IMM

Radom

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 12 ocen.

Opinie o IMM

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMM

chre
użytkownik zarejestrowany

Rozmowa kwalifikacyjna jest całkiem niezła, ale zastanawiam się czy niedługo pojawią się jakieś benefity socjalne

ann
@chre 13.07.2016, 19:16
Rozmowa kwalifikacyjna jest całkiem niezła, ale zastanawiam się czy niedługo pojawią się jakieś benefity socjalne...

Ta pojawią Ci się jak zmienisz pracę . Nastały 'dobre' zmiany ale niestety nie dla zwykłych pracowników. Pozdro.

Rafał

Praca 7 dni w tygodniu, dzień w dzień po tych 8h (albo i więcej) czy są jakieś dni wolne?

Były
@Rafał 04.07.2016, 16:32
Praca 7 dni w tygodniu, dzień w dzień po tych 8h (albo i więcej) czy są jakieś dni wolne?

Są dni wolne i czeka się na nie jak na zbawienie, nie wiem jak jest teraz ale bywało że pracownicy ciągnęli po 9-12 dni pracujących bez przerwy.. teraz może być podobnie bo jak odchodziłem to szykowała się fala odejść i ci co jeszcze zostali pewnie będą musieli pracować o wiele dłużej, aby zapełnić lukę.

Były

Chcesz poczuć się jak Chińczyk pracujący na miskę ryżu to nic tylko składać tam CV. Może jako praca wakacyjna to jeszcze by przeszło dla desperatów, ale na dłuższą metę nie wiem kto by tam wytrzymał. Miesiąc pracy wystarczy, aby sobie wyrobić opinię jak wygląda tam codzienna praca i jak ponad siły obciążeni są pracownicy. Praca pomimo 8 godzinnego dnia pracy w umowie, w rzeczywistości po 9/10h dziennie+święta+nocne zmiany. Do tego dokładnie to co wyżej.. niższe stawki, wyższe obostrzenia jak w Warszawie. Ogólnie nie polecam najgorszemu wrogowi, takiej roboty.. Teraz żałuję że wcześniej nie trafiłem na info o tej "firemce" w sieci. Odradzam, odradzam.. x1000!!!

gość

Very very heavy work

justyna

Słuchaj co innego rozmowa kwalifikacyjna na miejscu w Radomiu,nidy mi się nie zdarzyło,żeby specjalnie na rozmowę jechać poza Radom.A jeśli ktoś ma chorobę lokomocyjną? sa proszki owszem ale co by się stało szanownej pani gdyy sama przyjechała autem do radomia?wiele pracodawców tak robi między innymi z Aldik z Lublina osoby.

agnieszka

Tylko głupota jest to żeby jechać do warszawy na rozmowe kwalifikacyjną...

aga84

To warto wiedzieć, ja po rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście fajnie, super ale z tego co piszecie no to faktycznie jest nieciekawie;/

boro

Praca monotonna i nisko płatna. Wykorzystują ludzi, którzy odchodzą i przychodzą. Nie polecam nikomu, chyba, że na krótko aby od klikania myszką ciągle tego samego jak małpa w małpę się nie zamienić. Jak to zrobił były kierownik działu internetowego (usunięte przez administratora)

dziękuję

1. Praca na cały etat na umowie o dzieło 2. Praca na akord mimo 8 godzinnego dnia pracy w umowie, praca po 11h dziennie. 3. Niższe stawki, wyższe obostrzenia jak w Warszawie. 4. Niekompetentny kierownik oddziału radomskiego. 1. Sama praca ciekawa, zbieranie informacji.

Zostaw opinię o IMM - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMM