czarnowąsy
Profil nieoficjalny
Profil nieoficjalny
GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...
Filtruj
Sortowanie
Kasjer-sprzedawca
Miszewko gm. Żukowo
15.01.2024
Sprzedawca
Gdańsk
24.11.2022
Kasjer-sprzedawca Stacja Lotos Miszewko
Miszewko gm. Żukowo
24.10.2022
Kasjer - Sprzedawca
Rybnik
14.07.2022
Pracownik podjazdu
Miszewko gm. Żukowo
02.06.2022
PRACOWNIK PODJAZDU STACJA LOTOS
Miszewko gm. Żukowo
06.05.2022
Pracownik obsługi Klienta na Stacji Paliw Lotos
Gdańsk
13.04.2022
sprzedawca na stacji paliw
Żary
28.02.2022
kasjer-sprzedawca
Przecław gm. Brzeziny
12.02.2022
Pracownik na stacji LOTOS
Miszewko gm. Żukowo
14.12.2021
Czy pracujesz w firmie Stacja Paliw Lotos WIM Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś?i podziel się swoim zdaniem na temat tej firmy.
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Nowy wpis
19.11.2021 11:43
Inne
Nowy wpis
19.11.2021 11:40
Inne
Nowy wpis
19.11.2021 11:35
Inne
Nowy wpis
18.11.2021 11:31
Inne
18.11.2021 11:29
Inne
18.11.2021 11:26
Inne
18.11.2021 11:25
Inne
18.11.2021 11:24
Inne
18.11.2021 11:20
Inne
18.11.2021 11:18
Inne
22.07.2015 17:19
Inne