Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

Opinie o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

wrocławianin

Mam pytanko odnośnie zarobków i wieku osób przyjmowanych czy mając 34lata mogę tu startować?

nadal pracuję
@wrocławianin

Jeśli masz poważne podejście do pracy i do życia w ogóle to omijaj tą firmę z daleka. Zero życia poza pracą, bo jak pracujesz po kilkanaście godzin dziennie i do tego w soboty, to raczej nic już się nie chce.

też pracuję
@nadal pracuję

moim zdaniem warto pracować. pracuję w normalnych godzinach, wynagrodzenie dobre, firma stabilna i pewna. masz kontakt z ludźmi, wiele się nauczyć można, zdobyć doświadczenie. ogólnie polecam

Poinformowany

Również polecam

@wrocławianin

Witaj Wrocławianin, dbamy o wszystkich pracowników, starając się zapewnić im maksymalnie komfortowe i dogodne warunki pracy, benefity, konkursy czy inne udogodnienia. Stawki, które są oferowane naszym pracownikom są zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności. Serdecznie zachęcamy do próbowania swoich sił. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@nadal pracuję

Witaj, każdego pracownika traktujemy na równi, poważnie i z szacunkiem, każdy ma możliwość wypracowania nadgodzin - jest to kwestia do uzgodnienia. Jeżeli pracownik takową chęć posiada, należy to zgłosić i porozmawiać z przełożonym. Natomiast nie jest to obowiązkowe i żadna z zatrudnianych przez nas osób nie jest traktowana gorzej jeżeli nadgodzin nie wypracowuje. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@też pracuję

Witaj, dziękujemy za opinię. Zadowolenie naszych pracowników to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę i staramy się polepszać warunki pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@Poinformowany

Witaj Poinformowany, codziennie staramy się polepszać warunki, tak aby każdy pracownik czuł się u nas komfortowo. Cieszymy się, że sprostaliśmy Twoim oczekiwaniom. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

alex

dobrze się pracuje, atmosfera dobra, praca z ludźmi, mi to odpowiada. Kaczmarski zna się na rzeczy i warto tu pracować.

@alex

Witaj Alex, dziękujemy za pozytywną opinię. Zadowolenie naszych pracowników to kwestia priorytetowa. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

lapi

Mi się dobrze tutaj pracuje. Praca nie jest łatwa ale daje dużą satysfakcję i da się z niej wyżyć jak to mówią. Atmosfera też zupełnie ok moim zdaniem

@lapi

Witaj Lapi, dziękujemy za pozytywną opinię. Wierzymy, że dobre warunki pracy, benefity oraz integrację sprzyjają komfortowi pracy a także nawiązywaniu nowych relacji. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

fran

Praca dobra i stabilna, pieniądze w porządku, pracy dużo, przełożeni ok. Dla mnie firma ok.

@fran

Witaj Fran, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że pozytywnie oceniasz naszą współpracę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Specjalista Ds. Sprzedaży

Brak maila/sms o potwierdzeniu spotkania dot. rozmowy kwalifikacyjnej - nic. Tyle co ustaliliśmy przez telefon praktycznie 2 tygodnie przed rozmowa musiałem zapamiętać (mi się udało). Rozmowa ustawiona na godzinę 10:00 w siedzibie firmy, rozpoczęła się dopiero ~ 11:30 (pani rekruter była zaangażowana w świąteczną paczkę). Po przeprosinach za cierpliwość, rozpoczęła się sama rozmowa i tutaj muszę przyznać, że dosyć konkretnie - ok. 25min. Niestety po obiecanej informacji zwrotnej dot. przebiegu rekrutacji (udana/ nie udana) do dzisiaj nic nie otrzymałem.

surma

Pracuję tutaj stosunkowo od niedawna, ale to co zdążyłem już zauważyć, to pełen profesjonalizm w każdym aspekcie. Nie ma tu miejsca na amatorszczyznę. Jasne, że wiąże się to z wyższymi wymaganiami, ale z doświadczenia wiem, że w takich firmach można się nauczyć najwięcej. Ogólnie wrażenia po pierwszych kilku miesiącach bardzo dobre.

@surma

Witaj Surma, serdecznie dziękujemy za słowa uznania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie a każdy pracownik był usatysfakcjonowany ze współpracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

kamiko

Pracowałem już w kilku firmach zajmujących się windykacją i muszę przyznać, że w KI pracuje mi się najlepiej. Jedna sprawa to kwestie profesjonalizmu i spełniania się zawodowego, a druga to bardzo przyjemna atmosfera. W poprzednich firmach atmosfera bywała ciężka i napięta, tutaj jest inaczej, po ludzku i przyjaźnie, bez zbędnej napinki.

