Opinie o Dombud Zachód III Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dombud Zachód III Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dombud Zachód III Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dombud Zachód III Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Szanowni Państwo jeśli zamierzacie kupić mieszkanie od tego dewelopera lepiej nie róbcie tego. Obsługa w biurze jest tragiczna tzn. po odebraniu mieszkania całkowicie lekceważą klienta i zbywają. W mieszkaniach są takie wady, które będą kosztowały majątek żeby je usunąć w bierze tylko można usłyszeć widział klient co brał. Szczerze odradzam chyba, że ktoś ma pieniądze i czas żeby się sądzić potem!!!

Sąsiadka
@Anonim

Rzeczywiście potwierdzam szereg nieprawidłowości. Dopiero teraz kiedy ekipa zaczyna wykańczać okazuje się, że czeka mnie wiele wydatków żeby usunąć je wszystkie. Żałuje wyboru ale nic trzeba teraz ponieść konsekwencje i żyć dalej.

Dzień dobry, Czy ktoś posiada jakieś opinie na temat Osiedla Nowa Zielona w Zielonej Gorze?

Pawel
@Elu

Tak masz racje , ale spokojnie czas pokaże inne rzeczy. Garaże dalej zalewa, jeżeli wspólnota nic z tym nie zrobi można skarżyć spółdzielnie.

Xxx

Jakoś nie ma nowych ogłoszeń, a ze starych jakieś tylko wnioski mam, że deweloper ma własną ekipę budowlaną? Nie wiecie, czy do końca roku mogą szukać murarzy-tynkarzy, czy już inwestycja na tym etapie, że wykończeniówka idzie? No i ktoś z pracowników by się odezwał, a nie sami klienci.

Teraz to ja nie wiem o co mogło chodzić? Piszesz to w kontekście tego, że nie ma żadnych problemów czy ze rekrutacji nie ma tak w praktyce? Mnie oferta się właśnie nie wyświetliła, stąd moje zwątpienie

Miałem pytać o pracę jako kierowca c+e z ogłoszenia ale też mi tu mignął komentarz o niewypłacalności i chciałbym wiedzieć jaka jest sytuacja, bo jak nie płacą no to ciężko wiadomo, raczej zrezygnuje. Jak to na tym stanowisku wygląda ?

Marek Nowy wpis

Odradzam u nas w bloku na Dekerta wilgoć na klatkach schodowych, garaże i piwnice przeciekają, garaże mniejsze niż w projekcie ogólnie żenada

Xxx

@Xxx

Odradzam , prezes firmy (usunięte przez administratora), zleca pracę i nie wypłaca pieniędzy , brak szacunku dla wykonawców jak i klientów.

@Paweł

Potwierdza, nie wykonuje już dla tej firmy żadnych usług, firma zleca dużo pracy a później nie wypłacają wynagrodzenia !!!

@Marek

Naprawdę? Jak takie kłopoty finansowe to czemu szukają pracowników? Jest rekrutacja dla kierowcy C+E. Chciałem aplikować ale po twoim komentarzu trochę się zaniepokoiłem. Jak duże są te zaległości z kasą?

Elu
@Gość

Ponoć w pierwszym bloku pieczarki rosną, taka wilgoć. Mówią to ludzie, którzy tam mieszkają. Nie wiem czy można ciś z tym zrobić.

Pawel
@Elu

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Zatrudnie kierowcę C+E w firmie Dombud Zachód III Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Przeglądałem komentarze i natknąłem się na taki, w którym ktoś kazał się dobrze zastanowić zanim podejmiemy współprace, ale nic więcej, także nie wiem o co chodzi ... ? Jak oceniacie wynagrodzenie i relacje wśród pracowników? To jest na plus?

Sąsiadka
@Anonim

Czy sprzątanie jest możliwy w firmie Dombud Zachód III Sp. z o.o.? Ktoś z pracujących się wypowie?

