STEKOBUD sp. z o.o.

Witnica

Opinie o STEKOBUD sp. z o.o.

czesławniemen

kłamstwo za kłamstwem banda pijaków szef szybciej kłamie niż myśli pracowników w porządku można policzyć na palcach jednej ręki

nana

@terier no dużo mieli tych ofert na kierowników budowy, to prawda. Z tego co pamiętam wymagali jednak wyższego wykształcenia i 4 lat doświadczenia na takim stanowisku, a także odporności na stres. Wiadomo, to nie jest łatwe stanowisko i nie każdy się nadaje na kierownika.

Gorzowianin

Nie ma co. Dobra firma. Z szefem mozna rozmawiac. Jak jest problem, to znajdzie sie rozwiazanie. W Niemczech zarabialem kilkakrotnie wiecej niz w innych firmach. Wszystkie swiadczenia placone! Jak dolicze Kindergeld, zwrot podatku i kase urlopowa (dostalem pieniadze po jakims roku), to nigdzie do tej pory nie zarobielm wiecej.

Stalowiec

Stekobud jest okay. Nigdzie nie jest dobrze, ale w Stekobudzie nikt cię nie okrada. Płacą na czas i płacą dobrze - szczególnie jak załapiesz się na prace w Niemczech.

stary pracownik

To chyba konkurencja tu sie uwiecznila. Stekobud to porzadna firma. Przepracowalem w niej siedem lat. To byl dobry czas. Polecam.

Szefostwo totalne zdzierusy, podwyżka?? zapomnij, robota, do bólu, najlepiej za darmo

Banda [usunięte przez moderatora]. Nie polecam nikomu ! ! !

Zostaw opinię o STEKOBUD sp. z o.o. - Witnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STEKOBUD sp. z o.o.