Mediadress Polonia Sp.zo.o.

Skierniewice

Opinie o Mediadress Polonia Sp.zo.o.

v2

Zatrudniając się tam człowiek zgadza się na niewolnictwo za śmieszne pieniądze

Zainteresowany

Doradzam sprawdzenie tego pracodawcy w Krajowym Rejestrze Dłużników i w BIG Informinitor, aby wyrobić sobie opinię.

V

Pierwsze ostrzeżenie.

actual

poszukują pracownika działu obsługi klienta w skierniewicach :) to jest actually actual

też proszę o jakieś opinie...

Jak ktoś coś wie aktualnie to pisać, plisss

CHora akcja

Stawka godzinowa 8 zl brutto ,dzwonsiz sprzedajesz wycieczki dla biura turystyczngo premio travel ,przelozeni nie maja pojecia jak prowadzic grupe konsultancka firma co dopiero razkuje w ssprzedazy marketingu a za sprzedaze(rezerwacje ) nie ma prowizji .i siedzisz na samej pensji . daleko w jakims polu przy ul unii europejskiej .pensje wyplacane miesiac po zakonceniu umowy ,porazka

Zostaw opinię o Mediadress Polonia Sp.zo.o. - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mediadress Polonia Sp.zo.o.