Opinie o Zakłady Mięsne BERGER Irena i Bonifacy Berger Sp.J. w Rydułtowy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne BERGER Irena i Bonifacy Berger Sp.J.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakłady Mięsne BERGER Irena i Bonifacy Berger Sp.J. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne BERGER Irena i Bonifacy Berger Sp.J. w Rydułtowy

UPS

A ja pracuję w firmie Berger nie narzekam wypłata na czas atmosfera ok ???? powiem tylko wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ????

Ktos
@UPS

Praca może jak każda inna,ale dobrze się pracuje nikt nikogo nie oszukuje,pieniądze tyle ile trzeba zawsze na czas a nawet szybciej,jak się komuś praca nie podoba zawsze można zmienic

Pracuje od prawie15lat w firmie i jest ok... nie mam kłopotów z Szefami zawsze jak coś chętnie rozmawiamy...wypłata zawsze na czas i nigdy nie musiałam się o nią prosić co jest plusem w dzisiejszych czasach bo wiadomo różnie to bywa. Atmosfera ok.nie sprawiam im kłopotu, staram się zawsze wywiązywać ze swoich obowiązków, nie latam po L4 jak mam katar. Zawsze z chęcią Idę do pracy .Tak to wygląda ludzie chcieliby niewiem czego ale też trzeba dać coś od siebie a nie tylko brać.Praca sama w sobie fajna ,.robotę trzeba lubić a nie za karę do niej chodzić. Menadżerowie Wspaniali ludzie .Zawsze chętnie pomogą .Dziwi mnie fakt że tyle negatywnych opinii , ja tam nie narzekam... robię swoje I tyle! A że piszą sfrustrowani ludzie no cóż, każdego jednego tak obsmarują jak nie będzie po ich myśli.

@Ada

Kłopotów nie ma żeby choćby codziennie z Szefami porozmawiać. Dla chcącego nic trudnego !

Stały klient

Witam w końcu bardzo kompetentna pani stoisko Kaufland Ruda Śląska aż miło się kupuje i chce sie wracać niewiem imienia pani.. pani czarna z kokiem taka fajna babka pozdrawiam panią stały klient

Marzena
@Stały klient

Jest nam bardzo miło, że jest Pan zadowolony z obsługi przez naszą pracownicę i oczywiście zapraszamy częściej.

Aldona Nowy wpis

To pracownicy z problemami mają jasno powiedziane żeby dzwonić do managerów, nie można po prosty porozmawiać w cztery oczy? Pytam, bo na stronie znalazłam ofertę dla pracownika rozbioru mięsa i chcę znać obecną sytuację firmy zanim złożę cv. Odnośnie ogłoszenia to podano bardzo mało wiadomości. Dają umowę o pracę, a to już coś. Pierwsza umowa na rok jest możliwa?

Pracownik Nowy wpis

Pracuje w firmie Berger od ponad dekady jest to zakład w którym najdłużej jak dotąd pracuje więc myślę że to też o czymś świadczy . Uważa że nie ma co narzekać wypłata jest na czas a właściwie przed czasem , z menagerami można się bez problemu dogadać .Na atmosferę pracujemy wszyscy i ja na sklepie nie mam co narzekać czego chcieć więcej nie wiem.Mysle sobie że dobrze trafiłam jeżeli wykonuje się swoje obowiązki i z chęcią idzie się do pracy to wszystko jest na plus

Wow no to niezły staż. Ciekawi mnie, czy ta firma jakoś docenia ludzi z takim długoletnim stażem w firmie? Sa za to dodatkowe premie? I czy jak pracuje się tu latami, to można oczekiwać regularnych awansów? Czy jak ktoś zaczyna prace na jednym stanowisku, to tu zostanie na lata i jest jakiś szklany sufit?

...

