Tech-Max Bogumił Wojciechowski

Opinie o Tech-Max Bogumił Wojciechowski

Maro

(usunięte przez administratora) oszust jestem poszkodowany winny za pracę około 3tys. Proszę o pomoc trzeba zakończyć Ta budowlana farse i serię oszustw.

mtr

Odzyskałem od tego człowieka ok 200 000 zł, osoby zainteresowane pomocą, zapraszam do kontaktu: radzio509@gmail.com

Darek

Idealnych firm nie ma tylko ludzie czasami wybierają sobie niewłaściwą pracę a później to niezadowolenie!!

Michał
@Darek 21.08.2018 22:52

Witam co pan ma na myśli pisząc że ludzie wybierają sobie niewlasciwą pracę ? To jest opinia na temat pana W. Czy jak bo nie rozumiem ?

Junior

Robota na czarno i brak wypłat !!!! Oszust !!!

marecki
@Junior 27.11.2017 20:48

witam serdecznie ,prosze o kontakt na marecki1986.8@o2 .pl .poszukuje osób które zostały oszukane właśnie przez tego czlowieka .

@marecki 13.07.2018 17:09

Witam ,serdecznie pilnie poszukuję Pana Bogumiła Wojciechowskiego .Proszę o kontakt na jolaa1976@interia.pl

Marek krasi

OSZUST UWAŻAĆ NA GOŚCIA !!!!!

@Marek krasi 27.11.2017 20:47

@anonymous 13.07.2018 17:10

witam prosze z panstwem o kontakt pozdrawiam emeil michaltit7@onet.eu

onmazdanie

Niepokojące czy prawdziwe ?I czyżby pan Bogumił się pofatygował i zadał to pytanie ;-)?

Zostaw opinię o Tech-Max Bogumił Wojciechowski - Tuczempy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tech-Max Bogumił Wojciechowski