Witam!
Pracowałem w firmie 5 miesięcy. Praca ok, lecz pracodawca co chwilę ma swoje racje. I wszystko musi być po jego myśli nawet jeśli nie ma racji i coś jest źle zrobione, a w budowlance trochę siedzę, to musi być po jego myśli. Troche słabo, bo nie lubię
paprać roboty, a praca w tej firmie tak
wygląda. Nie zawsze pracodawca musi mieć racje. Jeśli chodzi o płacę też
stęka jak ma dać jakiekolwiek
pieniądze. Zawsze mówi 10 wypłata.
Ok owszem, ale to co zarobione pod
stołem, to powinien dać bez gadania
od razu. A jeśli chodzi o godziny w
pracy to w miesiącu 130-140 godzin, jakieś 4500 tys na ręke, gdy sie zatrudniałem miałem zarabiac 6000-7000 tysięcy i pracować po 180 godzin. Także więcej minusów niż plusów. A umowe wypowiedział bez okresu wypowiedzenia chociaż miałem miesięczny okres wypowiedzenia, to nie kazał przyjść do pracy także, tylko kur.a tak robi dokładnie Artur Tuchlin. Jak ktoś lubi mieć rozkazywane, to Artur Tuchlin jest jak dyktator. Daję 2 gwiazdki, za to że fakt wypłaty były na czas zawsze 10. Reszta na minus. Nie polecam i odradzam pracy w tej firmie.