AD. Drągowski

Opinie o AD. Drągowski

mikka
użytkownik zarejestrowany

ja tam jako9e nie słyszałam o żadnych problemach. to jest dalej pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości, dokonywanie na zlecenie obrotu nieruchomościami, nawet jak widze na stronie parają się teraz jeszcze doradztwem kredytowym, teraz to branża na topie

były pracuś

opinia opinią o biurze na Waszyngtona, są jeszcze inne biura w tej firmie AD.DRAGOWSKI- zwłaszcza jedno ok.- dyrektorka szanuje ludzi i ich pracę, atmosfera normalna i zarobić też potrafią. Klienci obsługiwani fachowo i bezpiecznie. A rynek nieruchomości trudny, oj trudny.

iza

Zgadzam się z przedmówcą. NIE POLECAM !!! Kiepska atmosfera, (usunięte przez moderatora), nie uczciwe praktyki. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM.

Pracowałam w Ad Drągowski w biurze przy ul. Waszyngtona 30/36. Szczerze nie polecam. Kierowniczka biura wprowadza nie do końca uczciwe praktyki. Z korzyścią oczywiście dla Agencji, ale już dla kupujących niekoniecznie. Omijajcie to biuro.

ww

wie ktoś coś na temat tej firmy jak oceniacie warunki pracy w tej agencji ?

Zostaw opinię o AD. Drągowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AD. Drągowski