Pracuję już kilka lat i w różnych miejscach. Osoby z którymi spotykam się na codzień są wspaniałe. Atmosfera w pracy jest bardzo ważna,gdyż przekłada się na nasze samopoczucie, a także na stan zadowolenia klientów. Jak czytam co niektóre komentarze,to aż oczy szeroko mi się otwierają. Nie rozumiem jak można wypisywać takie bzdury - jednak jak ktoś będzie chciał się zemścić to niestety pisać będzie. Ja z pracy jestem zadowolona i chodzę do niej z uśmiechem. Wyroby bardzo smaczne,choć jak każdy mam swoich faworytów w postaci frankfurterek, szynki na miodzie,z masełkiem i czarnuszką a także RYŻOKA na którego zawsze wyczekuję kiedy zaczyna się sezon grillowy ????

Best

Ja pracuje już kilka lat. Jestem bardzo zadowolona i polecam pracę u Bergera .

A co, co jest nie tak? Mi też ktoś polecił firmę i właśnie miałam wysłać im cv na sprzedawcę, bo na stronie jest ogłoszenie. Tylko jeszcze tu pomyślałam, że zajrzę, sprawdzić właśnie jakie są opinie. Wiadomo w ogóle, jak ten system zmianowy wygląda?

Abc
@Ania

Jak wygląda system zmianowy to zależy od danego miejsca pracy. Są zmiany od 7:00-17:00 (2 zmiany), 7:00-18:00 (2 zmiany), 7:00-21:00 (2 zmiany). Jeśli chce Pani poznać więcej szczegółów należy skontaktować się z firmą.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Zakłady Mięsne BERGER Irena i Bonifacy Berger Sp.J.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku SPRZEDAWCA?
Leszno
Stały klient

@Stały klient

Wie Pan, czy ta praca na stoisku, to dla jednej osoby, czy jest tu więcej sprzedawczyń? Może bym od stycznia popytała tu o wakaty, bo sama mam 15 lat doświadczenia w handlu i patrzę za solidnym pracodawcą, co człowieka uszanuje oraz doceni. A jeżeli zaglądają jacyś pracownicy, osoby znające realia pracy, to piszcie proszę, jaka umowa i pensja, zwłaszcza jak to sobie przyrównać do obowiązków?

Abc

Na stoisku pracuje więcej sprzedawczyń. Nie jest to miejsce pracy jednoosobowe. Jeśli jest Pani zainteresowana, proszę skontaktować się z firmą. Wszystko dokładnie zostanie omówione na spotkaniu.

Marzena
@Stały klient

Zastanawiam się, czy odpowiedzieć na to ogłoszenie dla rozbieracza / wykrawacza mięsa, co jest dostępna na stronie Internetowej? Praca na poranną zmianę, od poniedziałku do piątku z możliwością przyuczenia. Tyle tylko, że trzeba wyrobić książeczkę sanepidowską. Jest też o umowie o pracę. To może dodacie info, od kiedy byłaby UoP na czas nieokreślony, i jakie pieniądze są płacone w tego typu pracy?

kati68

Ja pracuję w Firmie od roku.Jestem bardzo zadowolona.Wyplaty na czas a nawet wcześniej.Dobry kontakt z menadżerami.

Pola
@kati68

To ja dodam od siebie pytania. Czy można spodziewać się jakichś podwyżek po takim czasie? Czy jak na start jest pensja, to po okresie próbnym dają podwyżkę? Albo właśnie po roku jest podwyżka jakaś?

UPS

bee
@UPS

Atmosfera ok? Bzdury do potęgi !

Dariusz
@bee

Co Twoim zdaniem nie działa w firmie tak jak powinno? Twoja opinia jest dość krótka, mam nadzieję że rozwiniesz nieco swoją wypowiedź, każdy rozbudowany wpis jest niezwykle ważny dla potencjalnych kandydatów do pracy.

Xl

Pozdrawiam miłe sprzedawczynie

@UPS

Atmosfera okey? Pracy dużo a etaty jeszcze chcą obcinać a wychodzi na to że ludzie robią nadgodziny gdzie firma i h nie wypłaca jak w kodeksie pracy a praca na najnizsza krajowa. Odradzam wszystkim.

