Opinie o Ocado Limited w Hatfield

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ocado Limited. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ocado Limited o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ocado Limited w Hatfield

Jo

Wy mi lepiej wszyscy powiedzcie, co to jest, to całe "Ocado"? Dzis dostalam maila- skąd, bladź, mieli mój adres? ( wiem, wiem, sprzedaja!)- że mam dostać jakąś przesyłkę pomiędzy 12- 14! Nigdy, nic, w ogóle nie znam, a tu przesyłka i list przewozowy (doc), który chyba tylko informatyk rozwikła! Dla mnie to jakieś kolejne oszustwo!!! Piszcie tutaj, by ostrzec innych przed oszustwem i oszustami! To ich adres: customerservices@ocado.com Wygląda na niby normalny, ale nawet jeśli jest ok, to metody stosują bandyckie!

@Jo

A jak dostajesz phishing maila od banku to tez uwazasz ze to wina banku? Ktos sie podszywa pod Ocado a ty wyskakujesz z jakimis bzdurami. Ocado to sklep online ktory dostarczy ci do domu zamowienie za ktore wczesniej zaplacisz i raczej bedziesz wiedzial ze je zlozylesz. Zainwestuj lepiej w jakis program antywirusowy z filtrem poczty..

EQ

Inbound to przyjęcie towaru. Nowi trafiają na chill decant najczęściej.. A tam praca polega na przenoszeniu produktow z palet do koszy, obliczenie ilosci, wpisanie dat waznosci do systemu i tak dalej i tak dalej.. Dobre miejsce na start w Ocado. Frameload to przekładanie pełnych koszy na ramy (frames) - praca dla silnych, mozna zaoszczedzic na silowni bo dziennie nawet do kilkunastu ton mozna przerzucic.. Despatch to zaladunek do vanow badz ciezarowek przy wykorzystaniu paleciakow.. Freezer Pick - jak sama nazwa wskazuje pakowanie w zamrazarce.. Raczej odradzam na poczatek.. Mozna sie skusic na warm up przerwy co godzine i wyzsza stawke ale jak ktos nie lubi zimna to nie ma co sie tam wciskac. Ocado to bardzo fajna firma. Wiadomo, ze nie kazdemu sie dogodzi.. Na magazynie kazdy o kazdym plotkuje ale ludzie sami sobie winni bo wszystkim o sobie opowiadaja.. Najlepiej trzymac sie z boku z daleka od kwasow.. Najczesciej najbardziej narzekaja ci co juz tu sa z 5 lat albo i wiecej.. A jak zapytac czemu nie pojdziecie gdzie indziej to sie obruszaja strasznie.. Pzdr, EQ

Na stronie Ocado Careers pojawiło się ogłoszenie, że poszukują do pracy: Permanent Warehouse Operative - Hatfield. Jako miejsce pracy podano: Inbound, Frameload or despatch, freezer pick. Czy ktoś z pracujących tam może napisać czym się charakteryzują te stanowiska pracy? Na które najlepiej aplikować, a na które nie? I czy pod którąś z tych nazw kryje się pakowanie na taśmie?

OcadoSlave

Ocado Dordon jezeli szukacie pierwszej pracy w uk to tak praca to ciezko nazwac, raczej niewolnictwo 7 gbp na godz pick rate na poziomie 350 sztuk na godz praca po 10 godz przerwy nieplatne team manager czyli teoretycznie kadra zarzadzajca na magazynie to tempaki po zawodowkach z lokalnych wioch i ponad polowa pracuacych w Dordon to Rumuni powodzenia rodacy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Ocado Limited? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
EQ

Dordon i Hatfield. wpiszcie w google ocado careers.