Honorka

Szukają kierowcy, chłopak zainteresowany, ale oferta pracy ma jedno zdanie. Zanim się zadzwoni, bo przynajmniej numer podali, to tak się zastanawiam czy warto? Co sądzicie? Kto jak kto, ale pracownicy wiedza najlepiej z czym idzie się zmierzyć na tym stanowisku:D Jak kwestia zarobków, jak kontakt z przełożonymi? Są nadgodziny? W soboty tez się jeździ? Samochód jest przypisany do jednego kierowcy? Czy to zależy?

Jak jest z pracą na budowie jako pracownik fizyczny? Firma bezpośredno zatrudnia czy korzysta z podwykonawców? Teraz w sezonie prowadzą jakąś budowę gdzie można się było zatrudnić choćby dorywczo?

Dlaczego usuwacie komentarze jeżeli ktoś pisze o złej jakości wykonania przez tą firmę mieszkań ?

Czy ktoś może cos napisać na temat budowy na Dekerta ?

Jerzy
@Michał

Pytasz jako potencjalny klient? Bo kilka wcześniejszych opinii daje do myślenia. Ja tu trafiłem jako szukający zatrudnienia, ale żadnej opinii nie widziałem a szkoda. Może - o ile firma w ogóle zatrudnia - jako pracodawca są solidniejsi?

sąsiad
@Michał

Budują :)

Czy w obrębie jednego działu w Dombud Zachód III Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Fachura

(usunięte przez administratora) się w dekiel zanim Podejmiesz współprace

Arek

A jak z gadżetami do pracy?

Żyrafa

Czy są jakieś doświadczenia klientów przy realizacji inwestycji przez DOMBUD w Zielonej Górze przy ulicy Nowej?

Wojtek

Czyli ogólnie nie polecacie pracy w tej firmie ?

R2K

Skoro jest tyle negatywnych opinii to czemu państwo kupują tam domy? Ja nim cokolwiek kupię szukam o tym produkcie możliwie jak najwięcej informacji. W dobie Internetu i łatwemu dostępowi do informacji To te państwa gorzkie żale po fakcie są wręcz żałosne. Nie bronię właściciela firmy bo sam bym go chyba rozniósł na drobne kawałki. Ale ludzie trochę rozumu wy dajecie państwo swoje Oszczędności lub kredyty zaciągane cię i pakuje się w takie (usunięte przez administratora) to tylko świadczy o waszej nieporadności. Przykre to ale prawdziwe niemniej jednak współczuję

Odradzam ! Przyjedźcie na Kłodawę zobaczyć jak wyglądają ich budynki po 3 latach Nadają się do generalnego remontu .

A gdzie w Kłodawie ?

P.
@Marta

W ciągu 3 lat nie była prowadzona żadna budowa w tamtym rejonie. Wcześniej tak- na stronie jest info. Po 8-9 latach użytkowania jeśli nie było nic odświeżane to nie ma co się dziwić. Może ktoś nie dba? Bo kredyt i rachunki trzeba płacić i kasy na remont zabrakło.

Luki
@Marta

Tak na Kłodawie inwestycja była budowana 14 lat temu.

mieszkaniec Brzozowej

Ludzie! ja tam mieszkam i widzę co się dzieje. Tym z zieloncyh pól przeszkadza, że drzewa wycięte, że sąsiadów będą mieli. W tym jest rzecz. A ja wole zeby Deweloper skończył, niż mieć ciągły plac budowy przed oknami ! Zresztą i tak zakończy budowę, tego jestem pewien

Sasiad
@mieszkaniec Brzozowej

Co ty mówisz... Czy ty jesteś ślepy... Zobacz różnice poziomów... Zobacz co się dzieje gdy pada deszcz.... Zobacz a zrozumiesz i nie pisz głupot no chyba że jesteś ślepy i.......

mieszkający
@mieszkaniec Brzozowej

Do mieszkańca ul.Brzozowej na pewno lepiej mieć za sąsiada brzózki niż takiego ślepego sąsiada który poza swoim nosem nic nie widzi .

Yeah!
@Sasiad

A jak się Pan wprowadzał to różnicy poziomów nie było? Było płasko ?

Mieszkajacy

Powiem krótko ten kto kupi na bermudach 2 będzie narażony na ciągle procesy z sąsiadami za płotem. Kin podniósł sobie teren budynków a w myśl prawa jemu tego niewolno. Te domy to jakaś partyzatka, jemu tylko chodzi żeby jak najszybciej sprzedać i pozbyć się problemów. Sprawdźcie sobie KRS firmy.

