WORLD NET

Opinie o WORLD NET

Donek

Wiesz co, współpracuj, opłaca się bardzo tutaj być

Ja również nie polecam tej agencji choć wcześniej nie miałam z nią żadnych problemów tak teraz czekam na wypłate kilka miesięcy...Tak jak osoby wyżej napisaly nie odbiera telefonów a jak się zdarzy że odbierze to oczywiście oszukuje.

Ja równiez nie polecam pracy w firmie world net. Na swoją wypłate czekam już kilka miesięcy. Kiedy dzwoniłam do (usunięte przez moderatora) to nie odbierała moich telefonów a kiedy pisałam smsa to nie odpisywala mi na moje smsy. Firma jest nie wypłacalna i zachęca hostessy dając ogłoszenie z wysoką stawką za godzine mi np oferowała 12 zł netto za godzine. I żadnych pieniędzy nie zobaczyłam od kilku miesięcy.

Firma WORLD NET [usunięte przez admina] przedstawicielka tej firmy nie wypłaca hostessom pieniędzy!!! jest osobą niekompetentną, wiecznie nie ograniętą, nie wywiązuje się z zadań. wielu osobom nie wypłaciła wynagrodzeń mimo, że mieli podpisaną umowe!! na koniec roku z wielką łaską musisz się prosić o PIT. nie odbiera telefonów nie odpisuje na sms-y a pieniądze jak już wypłaci to z wielkim opóźnieniem. ale zazwyczaj musisz się o upominać bo inaczej ich w ogóle nie dostaniesz. SAMA TEGO DOŚWIADCZYŁAM UWAŻAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Właścicielką firmy World Net jest [usunięte przez admina] Chciałam Państwa przestrzec przed tą firmą. Zajmuje się ona organizacją promocji w hipermarketach. Właścielka firmy to bardzo niekompetentna, nieuczciwa i zakłamana osoba. W ostatnich miesiącach oszukała kilkanaście hostess, niewypłacając im należnego wynagrodzenia (więcej informacji można znaleźć na portalu grono.net => grono dotyczące pracy i hostess). Podejrzewamy, że grono poszkodowanych jest większe. Ponadto obiecuje wysokie stawki, a rzeczywiście wypłaca mniej. Może jeśli i Ciebie oszukała, napisz do nas na maila: hostesssy@gmail.com Może jest nas jeszcze więcej takich oszukanych osób. Jeśli wiesz, że ktoś z Twoich znajomych chce dla niej pracować - odradź mu. Jest wiele innych uczciwych firm. Osoby poszkodowane przez firmę World Net.

Zostaw opinię o WORLD NET - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WORLD NET