EQ

Aktualnie jest mozliwosc aplikowania na magazyn na kontrakt.. problem to ilosc chetnych bo nawet kilkaset osob czeka, kwestia jakie ma sie doswiadczenie.. jakby ktos mial jakies pytania do dajcie znac.. jestem dinozaurem bo w Ocado juz od 2007.. (usunięte przez administratora)

tytus
@EQ

gdzie? w hatfield czy w dordon daja kontrakty?

monif8
@tytus

wiecie cos o tej pracy? a o mieszkaniach które oferują ?

davidos

hej monif, napisz do mnie na martinoz82@tlen.pl jezeli planujesz tez wyjazd. lub jezeli ktos inny planuje rowniez prosze o kontakt. moze uda sie ruszyc wieksza grupa. pozdro. planuje wyjazd jak najszybciej

monif8

napiszcie jak jest z mieszkaniami dawanymi przez agencje... kazano mi wziąc 330 f na opłacenie mieszkania,..i jeszcze jakas opłata dla agencji..co to jest i ile oni biorą? pozdrawiam

Krzysztof "Error" Podwysocki

Pracowałem w tej firmie, ale mi się nie chciało i w końcu mnie lewelami potraktowali, pracował ze mną Sebastian Stec, został teamliderem i polakami poniewierał. Kasa dobra, ogólnie polecam, ci którzy nie byli nie wiedzą co stracili. Trzeba tylko unikać polaków którzy awansowali na teamliderów, albo managerów. Oni bardzo poniżają rodaków. Mam też uwagi co do Kasi Piszczek która trenowała nowo przybyłych. Była, bardzo chamska i agresywna, krzyczała na nas jak na małe dzieci. Faceci to się z niej śmiali (a była bardzo brzydka), że musieliby im nieźle zapłacić żeby ją przelecieli. Razem z nią szkolił nas arab - Ali Sigirmatic, który potrafił tylko rozmawiać o seksie i o boksie. Dobierał się do polek, a te mu nie chciały dać i złożyły na niego skargę. W końcu i Kasia za agresję i Ali za molestowanie wylądowali na produkcji na taśmie. Dobrze im tak. Ale pracę polecam, czasem się człowiek napracuje, czasem poobija.

@Krzysztof "Error" Podwysocki

Krzysztofie "Errorze" Podwysocki... generalnie to potwierdzam co piszesze z tym, że Stec miał na imię Robert, a nie Sebastian. On się nie nadawał na teamlidera, a miał takie ambicje by nim być. Słaby psychicznie koleś. Miał raz egzamin na teamlidera i nie zdał bo nie znał angielskiego zbyt dobrze i nie potrafił odpowiedzieć na zadane pytania. Spadł przez to na zwykłego robola na produkcji i chodził przestraszony jakby ducha zobaczył. Całe Ocado się z niego śmiało. Kasia Piszeczek to prawda, że bardzo krzyczała na szkoleniach dla nowo zatrudnianych. Ali Sigirmatic zbok i dewiant jak to arabowie. Polacy którzy awansują są przeważnie bardzo podli dla pozostałych. Nic nowego tak jest wszędzie w całej Anglii. Ocado polecam, kasa dobra, praca lekka (ale tylko na produkcji), psychicznie tylko męcząca z powodu monotonii, sztucznego światła, tej samej muzyki z głupiego radia.

pati123456
@Krzysztof "Error" Podwysocki

Hej , z tego co wiem to Kasia Piszczek awanasowała na TL a później managera , i nie wydaje mi się aby traktowała chamsko i arogancko , po prostu była wymagająca również w tej firmie pracuje i jest dobrze płatna praca jesli ktoś nie boji się pracować ciężko , chociaż uważam że niektorzy Polacy to wykorzystują !

robo
@pati123456

Dobrze płatna ? Mówisz chyba o pikowaniu. Idz na frejmy i zrób bonusa . Denerwowało mnie to że ludzie zatrudnieni poprzez agencję na najnizszej stawce podchodzili do nas , ludzi z frejmów, oznajmując nam jak to zrobili bonusa na 100 funtów w jeden tydzień a my, frejmowcy, do takiego bonusa dojść nie możemy, pomimo że praca bardzo ciężka , bonusów brak bo wywindowany target. Zechciała byś napisać zapewne ze mozna sie przeniesc, ale tam , na frejmach ludzie po 5-6 miesięcy czekają na przeniesienie, juz po próbnym okresie .

