Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Na jakie wsparcie w Scientific Services mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Scientific Services?

Lola Nowy wpis
@Administrator

Omijac, omijac i jeszcze raz omijac szerokim lukiem!

Ewelina Nowy wpis

Czy firma normalnie funkcjonuje?

A

Programista Baz Danych/SQL znajdzie tutaj robotę od razu, na wyciągnięcie ręki jest wszystko co tylko chcielibyście osiągnąć, ja bardzo polecam z wielu powodów i jest to naprawdę spoko pomysł aby aplikować

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pracuję tam jako operator wprowadzania danych dłuższy okres czasu. Był taki moment kiedy wynagrodzenia się opóźniały ale nie tak jak tutaj piszą o 3 miesiące (wtedy by się każdy zwolnił) tylko ok. 1 miesiąca. Teraz to zostało wszystko wyrównane i wynagrodzenia są na bieżąco.

piotr

tragiczna firma, początkowo wszystko git, ale wyplaty najpierw opoznione o 7 dni, potem o 10, obecnie firma wisi pracownikom juz 3 miesiac z rzedu kase...

sam

Jakim trzeba być matołem żeby po takich opiniach starać się o pracę w tej firmie. Właśnie dzięki takim łosiom ta i podobne firmy-krzeaki prosperują.

nick

Możecie wgl powiedzieć czym tak na prawdę zajmuje się ta firma? Byłem na rozmowie rekrutacyjnej i za bardzo nie wyjaśniono mi na czy będzie polegać ta praca ?

bbb
@nick

Nie wiesz na jakie stanowisko aplikowałeś ? :/

nick
@bbb

no szczerze mówiąc to nie do końca zostało to wyjaśnione? Pomożesz ?

bbb
@nick

Ta "firma" zajmuje się wszystkim i niczym. Nie wiem na jakie stanowisko aplikowałeś - call center, wprowadzanie danych ? Nazwy mówią same za siebie czym się będziesz zajmować.

Eva

Firma "przekształca" się kolejny raz. Wkrótce zniknie i pojawi się znowu żeby nabierać nowych. Może tylko pseudo kierowniczyny zostaną żeby pierdzieć w stołki dalej

no limits

A co z kontrolami ?? PIP, US i inne. Za mało ich było że to "coś" jeszcze prosperuje i okrada kolejnych ludzi ?!!!

Pozostaje tylko sąd pracy, bo również nie mam zaległej wypłaty już miesiąc po terminie. Tak jak napisał abi złodziejska pseudo firma!!!!!!!!!!

abi

Brak wypłat brak wypłat brak wypłat. Rekrutacja non stop. Ludzie odchodzą z tego szamba a oni wciąż werbują nowych jeleni, którzy będą pracować za darmo. To cała polityka tej złodziejskiej firmy

To jest skrajna patologia ażeby czekać tyle czasu na wypłatę. Święta za Chwile a pieniędzy nie ma dobrze, że odchodzą z tego bagna.

zumi

człowieku pracujesz w branży i nie wiesz co to znaczy wklepywać na akord ?? zatrudnij się u nich, powklepuj przez 8 godz bez przerwy a po 3 miesiącach okaże się że i tak nie zapłacą bo upadłość ogłaszają. to znaczy akord w tej firmie

niki

Wszyscy psioczą, a wcale nie jest tak źle. jeszcze nie było tak by nie było wypłaty. A chętnych do pracy na pęczki.

x
@niki

Czyli według ciebie to normalne, że wypłatę dostaje się po 3 miesiącach ? Boże, gdzie się rodzą tacy kretyni.

wkurzona

Nie polecam pracy w tej firmie! Co z tego, że jest miła atmosfera wśród współpracujących, skoro pracuje się uczciwie, a nie dostaje się za to wynagrodzenia? Firma spóźnia się 2 miesiące z wypłatą. To skandal!

Łukasz

Potwierdzam to co było wyżej napisane. Firma nie wypłaca pieniędzy na czas ogromne opóźnienia. Zdecydowanie nie polecam chyba, że chcesz pracować za darmo. Sprawa zgłoszona do PIP

tomasek

Niestety nie płacą w terminie. Podobno jeszcze w call center mają kasę, ale i tak czekają po 50 dni. Na wprowadzaniu było drętwo, ale koleżanka pracowała na cc i mówiła, że gdyby nie brak kasy - to jest ok.

t

potwierdzam.firma jest niewyplacalna.nie placa ludzia od paru miesiecy.a warunki pracy to po prostu zart.stanowisko pracy jedno na drugim,rozwalone fotele,malutkie monitory,wszedzie pudla i syf.

Azor

Firma jest niewypłacalna. Ilość spraw komorniczych i pozwów sądowych raczej wszystko tłumaczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Scientific Services - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Scientific Services