Zakłady mięsne Berger, Janeta,Pomoc domowa

Rydułtowy

Opinie o Zakłady mięsne Berger, Janeta,Pomoc domowa

Klient Kaufland Ruda Śl.

Opinia klienta Szynki powyżej 4 zł/ 100g jeszcze rok temu dało się jeść było czuć, że jest to prawdziwa szynka , a teraz mają tyle soli, że niestety jeść się tego nie da. Poniżej tej kwoty lepiej nie sprawdzać bo to jedynie wyroby szynkopodobne.

Julita

@Alunia 12 - mogłabyś podzielić się swoimi doświadczeniami z użytkownikami forum? Wszelkie informacje mogą okazać się bardzo przydatne dla osób, które zainteresowane są ofertami pracy, np. w Rydułtowach czy innych oddziałach Zakładów mięsnych Berger.

były pracownik!

Witam pracowałam w sklepie Berger Racibórz! bardzo długo..i musze powiedzieć że byliśmy Bardzo zgranym zespołem w pracy miedzy sprzedawczyniami,niestety i to sie Szefowej nie podobało..robiłyśmy Bardzo dużo aby sprzedac towar..i towar sie sprzedawał ..jezeli towar był nie dobry robiłyśmy zwroty na Firmę wiec z tym problemu nie było..Pracodawca??Brak słów by opisywać taką osobę!!! Tak samo ci wszyscy Menagerowie!Totalny Śmiech ludzie bez umiejętności zajmowania sie tym czym powinni..Brak Szacunku dla ludzi starszych!!Mimo Dużych obrotów wynagrodzenie (Śmiech!) Obiecują Obiecują a pajaców z innych robią!a w Zime kobiety na innych sklepach musiały przynosic swoje grzejniki bo by zamarzły na niektórych sklepach juz nie wspomne o środkach które czasami musiały za swoje kupić! Nie żałuje ani dnia że odeszłam z tej Firmy..Żal mi tylko tych osób z którymi tak Świetnie sie pracowało...Ale jak to mówią (Karma Wraca..)więc poczekamy..

Alunia 12
@były pracownik! 11.07.2017 17:36

Zgadzam sie z poprzednia opinia w 100procentach. Nic dodac nic ujac. Wyzysk ludzi nie zna granic a jest w tej firmie coraz gorzej!!!! Praca za marne grosze harowa i tylko ile utargu utargu. Placa marna!!!przestrzegam przed praca- firma Berger.

ola

Jestem klientki sklepu Berger w Rudzie Slaskiej na Kauflandzie jestem bardzo zadowolona z obsługi panie są bardzo miłe i towar zawsze kupuję świeży nigdy mnie nie zawiódł. Jedynie uwagę mam do maszynki do mielenia mięsa albo jej w ogóle niema albo mają jakieś tandety że nawet szynki nie można przemielić. Ludzie żeby taka firma nie mogła zainwestować w porządną maszynkę wstyd.

Tola

Praca nie jest zła bywają gorsze zakłady jak się robi swoje to ma się spokój a o jakości sprzedawanego wyrobu to my sprzedawczynie decydujemy o wszystkim informujemy zakład . Pozdrawiam ekipę kaufland Rybnik .

Koza

Hehe jak dla mnie firma funkcjonuje nie wiem na jakich warunkach... maja jakies nowe zadady nie zgodne z kodeksem pracy!!! Pracujac 3 tygodnie bez umowy i nawet nikt sie nie raczy jej dac brak ubezpieczenia itp. Praca jak sie dziewczyna podoba tak musisz isc do pracy.. wedliny bleee ... jak dla mnie szkoda słów.

XIX

Ja się cieszę że już tam nie pracuje zwolnilam się mam przynajmniej spokój i nie muszę zapieprzac po 10 godzin i babrac się w tych smierdzielstwach o wszystko trzeba było się prosić a firma tylko kasa kasa i utargi ile byś nie uhandlowala ciągle mało i mało a towaru dowalali jak na wojnę szkoda czasu i nerwów firma beznadziejna bez możliwości rozwoju ciągle stoisz w miejscu

Best

Ja pracuje już kilka lat. Jestem bardzo zadowolona i polecam pracę u Bergera .