Pati
@robo

witam robo, tak mowie o pikowaniu , wiem ze frame jest ciezki bo pracowal tam moj maz ale o tym tez moge cos powiedziec na pocatku bonusy na framech byly duze ludzie bili sie aby tam isc ale jak Polacy pokazali jak szybko moga robic UPH ak szybko poszedl on do gory. Sami jestesmy sobie winni . Ciagle narzeamy ze jest gorzej ale jak komus ie nie podoba i ktos nie ma ambicji aby isc dalej to niech zamknie buzie na klodke i szuka czegos innego. Ocado to miejsce plotek ludzi ktorzy pracuja tam po 6-10 lat bo sa tacy i nie maja odwagi odejsc bo nie ukrywajmy jezyk zly lub nie maja jaj aby isc dalej naprzod. Prace polecam osobom ktore chwilowo nie wiedza co chca robic lub chca byc tylko na chwilowy okres w Anglii. jestemy narodem ktory ciagle narzeka nawet jak cos jest dobrze!

robo
@Pati

Gratuluję, w 110 % zgadzam się z Tobą. Rozmawiając już tam, na miejscu w Ocado z ludzmi którzy pracują tam ponad 5 lat i więcej, przygnębienie mnie łapało. Szkoda że marnują się tam, aczkolwiek jeśli rozmawiam z kimś i mówi mi że po 5 latach pracy w Ocado nie zna języka, sam jest sobie winien. Co do historii Frejmów, po części tylko z Tobą się zgodzę, bowiem kiedyś, kiedy była możliwość robienia bonusów, nie tylko Polacy ale i Anglicy potrafili wyrobić 200 funtów bonusa a teraz ? Żadnen z nas się tego nie podejmuje, szkoda zdrowia. ocado, tak jak powiedziałaś, to jest poczekalnia a pracy w UK jest wiele. Może to chamskie co teraz napiszę, ale dobrze że są ludzie którzy poprzez barierę językową nie blokują pracy w innym miejscu ludziom którzy język znają, bo jaja ma każdy, nie każdy ma język

Krawiec
@Krzysztof "Error" Podwysocki

(usunięte przez administratora)miała straszny akcent. Wypowiadała angielskie słowa z polskim akcentem. Była wszędobylska i rozplotkowana. Unikajcie jej wszędzie gdzie się na nią natkniecie. Czy Ocado czy gdzie indziej. Chłopi się z niej śmiali, to prawda, że żaden by jej nie przerżnął ze względu na brzydotę, ale jednak jakiś frajer się znalazł, bo ona kilka lat temu urodziła bachorka. Ona krzyczała na ludzi w czasie szkolenia niczym histeryczka, jak coś ci nie wyszło to reagowała tak, jakbyś popełnił najgorszą zbrodnię !!! Jeżeli zaś chodzi o Ocado to praca jest tutaj różnoraka, najlżejsza na taśmie, najcięższa na frameloadingu.

stefanero

robiłem dla szmaciarzy 3 lata jako van driver. Na poczatku bylo git, przewaznie 1h w domu wczesniej a placone za 8, prawie w ogole overow. Przyszedl kryzys w uk i przykrecili srube i zaczeli sie czepiac. No to ja do zwiazkow i strajk wloski hehehe robili mi warningi ale chcieli final warning wlozyc to ja mowie zeby poczekali na zwiazki no i 10 minut i rezygnowali. Lacznie bylem niecaly rok na l4. Na kregoslup bo pada w tej pracy. Debilna firma, a menadzerowie maja rozum dzownicy. Nie polecam

Marcinoo
@stefanero

Siemasz Stefanero mam okazje pracować jako van driver jaka płacą? Teraz mam na warehouse około 300 funtów 5 dni weekendy wolne czasem dorabiam czy warto zmieniać

mlody

Witam wszystkich. Pracuje od jakiegoś roku w Ocado hatfield.pracowałem przez agencję po 6 miesiącach dostałem kontrakt. Atmosfera jest fajna dużo zależy od Ciebie jak kto Cię traktuje. W agencji przeważnie jest 5 dni Ale zdarzylo pracować mi sie po 7. Teraz kontrakt inna bajka. Kasa i inne zadania. Przy pracy 5 dni w tym niedziela czyli dodatek za niedIele i jakiś bonus mam 330. Przy overkach rekord 510. Polecam każdemu kto nie boi się ciężkiej pracy. Ale bez obaw kiedy sienda można się też obijac. Wszystko zależy jak się kto ustawi.

