Impuls Security Polska

Bydgoszcz

Opinie o Impuls Security Polska

Powstan

Ja czytam te opinie o Impuls Security Polska i powiem Wam, że generalnie nie rozumiem tych negatywnych, kazdy wie, że jeśli chodzi o zarobki to w takich firmach są one mniejsze, ale jak mówi kolega 2500 złotych to i tak jest bardzo dobra sprawa, więc nie czaje

tomek

też nie znam żadnej konkurencji tak naprawdę oprócz jakiegoś Solidu i innych takich firma, ale oni wiem, że mało płaca i chyba lepiej jest pracować w Impulsie Security, bo tam są lepsze warunki pracy z tego też co słyszałem. Jak macie inne informacje, to napiszcie, chętnie poznam opinie innych również.

WZ15

Kto czekał na nowe oferty pracy w Impuls Security Polska to ma dzisiaj dobry dzień, niech zajrzy na nowe ogłoszenie które opublikowali. Moim zdaniem oferta godna uwagi. Agencja Ochrony Osób i Mienia zatrudni na terenie Jarocina pracowników Ochron Wymagamy:Aktualnego Orzeczen... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5647416?keywords=&region=

rambo

jak to oszukują na zus? możecie podać kionkrety? jakoś nie chce mi się wierzyć. jakby tak było to już dawno by ktoś doniósł i sporawa by wyżej trafiła, ze złości pewnie tak tylko piszecie że nic tam nie osiągnęliście po pewnie wam się robić nie chciało a liczyliście za nic na gwiazdkę z nieba. jeśli macie info realne to prosze powiedzieć ile za godzinę się tam dokładnie zarabia i jak z ubezpieczeniem zdrowortnym i jaką trzeba mieć kondyucję fizyczną i wiek żeby człowieka przyjęli do imupls security

Marek Hofman. m.Hofman@op.pl

(usunięte przez administratora). na dłuższą metę nie polecam.

Anonim

Na czarno to się w tej firmie nawet nie wysrasz! Masz umowę, szkolenie BHP i żadnego wałka z kasą nie robią. Pracuję od lipca.

Alek

Kolego mały - zwyczajnie kłamiesz. Kazdy w tej firmie dostaje inna pensje na papierze i inną do reki. I to jest jeden wielki żart, że ta firma wciąż tak działa. Ale rozumiem, że w obawie przed utratą pracy i z chęci zabłyśnięcia chcesz oszukać rzeczywistość.

Młody

Pracuje w Impulsie od ponad dwoch lat od czasu do czasu zeby sobie dorobić, jestem zadowolony i wszystko mam legalnie, umowy itp, wszyscy w porządku ... jesli ktos sie nie nadaje do roboty albo jest po prostu leniwy to sie nie dziwie ze go zwalniają ...

w2w23ew

Ta firma to jeden wielki przekret, zaproponowano mi prace na czarno, cala firma prowadzi ponoc[usunięte przez moderatora] ksiegowosc, zdecydowanie nie polecam!

IGOAJA

WITAM??? [usunięte przez moderatora]PRAWDA PRACOWALEM TAM I WIEM CO SIE DZIEJE W TEJ FIRMIE JEDEN WIELKI PRZEKRET !!!!!! TEZ KIEDYS WITALEM SIE MAILEM PRZEZ WITAM NA ZAKONCZENIE BYLO POZDRAWIAM A JA JUZ MAM TO GDZIES POZDRAWIAM CZYTAJACYCH SZCZERZE NIE POLECAM FIRMY

anonimowy

Witam. Nie mogę do końca sie zgodzić z tymi opiniami.Pracowałem w kilku innych firmach. W kazdej jest ten sam syf. A nawet i wiekszy. Firma na prawde bardzo fajna. Sympatyczni pracownicy.Przełożeni ujda w tloku. Trafilem kiedys na gorszych. Pensje tez zadowalajace. I ja nie mialem zadnego problemu po okresie probnym. Kazdy co zmienial firme na lepsza zaraz po 2 tygodniach chcial wrocic.Firma daje mozliwosc rozwoju.Przeprowadza szkolenia na maszyny co pozniej moze dobrze sluzyc w poszukiwaniu innej pracy. Wiec niech ta tresc sluzy do podjecia decyzji o zlozeniu papierów.

Anonim

Zgadzam się z moim przedmówcą-generalnie nie polecam tej firmy bardzo dużo niejasności po okresie probnym szukaja nowych pracowników zero ubezpieczenia i bezpieczeństwa w pracy jak ci urwie noge Twój problem oszukuja na kazdym kroku za ta firme musi sie wziasc Inspekcja Pracy !

Firma naprawde fajna jeśli sie nie chce pracować dłużej niż miesiąc. Rotacja pracowników jest spora a to z tego względu że po okresie próbnym zostaniesz zwolniony. Już na wstępie dowiadujesz sie że innaczej ci zapłacą inaczej wpiszą w papiery (prowadzą podwójną księgowość). Sam to przeszedłem i wiem od reszty pracowników że jest tak od zawsze. Generalnie niepolecam firmy nikomu.

Zostaw opinię o Impuls Security Polska - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impuls Security Polska