@Mieszkajacy

Czy to możliwe żeby zrobił to na własną rękę ? Bez pozwolenia ?

Arczi
@Mieszkajacy

Jestem jednym z domów za tzw. Płota. Już zaczęliśmy pisanie pism urzędowych oraz wynajęliśmy adwokata.... Będzie walka bo deweloper łamie wszystkie przepisy prawa. Potencjalni kupcy uważajcie gdyż to wy będziecie płacili za te wszystkie zmiany. Poczytajcie przepisy a zrozumiecie łamanie prawa.

Bermudy
@Adam

jak znam życie to na pewno nie dopuści do tego, żeby coś było nie tak. sadzę, że już ma pomysł jak to zrobić. tak czy inaczej nie dopuści do tego, żeby klient miał płacić, w końcu ma tyle domków jeszcze do sprzedania. co jak co ale oto bym się nie martwił.

Ciekawy
@Arczi

Rozumiem że widzieli Państwo plany, zrobili pomiary i faktycznie deweloper wybudował niezgodnie z projektem ?

Andy
@Arczi

Proszę o info na jakim etapie jest wasza walka z Dombudem, czy to prawda że budowa jest wstrzymana? Myślałem o rezerwacji tam domku ale nie chcę się wkopać - ani pomagać Dombudowi.

@Ciekawy

Tak, to wszystko jest potwierdzone pomiarami. Sprawę prowadzi Powiatowy Inspektora Nadzoru Budowlanego, który zatrzymał budowę już od ponad miesiąca czasu. Ta budowa to całkowita samowola. Jest na bakier z prawem budowlanym, prawem wodnym i ustawą o ochronie śridowiska.

@Andy

Tak, to prawda. Od ponad miesiąca budowa jest zatrzymana przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Gorzowie Wlkp. Toczy się również w sprawie tej budowy sprawa w gminie Santok. Polecam przejść się ulicą Brzozową przy której jest ta budowa i przyjżeć się jak to wygląda. Proszę zwrócić uwagę na ukształtowanie drogi, różnice poziomów terenu pomiędzy drogą, budową i zabudową od strony ul. Zielone pola. Budowa ewidentnie narusza ustawę prawo wodne, ustawę o ochronie środowiska i prawo budowane.

Master

a pod jaką nazwą ta firma funkcjonuje w KRS, bo nie znajduję pod Dombud Zachód

@Sąsiad z Zielonych Pól

A od kiedy to teren nie może być podwyższony ? Teren działki następnej od ul. Brzozowej jest także wyżej i co tez jest zle? Jezeli teren jest podwyższony to nalezy go tylko tak zabezpieczyc aby ziemia i wody opadowe nie powodowały szkod. Mam nadzieje ze to zostanie wykonane i bedzie po sprawie. A co do warunkow pogodowych to moze przyjsc taki okres ze wszystkie te domki moga byc pozalewane do polowy i to napewno bedzie wina wojta !!!

Sąsiad z Zielonych Pól

W dniu 13/06/2020 przeszła ulewa przez teren budowy. Woda spływająca z ulicy Brzozowej przez teren budowy zalała wiele posesji przy ulicy Zielone Pola. Proszę odszukać sobie reportaż TVP 3 z dnia 23/06/2020 z godziny 17.50. Zobaczycie co się tam działo.

@Sąsiad z Zielonych Pól

W tym samym dniu takie duze miasto jak Gorzów Wielkopolski tez zalało jak i wiele innych miast i wsi w całej Polsce. Oczywiście budowa powinna być zabezpieczona przed takimi sytuacjami ale kto to robi. Ciekawe jak by przeszła trąba powietrzna przez Wawrów czyja to by była wina ?

Zostaw merytoryczną opinię o Dombud Zachód III Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Dombud Zachód III Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Szmaragdowa 43
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  • NIP: 5993208807 REGON: 368324499 KRS: 0000696149

Dombud Zachód III Sp. z o.o.