OcadoSlave
@mlody

ciekawe jak na tydzien mozna osiagnac ponad 500 funtow skoro w ocodo placa co miesiac stawka lekko powyzej 7 gbp +1 gbp za nocke po godz 22 aha i wazne na 40 godz pracy - 4 dni nie placa za przerwy (2 po pol godziny) czyli placone jest za 36 godzin srednia na magazynie na nocki to jakies 1100 na miesiac przy 5 dniach nadgodzin 1400-1500

EQ

Kris - srednia to okolo 30h, generalnie dostajesz grafik na kolejny tydzien gdzie conajmniej jedna ze zmian jest zmiana tzw awaryjna czyli standby. PrimeTime obsluguje tez inne firmy, raczej ma dobra opinie - jak powiesz ze masz doswiadczenie z Ocado to powinienes szybko znalezc wspolny jezyk..

freezerowiec

Jak czytam te głupoty, że target podnoszą przez lepsze wyniki Dordon to śmiać mi się chce. Firma zapowiedziała cięcia już dawno i Dordon nie ma z tym nic wspólnego. Pierwsze co się tnie to dodatki pracownikom, proste. A bonusiarze jak to bonusiarze (usunięte przez administratora) aż pot im po jajach cieknie i Ty który przyszedłeś popracować normalnie 8 godzin też musisz (usunięte przez administratora) Taka jest prawda. Hapacze opanowali Ocado. Kiedyś ludzie byli szanowani w tej firmie. Teraz już tego nie ma. Ale są gorsze miejsca.

Kris

Wybieram się do Hatfield jeśli już. Dordon mnie nie interesuje, nie lubię małych miejscowości. Dyscyplinarek nie miałem o czym wspomniałem powyżej. W takim razie z Twojej wypowiedzi HQ wnioskuję, że mógłbym wrócić, ale martwi mnie ta ilość - 7 godzin. To nawet na życie by nie wystarczyło. No chyba że byłoby akurat więcej pracy. Musiałbym dodatkowo jeszcze gdzieś podjąć pracę. Ciekawe czy to Prime Time ma zawsze oferty do Ocado i jak się tam zjawię to nawet te 7 godzin dostanę? grt a czy ty tam pracujesz czy też się tam wybierasz ?

EQ

Kris, loading ktory wspominasz to Frameload i faktycznie zwazywszy na srednia wage kosza ok 15-20 kg to istnieje wielkie prawdopodobienstwo przerzucenia nawet do okolo 5 ton dziennie. Jesli chodzi o re-zatrudnienie to jesli nie miales dyscyplinarek to nie bedzie zadnego problemu z tym ze w tym momencie wszystkie nowe przyjecia sa poprzez PrimeTime. Ale fakt posiadania doswiadczenia w Ocado moze byc pomocny. Minusem pracy poprzez agencje jest 7+ czyli ze gwarantowane masz 7 godzin tygodniowo, reszta to kwestia tego czy jest duzo pracy czy nie. Ale - jesli jestes dobry to agencja sama bedzie dawala Ci wiecej pracy bo za dobrych pracownikow maja dodatkowe premie od Ocado.