@Ania

cześć, rozwiniesz dalszy temat tych cięć etatów, o których pisałaś? doszło do tego faktycznie? Jak na dzień dzisiejszy zatrudnienie i organizacja pracy wyglądają?

@Monika

Nie polecam pakować sie do tej firmy jest wiele lepszych ofert pracy niż Berger kontrola pipu tam by była wskazana

Wiktoria
@Nikt

Dlaczego nie polecasz? Ci takiego się tam dzieje, że aż uważasz, że kontrola jest wskazana? Możesz podać konkrety?

Ktos
@UPS

15 lat pracy? zastanawiałam się przez moment czy po takim czasie nie można się właśnie starać o awans na to wspomniane stanowisko menadżerskie? Jakiego docenienia można przy tym oczekiwać? Występują podwyżki stażowe czy może jakieś inne przywileje?

Ada

Oooo to tak może sobie szeregowy pracownik swobodnie porozmawiać z szefostwem? Trzeba się wcześniej umówić, czy tak z marszu? Jest tu taka płaska struktura i dzięki temu szefostwo jest tak blisko pracowników? Nie ma tu takiej ścisłej hierarchii? Tak w praktyce, jak takie spotkania z szefem wyglądają?

Mi jest dobrze na tym stanowisku na którym jestem nie potrzebuje nic innego . Czuje się jak ryba w wodzie i nie zamierzam być np.menadżerem . Praca z klientem daje mi satysfakcję.

@Ada

Jan Kowalski

Jestem, a raczej byłem, stałem klientem tej firmy. Dotychczas kupowałem tylko wędliny. Ostatnio skusiłem się na gołąbki - czegoś takiego jeszcze nie jadłem. Ryż, wątpliwej jakości, wymieszany z mięsnymi odpadami - trudno było nie natknąć się na rozdrobnione chrząstki... Koszmar. Nigdy więcej.

Robert

Kierowniczka z Zabrza chodzi podpita a pani manager na to nic bele utargi są przydała by się tam kontrola pip.

Iron
@Robert

Dla jakiej konkurencji piszesz te opinie.(usunięte przez administratora).

Iron
@Robert

Wiesz że to jest zniesławienie, i można Cię ścignąć zgodnie z prawem.

Przemysław
@Robert

Jestem stałym klientem i robię zakupy w zabrzańskim bergerze 3 razy w tygodniu.Nie mogę powiedzieć złego słowa na obsługę i nigdy nie widziałem " podejrzanego" zachowania kogoś z personelu.Szczerze polecam ten sklep znajomym i nie zgadzam się z tak negatywną opinią.

Monia
@Robert

Małe pytanko-czy do sklepu zawsze wpada Pan z alkomatem w kieszeni???Bo nie rozumiem na jakiej podstawie te oskarżenia!!!Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn zdecydowałeś się na tego typu komentarz,nie wiem może się nie wyspałeś,może kasa Ci się nie zgadza albo poprostu inflacja Cię dobija mhh,a może awans przeleciał Ci przed nosem ?!tWiedz,że mogłeś komuś zaszkodzić,zrobić przykrość poprostu narobić problemów!!!Chyba,że to celowe zagranie?!Kimkolwiek jesteś-pamiętaj karma wraca!Kto zna tą przemiłą Panią doskonale wie,że piszesz bzdury. Działania na szkodę bezpodstawnym oskarżeniem jest karalne,więc następnym razem radzę zastanowić nad tym co się pisze.Z pozdrowieniami M.

Monia
@Przemysław

Super obsługa,lubię robić tam zakupy????Polecam????

Czarna
@Robert

Koleś ty zes chyba upad solidnie na głowę lub czas pomyslec o zmianie lekarza to będzie dobry wybor

@Robert

Poza napisaniem na forum poinformowałeś kogoś o swoich podejrzeniach? Nawet gdyby tak było, to zastanawiam się, jakby zareagowali. Za co w sumie można zostać zwolnionym w firmie?