Kaufland

Mycie wędlin z rana i sprzedawanie odmrożonych mięs . Robienie rolad ze scinkow . ogólnie syf . Ludzie by zatrzymać pracę li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mena . Brawo godności nie macie !!!!!!!!!!

boa
@Kaufland 02.11.2016 21:48

o widze że mści się była pracownica która zalazła za skórę i kto tu ma godność żenada

wu

a to w ogóle jest możliwość zdobycia umowy o pracę?

kudlaczek

mam pytanie zamierzam podjąć prace w w zakladach miesnych berger ale na umowe zlecenie w tesco w gliwicach jak jest z jakoscia asortymentow i jak wiecie moze jaka jest stawka na zleceniu u nich z gory bede wdzieczna

oli

pyszne wyroby...mniam

Dorota

To norma albo umowa zlecenie lub 3/4 etatu . Nalepiej śmiech w Tesco Rybnik super zapłata śmiać się czy płakać .

bebe

no tez jestem ciekawa narazie nic się u mnie nie zmieniło

ciekawe jakie ?

gallusanonimus

Miłe zmiany w firmie :-)

zadowolonyklient

Weźcie se po dobrym wuszcie ze sklepu i po godce. smacznego. ps. francki od bergera - the best.

Anna

Wypłata wypłatą a gdzie szacunek pracodawcy do pracownika . niestety mus pracować bo sa zobowiązania :-(

Ryga

Nie narzekajcie bo przedtem pracowalam tez w sklepie w innej firmie i wyplaty za dwa miesiace nie widzialam do dzisiaj. Tutaj wyplata jest zawsze na czas.

Ryga

Prawda jest taka, że jak jesteś w porządku i robisz co do ciebie należy, to jest też i nagroda. Znam takie co robiły przekręty i wyleciały. To nic dziwnego. Dla mnie jest ok a pracuje już 3 lata.

adelajda
@Ryga 12.02.2016 21:46

łał ja też pracuje dość długo ale nagród to ja jeszcze niewidziałam to co trzeba robić żeby ją dostać

lejdi

oj dziewczyny uciekajcie jak najszypciej nie polecam pracy u bergera pracowalam tam boże mobbing i jeszcze raz mobbing masakra i wiem że jest coraz gorzej dziewczyny harują za marne grosze i co by niezrobily to zawsze jest żle

Dorota

Bebe niestety nie podpadłam , rozumiem gdybym coś źle zrobiła ale zawsze byłam im oddana na każde skinienie paluszka i tak sie odpłacili z resztą nie tylko mi ale ja mam odwage napisac na forum . Szkoda mi tych dziewczyn co zostały pozwalniane . Pal licho ze mną nie ta praca to jest inna :) a opinie wystawiane są po to tylko by dla innych było przestrogą lub informacją o danym zakładzie :)

bebe

oj pani DOROTO musiała pani chyba podpaść szefom skoro pani tak wylewnie się wypowiada na ich temat

Dorota

prezentacja swoją drogą . A pracowników i tak się nie szanuje .

bebe

pracuje w sklepie u Bergera i nie narzekam w każdej pracy są zgrzyty chyba że dziewczyny są kofliktowe he he

Dorota

Czekamy jak dalej będzie ;-) nowy rok czekamy na cuda he he ,

Dorota

Poprawa nie wierze w cuda . Dziewczyny dają z siebie wszystko , a Niestety pracodawca nie :-(

chyba o to im chodzi ?

Dorota

Mila zgadzam się z tym a na rybniku to upokarzała dziewczyny ,

Dorota

witam z paskami to prawda , premie były wpisywane ale brak ich na ręku .Zwalniają jak idziesz na urlop . Druk Z3 do Zus-u wypisany inaczej niż powinien , Polisa PZU nie została zamknięta mimo dzwonienia aż Pani z Pzu musiała interweniować .

była pracownica rybnik

Nie polecam pracy w Bergerze ,na początku traktują miło a potem robią z ciebie złodzieja , Szefowa nie miła , chamska , przy klientach wyzywa sprzedawczynie , płaca liczona za godziny a wypłata różna zależy od humoru szefowej . Na paskach nie ma wpisanego prawdziwego wynagrodzenia ,które są za wypracowane godziny tylko minimalna podstawa , wpisywane premie ,których nie ma .

klientka południe

Berger wyroby nie dobre , na niektórych sklepach frankfuterki nieświeże , sprzedawczyni nie miła , pali papierosy a potem nie myje rąk .

Klientka z Rybnika

bardzo dawno nie robiłam zakupów w sklepach Bergera. Aż do ostatniego tygodnia. Jestem mile zaskoczona tak wielką zmianą. Wyroby wyśmienite. Brawo!

ona RyBnIk
@Klientka z Rybnika 28.08.2015 09:55

Też jestem mile zaskoczona, skusiłam sie oferta z ulotki -polecam frankfuterki

zawiedziona

jak ten zaklad funkcjonuje na takich - beznadziejnych wyrobach frankfuterki ze starego miesa moj jeden i ostatni zakup no dobrze ze goscie z niemiec zobaczyli ten towar - wstyd jeszcze sie reklamowac

Zostaw opinię o Zakłady mięsne Berger, Janeta,Pomoc domowa - Rydułtowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady mięsne Berger, Janeta,Pomoc domowa