Opinie o Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k.
2 14 24 5 1
Anna Nowy wpis

Aktualnie Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k. szuka osób do pracy na kilku stanowiskach: https://www.imm.com.pl/kariera. Programiści mogą liczyć na umowę o pracę, pracę pełną wyzwań, pakiet Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do szkoleń, opiekę medyczną itd. Czy ktoś jest zainteresowany?

Rafał

Praca 7 dni w tygodniu, dzień w dzień po tych 8h (albo i więcej) czy są jakieś dni wolne?

Były
@Rafał

Są dni wolne i czeka się na nie jak na zbawienie, nie wiem jak jest teraz ale bywało że pracownicy ciągnęli po 9-12 dni pracujących bez przerwy.. teraz może być podobnie bo jak odchodziłem to szykowała się fala odejść i ci co jeszcze zostali pewnie będą musieli pracować o wiele dłużej, aby zapełnić lukę.

Prawo
@Były

Nie ma takiej opcji.... kto tam pracuje ???? Prawo pracy Panowie 40h tygodniowo to teraz nawet pośrednik przestrzega jak cholera, gdy weekend pracujesz masz 3dni na tygodniu

Kaśka Nowy wpis
@Prawo

Nie widziałem jeszcze firmy, w której pracowałoby się ściśle wg prawa pracy, takie cuda może są na Zachodzie ale nie w państwie dorobkiewiczów takim jak Polska.

Lidia

@Maniek, czy masz może jakieś informacje o pracy w firmie IMM? Jeżeli tak to czy mógłbyś się podzielić swoimi doświadczeniami związanymi z tym pracodawcą? Obecnie firma IMM poszukuje osób na kilka wolnych stanowisk https://www.imm.com.pl/kariera Czy ktoś z Was zastanawia się nad aplikacją na któreś z tych wolnych etatów? A może osoby, które mają już doświadczenie związane z pracą w tym miejscu mogą napisać swoje doświadczenia? Zachęcam do dyskusji.

Soren Nowy wpis
@Lidia

Jak chcesz wiedzieć jakie zarobki, sprawdź na stronach urzędów pracy, gdzie ogłoszenia o pracę umieszcza ta firma. W przyp. IMM na przykładowe stanowisko KIEROWNIK MAGAZYNU z całą paletą wymagań i odpowiedzialności za magazyn i ludzi oferują śmieszną pensję 2300 zł netto. Nic dziwnego, że zaraz znajdzie się Ukrainiec gotów pracować za tyle z pełną "odpowiedzialnością". No bo przecież jak coś się stanie, to ucieknie za granicę do Ukrainy i szukaj wiatru w polu ;).

patpat Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Praca w tej firmie to moje najgorsze doświadczenie zawodowe w 13 letnim stażu pracy. (usunięte przez administratora)Niekompetentni przełożeni, kadry to jedna klika działająca głównie pod dyktando prezesa, a nie przepisów. W okresie kiedy tam pracowałam dało się odczuć (usunięte przez administratora)ze strony pracodawcy, dokładanie obowiązków ponad miarę. Sam charakter pracy i usługę oceniam bardzo dobrze (sprzedaż), jednak ludzie, którzy tam zarządzają są , delikatnie mówiąc "destrukcyjni", a pensje kompletnie nieadekwatne na warunki warszawskie. Szanse na premie - praktycznie żadne. Zdecydowanie nie polecam tej firmy - szkoda nerwów.

Tak1Nie1
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Wiktor

Zawsze można zmienić firmę jeśli jest tak źle. Ja nie narzekam bo firma jest dobra ale wiem jak pracuję.

Tak2Nie4
gość

Zarobki są fatalne, wieczne nękanie reklamacjami. Pracując tu tylko wegetujesz. Właściwie to realnej podwyżki nie było tu od kilku lat.

Tak3Nie1
Maniek8

Ludzie nie dajcie sie wykorzystywać.! Zgloscie do Inspekcji pracy Wawa i odrazu bedzie wszystko zgodne z kodeksem. Co z wami...????

dziękuję

1. Praca na cały etat na umowie o dzieło 2. Praca na akord mimo 8 godzinnego dnia pracy w umowie, praca po 11h dziennie. 3. Niższe stawki, wyższe obostrzenia jak w Warszawie. 4. Niekompetentny kierownik oddziału radomskiego. 1. Sama praca ciekawa, zbieranie informacji.

Tak3Nie
Maniek
@dziękuję

Do kogo masz pretensje.... Masz w umowie 8h i tyle pracujesz Inspekcja pracy wawa polecam

Były

Chcesz poczuć się jak Chińczyk pracujący na miskę ryżu to nic tylko składać tam CV. Może jako praca wakacyjna to jeszcze by przeszło dla desperatów, ale na dłuższą metę nie wiem kto by tam wytrzymał. Miesiąc pracy wystarczy, aby sobie wyrobić opinię jak wygląda tam codzienna praca i jak ponad siły obciążeni są pracownicy. Praca pomimo 8 godzinnego dnia pracy w umowie, w rzeczywistości po 9/10h dziennie+święta+nocne zmiany. Do tego dokładnie to co wyżej.. niższe stawki, wyższe obostrzenia jak w Warszawie. Ogólnie nie polecam najgorszemu wrogowi, takiej roboty.. Teraz żałuję że wcześniej nie trafiłem na info o tej "firemce" w sieci. Odradzam, odradzam.. x1000!!!

Tak4Nie

Nie robot
@Były

Bzdura kodeks pracy / piszesz do Inspekcji pracy wawa i maja kontrole

TakNie

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy IMM na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

Miko

Mam wrażenie, że dostać pracę w takiej firmie graniczy z cudem. Może ktoś napisać jak się teraz pracuje?

chre

Rozmowa kwalifikacyjna jest całkiem niezła, ale zastanawiam się czy niedługo pojawią się jakieś benefity socjalne

ann
@chre

Ta pojawią Ci się jak zmienisz pracę . Nastały 'dobre' zmiany ale niestety nie dla zwykłych pracowników. Pozdro.

gość

Very very heavy work

Tak2Nie

justyna

Słuchaj co innego rozmowa kwalifikacyjna na miejscu w Radomiu,nidy mi się nie zdarzyło,żeby specjalnie na rozmowę jechać poza Radom.A jeśli ktoś ma chorobę lokomocyjną? sa proszki owszem ale co by się stało szanownej pani gdyy sama przyjechała autem do radomia?wiele pracodawców tak robi między innymi z Aldik z Lublina osoby.

agnieszka

Tylko głupota jest to żeby jechać do warszawy na rozmowe kwalifikacyjną...

aga84

To warto wiedzieć, ja po rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście fajnie, super ale z tego co piszecie no to faktycznie jest nieciekawie;/

boro

Praca monotonna i nisko płatna. Wykorzystują ludzi, którzy odchodzą i przychodzą. Nie polecam nikomu, chyba, że na krótko aby od klikania myszką ciągle tego samego jak małpa w małpę się nie zamienić. Jak to zrobił były kierownik działu internetowego (usunięte przez administratora)

Tak5Nie

Zostaw opinię o Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Chcę opublikować:

Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k.