Robert

Byłem w sklepie berger w Zabrzu chciałem kupić trochę wędlin ale musiałem zrezygnować ponieważ pani była bardzo nie miła zaczęła przeklinac zapytałem o pani kierownik i okazało się że to była kierownik sklepu więc nie było oczyma znią rozmawiać i ofeszłem.

Firma dodała nową ofertę pracy na Kucharz. Czy ktoś o tym słyszał?

Odradzam, jedzenia do przeróbki masa wymagania duże a płacą marna plus nadgodziny nie wypłacają. Sąd pracy by tam był obowiązkowy.

Nikt

Odradzam prace w tej firmie żadnego szacunku do pracowników Szefostwo nie widzi problemu byle kasa sie zgadza moze czas na zmianę ekipy która kieruje tą szopką

@Nikt

Dalej jest tu tak niskie wynagrodzenie jak ktoś skarżył się w 2017? :/ Bo właśnie czytam stare opinie i naprawdę wyglądają okropnie. Czyli do dziś nic się z tym kompletnie nie zmieniło?

@Nikt

Nie pozdrawiam panią M wielka pani menager a pracownika ma za nic pozdrawiam panie z ofert pracy olx

Hanka
@Nikt

To racja.Zaprosila na próbę a potem brak kontaktu(nie odbierała telefonu,albo obiecywała że oddzwoni i na tym się kończyło)

@Hanka

Czekaj, no ale skoro zaprosiła to czemu nie poszłaś? Bo jak to zaproszenie całe wyglądało?

Opinia ta dotyczy stoiska Berger w Kaufland RYBNIK. 19 lipca 2022r. kupiłem dużą porcję łazanek bo Panie bardzo chwaliły że niby bardzo dobre, kupiłem też małą porcję bigosu na spróbowanie oraz żeberka 4szt , trochę kiełbasy i zapłaciłem 77zł. Żeberka Panie mi zapakowały do folii aluminiowej i woreczka foliowego. Zacząłem tego samego dnia od tak bardzo zachwalanych łazanek. Były naprawdę ohydne ...stara skrojona kiełbasa, makaronu zbyt mało i niestety rozgotowany. Następnego dnia spróbowałem bigosu i również to samo ..ohydna kiełbasa a bigos bez smaku. Wieczorem otwarłem z woreczka żeberka i bardzo się zdziwiłem jak z woreczka wyszły dwie na pół przytomne muchy .. żałuję że tego nie nagrałem. (oczywiście żeberka były w lodówce) Pomyślałem że takie coś się zdąża i Pani która pakowała nie zwróciła uwagi.. umyłem te żeberka i odgrzałem w piekarniku. Po wyjęciu z piekarnika tak capiły że masakra. Jak jakaś padlina. Domyśliłem się że prawdopodobnie pochodzą z zeszłego tygodnia lub stare były robione...przypraw zwłaszcza soli nie żałowali... spróbowałem ale oczywiście ich nie zjadłem. "Ohyda". Jak żonie powiedziałem że kupiłem u Bergera kilka rzeczy to mi powiedziała że Ty chyba zwariowałeś....nie wiesz że u Bergera się nie kupuje? ...mi odpowiedziała. Ja tego nie rozumiem jak można tak truć ludzi takimi produktami. Jeszcze cena..za takie świństwa 77zł Apeluje do wszystkich którzy to przeczytali, Nie trujcie się, nie kupujcie takiego świństwa.

@Andrzej

Co ci mogę powiedzieć, to gdzie w okolicy można lepiej zjeść?

@Paulina

Najlepiej w domu sobie coś samemu przyrządzić. Nigdy nie zapomnę tych "apetycznych" produktów.

@Andrzej

No tak, ale to ma swoje minusy, nie sądzisz? W innych restauracjach jest lepiej Twoim zdaniem w okolicy?

