EFL Service SA

Wrocław

Opinie o EFL Service SA

gość

# mundo - to autoreklama tej firmy. Pracownicy są w porządku tylko kadra menagerska nie bardzo. Atmosfera w EFL Service jest bardzo kiepska , głównie z powodu niejakiej Edyci, kochanki prezia, z której zrobił szefową. Pani Edzia , przedwcześnie podstarzała i nie toleruje innych kobiet, szczególnie młodych czy atrakcyjnych, bądź też zbyt dobrze wykształconych. Mobbing , zazdrość , podkładanie świni, kradzież cudzych pomysłow. Poza tym zarobki nie najlepsze i nie zależą od wyników pracy ale od układów. Jak nie podlizujesz się Edzi lub jesteś zbyt atrakcyjna, nie licz na premie czy podwyżkę. Duża rotacja pracowników, ci lepsi pouciekali z tego bagna. Nie polecam tej firmy. Na szczęście były pracownik.

mundo

Ogólnie praca w EFL Service była dobrz. Atmosfera przyjazna, choć jak w każdym miejscu pracy nie brakowało spięć między "kolegami". Niestety nie mam przyjemności pracować dalej wtym zakładzie pracy. Co by nie było, polecam pracę w tej firmie

Zostaw opinię o EFL Service SA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFL Service SA