Lux Polska

Wrocław

Opinie o Lux Polska

ewelina

@Gutek do nich można aplikować cały czas więc można cv składać co ciekawe zapewniają dużo benefitów i szkoleń więc spoko się tutaj zakręcic

mario

z tego co ja widzę to firma ma stronę, posiada oferty współpracy więc nie bardzo wiem o co chodzi.. raczej mają się dobrze. funkcjonują sklepy internetowe.. chyba komuś zależy na zepsuciu opinii bez podawania w sumie jakiś większych szczegółów- bo dla mnie informacja typu "praca słaba" nie jest żadną opinią..

Marien

Odnoszę wrażenie, że to forum dotyczy http://www.luxpolska.pl/ tej firmy, a ich celem jest przynależenie do firm sprzedaży bezpośredniej oferujących najlepsze produkty dla domu, przyczyniających sie do poprawy jakości życia naszych partnerów i klientów. Niby wszystko w porządku, ale czy aby na pewno mają aż taki popyt we Wrocławiu?

kajtek

Przecież LUX POLSKA ,już nie istnieje , a MARIAN , to bzdury pisze ,żadnego urządzenia nie sprzedał

marian

to brzmi jak wypowiedz trenera luxa:) Tez tam pracowalem i przyznam, ze da sie sprzedawc, juz w pierwszym tygodniu mialem 2 urzadzenia sprzedane, ale zaczynalismy od srody:) ale praca ogolnie slaba

kajtek

Powiem tak praca fajna , ale podejście do pracownika żadne. Nie wiem dlaczego nie szanują długoletnich pracowników ,i zwalniają , a wciąż szukają nowych.

No i jak ze stanowiskiem team leadera? Jutro mam rozmowe, i sie zastanawiam czy warto isc. Moze ktos udzieli wiecej informacji??

poszukujący

Wczoraj na rozmowie było kilka osób na raz i nikt z łaski swojej nie raczył powiedzieć czym się konkretnie firma zajmuje. Dziś już dzwonią i informują o przejściu pirwszego etapu rekrutacji. Niestety musiałem im podziękować. Typowe działanie firmy akwizytorskiej.

A ja bylem dzisiaj na rozmowie na armii krajowej i nikogo nie bylo hmm ciekawe:D widac jakie tam maja podejscie do sprawy Pozdrawiam

basia

Witam, również dostałam zaproszenie na stanowisko team lidera czy ktoś już był na spotkaniu i może powiedzieć coś więcej na ten temat? pozdrawiam,

nowy

hej tez dostalem i zastanawiam sie byles?

harold

tez dostałem,może na armii krajowej?to samo stanowisko.chyba nie pojde jak czytam te posty

Witam wszystkich Dostałem zaproszenie na rozmowę, stanowisko Team Leader? Co możecie mi na ten temat powiedzieć? jakie są zarobki na tym stanowisku??

Lux Polska=jedna wieeeeeeeelka porażka,( usunięte przez administratora ) arobić nie dają...szkoda gadać!!!Chyba,że ktoś lubi prace społeczne,ma dużo wolnego czasu,który chce poświęcić na zmuszanie klientów do zakupu odkurzacza za dobrych parę tysięcy i ma do wydania trochę kasy na benzynę to zapraszam do LUX POLSKA;)

Zostaw opinię o Lux Polska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lux Polska