Toczyła sie tu żywa dyskusja kilka lat temu więc pomyślałam sobie, że warto byłoby odświeżyć ten wątek. Jeśli znajdzie sie ktoś kto zna warunki pracy w tej firmie obecnie to śmiało niech podzieli sie swoją opinią. Jakie są godziny pracy, czy pracownicy pracują zmianowo, czy można brac nadgodziny (płatne oczywiście) czy praca jest również w weekendy?

joachim
@Anna

Firma Berger to największy (usunięte przez administratora) do jedzenia.Wędliny sama Chemia fuj.

Xl
@joachim

Ja mam inne zdanie.Mniam .

@Xl

Tak? A co najbardziej lubisz z ich produktów? Może jeszcze rok temu ich wędliny faktycznie były jakiejś gorszej jakości? Chociaż widzę, że niektórzy chwalili to może zależy od gustu a nie od działania firmy?

Lolek

Witam A ja chciałbym zapytać czy zakłady przy ulicy Niewiadomskiej generują jakiś smród lub hałas?

były pracownik!

Witam pracowałam w sklepie Berger Racibórz! bardzo długo..i musze powiedzieć że byliśmy Bardzo zgranym zespołem w pracy miedzy sprzedawczyniami,niestety i to sie Szefowej nie podobało..robiłyśmy Bardzo dużo aby sprzedac towar..i towar sie sprzedawał ..jezeli towar był nie dobry robiłyśmy zwroty na Firmę wiec z tym problemu nie było..Pracodawca??Brak słów by opisywać taką osobę!!! Tak samo ci wszyscy Menagerowie!Totalny Śmiech ludzie bez umiejętności zajmowania sie tym czym powinni..Brak Szacunku dla ludzi starszych!!Mimo Dużych obrotów wynagrodzenie (Śmiech!) Obiecują Obiecują a pajaców z innych robią!a w Zime kobiety na innych sklepach musiały przynosic swoje grzejniki bo by zamarzły na niektórych sklepach juz nie wspomne o środkach które czasami musiały za swoje kupić! Nie żałuje ani dnia że odeszłam z tej Firmy..Żal mi tylko tych osób z którymi tak Świetnie sie pracowało...Ale jak to mówią (Karma Wraca..)więc poczekamy..

Alunia 12
@były pracownik!

Zgadzam sie z poprzednia opinia w 100procentach. Nic dodac nic ujac. Wyzysk ludzi nie zna granic a jest w tej firmie coraz gorzej!!!! Praca za marne grosze harowa i tylko ile utargu utargu. Placa marna!!!przestrzegam przed praca- firma Berger.

ali
@były pracownik!

Popieram,na dodatek sprzeduja mieso sprowadzane z Chin

Ola

No nareszcie ktoś wypowiedział się na temat innej pracy ???? ja też pracuję w handlu o wierzcie nie ma lekko Boże co za naród polski ???? zawsze będą narzekać .ps szanuj szefa swego możesz mieć gorszego ???? pyszne frankfurterki

Basia

Jestem klientka waszego sklepu jestem bardzo zadowolona z obsługi i towaru jaki posiadacie ???? też pracuję i wiem że każdej pracy są jakieś zgrzyty wiem to z własnego doświadczenia ???? nie wierzę że w innych zakładach jest idealnie bo tak nie ma tylko tu obrabiarce (usunięte przez administratora) mam koleżankę co zwolniła się od swierzyzny nie ma ideałów . Pozdrawiam serdecznie bardzo miłe panie z Kaufland Rybnik ????

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne BERGER Irena i Bonifacy Berger Sp.J. - Rydułtowy

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne BERGER Irena i Bonifacy Berger Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne BERGER Irena i Bonifacy Berger Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne BERGER Irena i Bonifacy Berger Sp.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne BERGER Irena i Bonifacy Berger Sp.J.
2.1/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Pietrzkowicka 26
    44-280 Rydułtowy

Zakłady Mięsne BERGER Irena i Bonifacy Berger Sp.J.