@kamiko

Witaj Kamiko, dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania i jesteś usatysfakcjonowany z oferowanych warunków. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

benny

Praca stabilna i spoko płatna. Atmosfera zupełnie spoks

@benny

Witaj Benny, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

adam

Kaczmarski Inkasso - duża i stabilna firma, dobre warunki zatrudnienia, od lat działają w tej branży więc znają się na rzeczy, praca nie jest łatwa, ale nie przesadzajmy,w końcu nie po to się chodzi do pracy żeby leżeć i nic nie robić. ogólnie z KI jestem zadowolony, pieniądze dobre, ludzie w firmie też ok, generalnie profesjonaliści znający się na swojej robocie. można się sporo nauczyć i to mi się podoba.

@adam

Witaj Adam, dziękujemy za opinię! Nieustannie pracujemy nad polepszaniem naszych warunków tak, aby współpraca przebiegała w najlepszy możliwy sposób. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Antek

Omijajcie z daleka tą firmę. Nie dość, że niczego się nie nauczycie to jeszcze będziecie pracować w kiepskiej atmosferze (usunięte przez administratora) Nie polecam!

franek
@Antek

nie zgadzam się, nauczyć się można dużo, trzeba tylko trochę chęci. mi na pewno rozwinęły się umiejętności pracy z ludźmi, ale też dużo o branży się dowiedziałem. atmosfera też ok. mam zupełnie inne odczucia i polecam.

@Antek

Witaj Antek, na podstawie tak krótkiej opinii nie jesteśmy w stanie odnieść się do niej w rzeczowy sposób.Gdybyś zechciał podzielić się uwagą co moglibyśmy poprawić. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@franek

Witaj Franek, cieszymy się, że praca w naszych murach spełnia Twoje oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby pracownicy byli zadowoleni i usatysfakcjonowani z oferowanych warunków. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Kaczmar

Nie polecam!!!!

@Kaczmar

Witaj Kaczmar, na podstawie tak krótkiej i lakonicznej oceny nie jesteśmy w stanie odnieść się do Twojej opinii w rzeczowy sposób. Prosimy o kontakt jeżeli nie jesteś usatysfakcjonowany ze współpracy. Jesteśmy pewni, że wszystko się szybko wyjaśni. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Czy firma Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Witaj, warunki płacowe ustalamy, niezależnie od płci, na podstawie posiadanych umiejętności i doświadczenia na podobnym stanowisku. Każdy pracownik ma również okazję do tego, żeby brać udział w specjalnych szkoleniach i awansować na wyższe stanowisko. Doceniamy wszelkie starania i również staramy się je odpowiednio gratyfikować. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Darek

Na moim stanowisku liczy się przede wszystkim cierpliwość, wyrozumiałość ale też zawziętość i charakter. Praca zdecydowanie rozwojowa.

Renata
@Darek

Z opisu powiedziałabym, że chodzi Ci o stanowisko windykatora :) Dobrze płatne?

@Darek

Witaj Darku, dziękujemy za słowa uznania. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania. Życzymy wielu sukcesów w pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Mateusz

Pracodawca jest ok. Praca - wiadomo - są dni lepsze, są gorsze, ale w ogólnym rozrachunku nie zamieniłbym tej pracy na żadną inną.

Katarzyna
@Mateusz

a jak długo już jesteś pracownikiem w tej firmie? czy po nowym roku były jakieś podwyżki inflacyjne? hmm?

@Mateusz

Witaj Mateuszu, cieszymy się, że pozytywnie ocenia Pan naszą współpracę. Dokładamy wszelkich starań, aby pracownicy mieli zapewnione odpowiednie warunki do wykonywania swoich obowiązków. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Krzysztof

W jakich godzinach pracuje CC?

Renata
@Krzysztof

Dobre pytanie. Jeszcze bym dodała, czy są przerwy w trakcie i jak długo. Chodzi mi o negocjacje, nie sprzedaż. Ktoś, coś? :)

Wiktoria

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Miejsce robi duże wrażenie. Zadbane i przestronne przestrzenie. Rozawialam z miłą choć zdystansowana Panią. Pytania odnosiły się do wcześniejszych doświadczeń, naszych celów oraz czy interesuje nas praca na stałe. Rozmawiałyśmy o sytuacjach które mogą się wydarzyć podczas rozmów oraz jaką atmosferę w pracy preferuję. Uważam że warunki są oki na początek. Jest możliwość pracy w sprzedaży jak i negocjacji telefonicznej. Zdecydowałam się na drugą opcję. Zostałam przyjęta. W

putok
@Wiktoria

Mnie też niedawno przyjęli i wspomnienia/wrażenia mam podobne

@Wiktoria

Witaj Wiktoria, dziękujemy za słowa uznania. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania. Życzymy wielu sukcesów w pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

nicki

chce podjąć pracę, czy warto?

aśka
@nicki

warto. stabilna firma, jak chcesz działać w tej branży to dobry wybór, dużo doświadczenia, można nauczyć się pracy z ludźmi, do tego pieniądze też ok. polecam - pracuję od 2 lat.

zaza

Myślę, że warto :)