Kris

Pracowałem w Ocado w latach 2006 - 2007. Potem się zwolniłem bo ubzdurało mi się wracać do Polski. Jednak teraz dochodzę do wniosku że to był błąd. Ale mniejsza o to. Wnerwia mnie tu u nas praca za 1200 zł. Zamierzam wrócić do UK na stałe. Na razie wolałbym zahaczyć się w miejscu dobrze mi znanym. Zastanawiam się czy jako były pracownik który sam się zwolnił mam szanse na ponowne zatrudnienie ?. Ogólnie to w trakcie pracy nie miałem żadnych nagan (level) i tylko jeden dzień nieobecności. Nie wydaje mi się aby mieli do mnie jakiekolwiek zarzuty. Z tymże sam się zwolniłem i nie wiem czy to nie będzie tak że jak ktoś się sam zwolnił czy został zwolniony to już nie ma drogi powrotu. Ogólnie doświadczenie z Ocado mam pozytywne, zbliżone do tego co napisał EQ. Minusem jest jednostajna, ciągle ta sama czynność, sztuczne światło, ciągle ta sama muzyka w radio. Ale fizycznie na taśmie praca nie jest ciężka, kasa dość dobra jak dla emigranta. Nadgodziny dobrze płatne. Chciałbym się tam ponownie zatrudnić, trochę zarobić, potem mógłbym się ewentualnie rozglądnąć za czymś ambitniejszym, skończyć jakąś szkołę. Ale na początek uważam że Ocado jest bardzo dobre. Nie ma co narzekać. Jedyne co tam jest niedobre to ładowanie vanów, nazywało się to chyba loading. Ocado było moją drugą pracą w UK. Wcześniejsza praca była przy pakowaniu żywności w środkowej Anglii. Porównując z Ocado znacznie gorsza, przerzucanie ciężarów, praca nawet po 12 godzin dzień w dzień 6 dni w tygodniu, musiałem tam przepracować 60 godzin w tygodniu, aby zarobić to co w Ocado po 40 godzinach. Tak więc Ocado polecam, byle tylko nie trafić na loading, bo jest to ładowanie do vanów już wypełnionych skrzynek. Temperatura kilka stopni powyżej zera, a człowiek mokry, tempo szybkie, ładowanie ciężarów, ci którzy tam trafili bardzo narzekali. A pamiętam że płacono tam tyle samo co za pracę na taśmie. Ja miałem szczęście i tam nie wylądowałem, lecz na taśmę. Czy jest ktoś obeznany w temacie (może ty EQ ?) kto mógłby mi odpowiedzieć na pytanie jakie mam szanse na zatrudnienie jako były pracownik, który sam się zwolnił ?

grt
@Kris

wybierasz sie do hatfield czy do dordon?

EQ

palt - strona rekrutacyjna Ocado to http://careers.ocado.com/ jesli chodzi o pozycje na magazyn to aktualnie najlatwiej sie dostac poprzez PrimeTime - przepracowac tam pare miesiecy i jak jestes dobry to przejdziesz na kontrakt Ocado. czasem trafia sie oferty kontraktu na mniej popularne zmiany. przez PL Ocado zatrudnialo w latach 2006-2008 teraz juz tylko UK. od dluzszego czasu wymagany jest dobry komunikatywny angielski - generalnie chetnych wiecej niz miejsc a praca nie jest ciezka. kwestia podejscia. mozliwosci awansu czy transferu spore, trzeba probowac.. ja pracuje w ocado prawie 8 lat z czego rok na magazynie i nie byla to moja pierwsza praca w UK wiec mam dobre porownanie..

ana111

czy możecie mi podać numer telefonu bądż stronę na której mogę złożyć aplikację do ocado w hatfield.

@ana111

Tak jak pisalem wczesniej w google wpisz ocado careers. Ocado w tym momencie ma tysiace osob chetnych do pracy wiec od momentu wyslania aplikacji do kontaktu ze strony firmy moze minac nawet kilka miesiecy.

rad

Witam czy jest tu ktos kto dojezdza do Hatfield z Luton??

Szczur

Z roku na rok w Firmie Ocado jest Coraz gozej no ale tak to juz jest ze w każdej firmie z czasem zmienia sie cos na Gorsze jak sie nie podoba to trzeba zmienic prace albo zacisnac szczene i Tyrac do upadlego Tyle odemnie We Love OCADO

Zostaw merytoryczną opinię o Ocado Limited - Hatfield

• Jak się pracuje w Ocado Limited?

Zobacz opinie na temat firmy Ocado Limited tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ocado Limited?

Ocado Limited