Opinie o Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa Chmielna 85 lok. 87

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa Chmielna 85 lok. 87

Jaki jest okres rozliczeniowy w Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

IMM Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Wynagrodzenie zawsze otrzymuje się w ostatni dzień roboczy miesiąca. Z serdecznymi pozdrowieniami Sylwia Dobkowska

Czy można liczyć w Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

IMM Nowy wpis

Dzień dobry, Tak, IMM współpracuje w tym zakresie z Centrum Medycznym Medicover. Wszystkie nowe oferty pracy od IMM można śledzić tutaj: https://www.imm.com.pl/kariera Pozdrowienia Sylwia Dobkowska

Wiktor

Liczyłem, że na tym forum znajdę aktualne informacje o pracy i zarobkach, jakiś powód macie że was nie ma na forum?

Aktualnie Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k. szuka osób do pracy na kilku stanowiskach: https://www.imm.com.pl/kariera. Programiści mogą liczyć na umowę o pracę, pracę pełną wyzwań, pakiet Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do szkoleń, opiekę medyczną itd. Czy ktoś jest zainteresowany?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Rafał

Praca 7 dni w tygodniu, dzień w dzień po tych 8h (albo i więcej) czy są jakieś dni wolne?

Były
@Rafał

Są dni wolne i czeka się na nie jak na zbawienie, nie wiem jak jest teraz ale bywało że pracownicy ciągnęli po 9-12 dni pracujących bez przerwy.. teraz może być podobnie bo jak odchodziłem to szykowała się fala odejść i ci co jeszcze zostali pewnie będą musieli pracować o wiele dłużej, aby zapełnić lukę.

Prawo
@Były

Nie ma takiej opcji.... kto tam pracuje ???? Prawo pracy Panowie 40h tygodniowo to teraz nawet pośrednik przestrzega jak cholera, gdy weekend pracujesz masz 3dni na tygodniu

Kaśka
@Prawo

Nie widziałem jeszcze firmy, w której pracowałoby się ściśle wg prawa pracy, takie cuda może są na Zachodzie ale nie w państwie dorobkiewiczów takim jak Polska.

Lidia

@Maniek, czy masz może jakieś informacje o pracy w firmie IMM? Jeżeli tak to czy mógłbyś się podzielić swoimi doświadczeniami związanymi z tym pracodawcą? Obecnie firma IMM poszukuje osób na kilka wolnych stanowisk https://www.imm.com.pl/kariera Czy ktoś z Was zastanawia się nad aplikacją na któreś z tych wolnych etatów? A może osoby, które mają już doświadczenie związane z pracą w tym miejscu mogą napisać swoje doświadczenia? Zachęcam do dyskusji.

Soren
@Lidia

Jak chcesz wiedzieć jakie zarobki, sprawdź na stronach urzędów pracy, gdzie ogłoszenia o pracę umieszcza ta firma. W przyp. IMM na przykładowe stanowisko KIEROWNIK MAGAZYNU z całą paletą wymagań i odpowiedzialności za magazyn i ludzi oferują śmieszną pensję (usunięte przez administratora)zł netto.(usunięte przez administratora)

patpat

Praca w tej firmie to moje najgorsze doświadczenie zawodowe w 13 letnim stażu pracy. (usunięte przez administratora)Sam charakter pracy i usługę oceniam bardzo dobrze (sprzedaż), jednak ludzie, którzy tam zarządzają są , delikatnie mówiąc "destrukcyjni", a pensje kompletnie nieadekwatne na warunki warszawskie. Szanse na premie - praktycznie żadne. Zdecydowanie nie polecam tej firmy - szkoda nerwów.

Wiktor

Zawsze można zmienić firmę jeśli jest tak źle. Ja nie narzekam bo firma jest dobra ale wiem jak pracuję.

gość

Zarobki są fatalne, wieczne nękanie reklamacjami. Pracując tu tylko wegetujesz. Właściwie to realnej podwyżki nie było tu od kilku lat.

Maniek8

Ludzie nie dajcie sie wykorzystywać.! Zgloscie do Inspekcji pracy Wawa i odrazu bedzie wszystko zgodne z kodeksem. Co z wami...????

dziękuję

1. Praca na cały etat na umowie o dzieło 2. Praca na akord mimo 8 godzinnego dnia pracy w umowie, praca po 11h dziennie. 3. Niższe stawki, wyższe obostrzenia jak w Warszawie. 4. Niekompetentny kierownik oddziału radomskiego. 1. Sama praca ciekawa, zbieranie informacji.

Maniek
@dziękuję

Do kogo masz pretensje.... Masz w umowie 8h i tyle pracujesz Inspekcja pracy wawa polecam

Nie robot

Bzdura kodeks pracy / piszesz do Inspekcji pracy wawa i maja kontrole

Miko

Mam wrażenie, że dostać pracę w takiej firmie graniczy z cudem. Może ktoś napisać jak się teraz pracuje?

chre

Rozmowa kwalifikacyjna jest całkiem niezła, ale zastanawiam się czy niedługo pojawią się jakieś benefity socjalne

ann
@chre

Ta pojawią Ci się jak zmienisz pracę . Nastały 'dobre' zmiany ale niestety nie dla zwykłych pracowników. Pozdro.

justyna

Słuchaj co innego rozmowa kwalifikacyjna na miejscu w Radomiu,nidy mi się nie zdarzyło,żeby specjalnie na rozmowę jechać poza Radom.A jeśli ktoś ma chorobę lokomocyjną? sa proszki owszem ale co by się stało szanownej pani gdyy sama przyjechała autem do radomia?wiele pracodawców tak robi między innymi z Aldik z Lublina osoby.

agnieszka

Tylko głupota jest to żeby jechać do warszawy na rozmowe kwalifikacyjną...

aga84

To warto wiedzieć, ja po rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście fajnie, super ale z tego co piszecie no to faktycznie jest nieciekawie;/

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k.
1.5/5 Na podstawie 14 ocen.

Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k.