@aśka

Zdecydowanie odradzam. Wciskają pracownika jak cytrynę.

kimi

Nie zgodzę się. Wymagania owszem są dość wysokie i pracy też jest sporo, ale nie czułem się "wyciśnięty" w żaden sposób. Po prostu nie można się obijać i trzeba chcieć pracować.

sopel
@nicki

Ja pracuję od miesiąca i nie żałuję decyzji:) Szybka nauka i fajni przełożeni

bober
@sopel

Podzielam Twoje zdanie

@aśka

Witaj Aśka, dziękujemy za słowa uznania. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania i jesteś usatysfakcjonowana z oferowanych warunków. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@zaza

Witaj Zaza, dziękujemy za ciepłe słowa uznania. Cieszymy się, że masz pozytywne odczucia odnośnie pracy w naszych murach. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Witaj, przykro nam, że w tak negatywny sposób oceniasz naszą działalność. Nie znając szczegółów zaistniałej sytuacji, nie jestesmy w stanie odnieść się w rzeczowy sposób i zaproponować rozwiązania. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@kimi

Witaj Kimi, bardzo miło nam czytać, że praca w naszym zespole przynosi dodatkowe korzyści i pracownicy są zadowoleni z oferowanych warunków. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@sopel

Witaj Sopel, cieszymy się niezmiernie, że jesteś usatysfakcjonowany z warunków jakie oferujemy. Zadowolenie naszych pracowników to kwestia priorytetowa. Życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@bober

Witaj Bober, dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane warunki były na jak najwyższym poziomie. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

taker

Praca stabilna, nieźle płatna w luźnej atmosferze. Zdecydowanie mogę polecić

@taker

Witaj Taker, cieszymy się, że pozytywnie oceniasz warunki jakie zapewniamy w firmie. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszelkim wymaganiom pracowników na każdym szczeblu zatrudnienia. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

irrr

Masakra, słaba atmosfera, brak menadzerskiego podejscia do ludzi.Odradzam.

@irrr

Witaj Irrr, przykro nam, że nasza współpraca nie była dla Ciebie satysfakcjonująca. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pracownik czuł się dobrze oraz miał możliwie najlepsze warunki adekwatne do posiadanych umiejętności. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Aneta

@derka to ważne, że praca daje Ci satysfakcję i dużo uczy. @missto ważne, że nowi pracownicy są przygotowywani do pracy. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o procesie wdrażania takiej osoby? @Janusz70 mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego na jakie szkolenia można liczyć? Czy są one dostępne dla wszystkich pracowników.

nina
@Aneta

Jeśli chodzi o firmę, to podchodzi bardzo fajnie do wprowadzania nowych pracowników- szkolenie początkowe trwa 2 tygodnie i składa się z teorii i praktyki, nie da się ich oddzielić, pod okiem ekspertów ;) Można pytać o wszystko i na wszystko dostaje się odpowiedź ;) chodzi o poznanie firmy, jej zwyczajów, standardów pracy i doskonalenie swoich kompetencji plus poznaje się pracę od strony aspektów prawnych.

miss
@Aneta

Hmm wdrażanie trwa 2 tygodnie (teoria + praktyka). W tym czasie poznajesz firmę, uczysz sie jak sie zachowywac, jak reagowac oraz zdobywasz wiedzę dotyczącą aspektów prawnych. tyle w skrocie

Janusz70
@Aneta

wiekszość szkoleń jest dostepna dla wszystkich. Czego dotyczą? Głównie pracy i problemów z jakimi możemy się spotkac. Różna tematyka. merytoryczne, konkretne.

Daniel
@Janusz70

(usunięte przez administratora) Mają bardzo słaby dział szkoleń i żadnych szkoleń zewnętrznych. Jak już trochę popracujesz, to zobaczysz, że nie inwestują w ludzi. Jesteś tylko trybikiem.

Poinformowany
@Daniel

Bzdura, spróbowałeś chociaż raz poprosić o szkolenie albo pomoc? Mogę się założyć, że nie - nie siej fermentu

Daniel
@Poinformowany

w jakim dziale tej firmy jesteś zatrudniony?(usunięte przez administratora)

@Aneta

Witaj Aneta, każdy dział w zależności od specyfiki pracy ma dostęp do konkretnych szkoleń podnoszących kompetencje i umiejętności. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepsze warunki rozwoju wszystkim pracownikom. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

koso

Nie dawno zacząłem pracę, ale pierwsze wrażenie jak najabrdziej na plus.

karollo
@koso

Też tak miałem i przez rok mi się nie zmieniło :)

@koso

Witaj Koso, niezmiernie się cieszymy, że jesteś zadowolony ze współpracy. Komfort pracy naszych pracowników, to dla nas sprawa najwyżej wagi. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@karollo

Witaj Karollo, dziękujemy za opinię. Zadowolenie naszych pracowników to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę i staramy się polepszać warunki pracy, aby każdy był usatysfakcjonowany. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 28 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.