Opinie o Maverick Marcin Pietrucha w Poznań

Maverick Marcin Pietrucha
3 27 16 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Maverick Marcin Pietrucha? Ktoś coś?

Wiktor Nowy wpis

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach socjalnych?

Wojtek Nowy wpis

Jeszcze tak beznadziejnego internetu nie miałem! Codzienne awarie typu 0,5 mbps po 5h !!!!

Anna Nowy wpis

Widzę, że poniższe opinie pochodzą głównie od klientów firmy Maverick Marcin Pietrucha - są one również ważne, bo także składają się na ogólny obraz firmy, ale może ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy mógłby napisać coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Chętnie dowiem się, na jaką umowę można liczyć w Maverick Marcin Pietrucha.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

rozgoryczona klientka

Bardzo niemili Panowie, totalny brak kultury, widzą tylko czubek własnego nosa...

Tak1Nie

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Maverick Marcin Pietrucha o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Na Miasteczku 12

Jesli chodzi o obsluge klienta to jest to absolutne dno. Opryskliwi i wymiguja sie od pracy. Awarie przyjmuja niechetnie i czesto przeciagaja przyjecie do 22, kiedy to koncza prace.

TakNie1

lewy
@Na Miasteczku 12

hasiński czytaj hasiok

ccd

Ja osobiście mam już dwa lata internet polecam na 100%, super szybkość małe pingi.

kamas

Są olbrzymia platformą informatyczną w sieci, powstali 1998roku ,zajmują się zarządzaniem i budową sieci teleinformatycznych, od 2003 roku rozpoczeli też swiadczenie usług w dostawie Internetu a pozniej wprowadzili TV i Telefonie, maja dobre opinie wsrod klientów.

KOZIEGŁOWY

BEZNADZIEJA.... obsługa klienta poniżej wszystkiego... internet jest jak chce... nie polecam....

SC

Internet oraz TV działają beznadziejnie! Jeżeli ktoś z użytkowników chce mieć codzienne przerwy dostawy w/w usług to niech śmiało bierze Maverick. Dzwoniąc do "biura obsługi" niczego się nie dowiecie, ewentualnie obietnice poprawy, które nie mają przełożenia w rzeczywistości. Obsługa na poziomie komunistycznej Pani zza lady, beznadziejna, kompletnie nie ukierunkowana na dobro klienta. Odnoszę wrażenie, że firmę prowadzą ludzie nie znający się totalnie na relacjach usługodawca - klient!W dodatku kłamią, mataczą, kręcą i oszukują. N I E P O L E C A M ! ! !

Paweł

Pomimo początkowych problemów z tv po dwóch telefonach wszystko naprostowali. Internet mam już dość długo i nigdy nie miałem problemów a prędkości osiągam wyższe niż w umowie. Stanowczo polecam - instalatorzy i obsługa na dobrym poziomie

ow-x

bardzo słaba firma.... - łącze słabsze niż powinno, ciągłe awarie, zawieszanie się tv oraz internetu, niemiła obsługa, nie są wcale nastawieni na dobro klienta, załatwiając coś u nich ma się wrażenie jakby przeszkadzało im się we wszystkim, ODRADZAM !!!!

bolek

Jestem zadowolony z mavericka.Internet działa szybko i sprawnie.Zero problemów.Jeśli chodzi o internet,(z tv nie korzystam w ogóle)godni polecenia.

Nova

Jak na razie Maverick okazuje się dość kiepską firmą. montaż miał być za 1 zł a żądają sobie 49 zł. raczej nie powinno się tak robić bez uzgodnienia, tym bardzie, że wcześniej na mailu mam indf o 1 zł.

Zostaw opinię o Maverick Marcin Pietrucha - Poznań

Chcę opublikować: