Barbara Nowy wpis

Na jakiej zasadzie działa rekrutacja? Czy omawiane warunki pracy są jasne dla pracownika i nie ma niespodzianek o których nie było mowy?

Halina Nowy wpis

Czego wymaga Efl Service od kandydatów do pracy? Pytam głównie o to, jakie trzeba posiadać wykształcenie, umiejętności oraz doświadczenie - jeżeli jest jeszcze coś, o czym trzeba wiedzieć, to oczywiście także dajcie znać. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 120 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Efl Service S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Justyna Nowy wpis

Dobra firma wysoko trzyma standardy więc nie każdy zostaje pracownikiem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

designer

Rekrutacja w tej firmie jest bardzo wyczerpująca... poświęciłam jej ponad 2 miesiące, nie aplikując nigdzie indziej, ponieważ wszystko wyglądało bardzo obiecująco. Nawet przyjęto mnie w roli "pomocy", gdzie cały tydzień pracowałam z zespołem, żebym mogła się określić "czy w ogóle ta praca mi się podoba, czy to jest to co chcę robić". Potwierdziłam, że jak najbardziej! Po czym dostałam telefon (oczywiście prawie miesiąc później...) , że jednak moje doświadczenie i wymagania nie współgrają ze sobą, więc nie mogą zaoferować mi stanowiska i przyjęli kogoś innego. Dodam, że informacje o moim doświadczeniu i wymaganiach mieli już na pierwszej rozmowie- po co cała moja praca? Czuję się wykorzystana, bo wiązałam duże nadzieje z tą pracą :( Dyrektor działu jednak uważał, że ja wcale nie chcę tam pracować a podczas pierwszej rozmowy był bardzo surowy i niemiły. Moim zdaniem szkoda czasu. Sam proces rekrutacyjny to katorga. Zmarnowany czas- zespołu, dyrektora i mój.

skarga

około 2 tygodni temu znalazłem firmę która miała przejąć leasing samochodu. Chciałem zbyć auto po to aby nabyć nowe. Firma była bardzo wiarygodna uzyskiwała dość spore dochody, z malutkim kredytem bankowym, spłacając regularnie. Po analizie Analityka EFL znaleziona firma okazała się dla EFL niewiarygodna i bez podania powodu odmówiono przepisanie cesji na nową firmę która jeszcze nie była klientem EFL. Przez to straciłem klienta ale także i EFL stracił. Straciłem całkowite zaufanie do EFL mino że, jestem klientem od ponad 20lat. Stwierdzam że, dziś EFL już nie dba o swoich klientów, osoby zarządzające dbają tylko o własny zadek. Anegdota jest taka że, to firma mojego Szwagra znalazł takie samo auto w internecie i bez żadnego problemu uzyskał leasing w innej firmie na lepszych warunkach. Uwaga EFL zaczyna naliczać dodatkowe koszty tz. pisane małym druczkiem a nie daj Boże gdybyś się spóźnił z płatnością. dostaje się natychmiastowe pismo wypowiedzenia umowy leasingi i oddanie auta i nie ważne jest że, płaciłeś regularnie przez 20 lat. Totalny dramat tej firmy i szkoda mi Polaków którzy podpiszą leasing z EFL. Moje sugestie dla Efl Service S.A.: Zmieńcie sobie Państwo Analityka. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dbać o swoich klientów a nie o własną d.

Józek

Jaki jest powód, że od dość dawna nikt nie pisał na tym wątku? Warto aplikować?

uwolniona

Odradzam pracę w tej firmie. Mobbing, wykorzystywanie pracowników, oszukiwanie na premiach i odprawach. Idiota prezes i jego (usunięte przez administratora) tj gruby Piotruś i kochanka Edyta, która karierę w tej szemranej firemce robi przez wyro. Czas świetności tej firmy skończył się z 10 lat temu. Zero szans na rozwój, zmuszanie do nieetycznych praktyk windykacyjnych , zero motywacji dla pracowników, układy i układziki. Udało mi się wyrwać z tej firmy i poczułam się , jakbym wydostała się z bagna. Mam perspektywiczną pracę i nareszcie wiem , co to znaczy normalna atmosfera w pracy. NIE POLECAM, chyba że na krótko dla pozycjiw CV.

gość

# mundo - to autoreklama tej firmy. Pracownicy są w porządku tylko kadra menagerska nie bardzo. Atmosfera w EFL Service jest bardzo kiepska , głównie z powodu niejakiej Edyci, kochanki prezia, z której zrobił szefową. Pani Edzia , przedwcześnie podstarzała i nie toleruje innych kobiet, szczególnie młodych czy atrakcyjnych, bądź też zbyt dobrze wykształconych. Mobbing , zazdrość , podkładanie świni, kradzież cudzych pomysłow. Poza tym zarobki nie najlepsze i nie zależą od wyników pracy ale od układów. Jak nie podlizujesz się Edzi lub jesteś zbyt atrakcyjna, nie licz na premie czy podwyżkę. Duża rotacja pracowników, ci lepsi pouciekali z tego bagna. Nie polecam tej firmy. Na szczęście były pracownik.

mundo

Ogólnie praca w EFL Service była dobrz. Atmosfera przyjazna, choć jak w każdym miejscu pracy nie brakowało spięć między "kolegami". Niestety nie mam przyjemności pracować dalej wtym zakładzie pracy. Co by nie było, polecam pracę w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Efl Service S.A. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Efl Service S.A.
2/5 Na podstawie 3 ocen.