Opinie o Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. w Warszawa

koder

Mam za sobą pierwszy kontakt z działem HR tej firmy i powiem ,że wygląda to słabo a mianowicie: 1) zatrudniają głównie na B2B (państwowa firma a nie chcą zatrudniać na Umowę o pracę, trochę dziwne) 2) pani z HR która chciała umówić wizytę podczas rozmowy zwyczajnie się na mnie "wydarła" choć nie miała powodu aby podnosić głos. Nie mogła zrozumieć, że nie umówię się w środku dnia na godzinną rozmowę bo aktualnie pracuję w innej firmie (??) Grzecznie odmówiłem, powiedziałem tylko że wcześniej niż na 15.00 nie jestem w stanie przyjechać i skoro nie ma innej możliwości to niestety nie jestem zainteresowany, a ta do mnie z buzią i wyrzutami, że "oni pracują tylko do 15.00 i nikt nie będzie zostawał i jak nie chcę podjąć pracy to....", w ogóle jakaś masakra kto w ogóle zatrudnia takich ludzi co nie potrafią normalnie porozmawiać z drugim człowiekiem ??

afa;skdfha

przerażające. Spółka państwowa, a zatrudniają na umowy smieciowe i kontrakty. A w koncu to państwo ma wspierać tradycyjne formy zatrudnienia. Wspomniany programista .net rowniez tylko na kontrakcie moze pracowac. A po kilku dniach do widzenia i .... zostan sam ze swoją firmą i kosztami. Pewnosc zatrudnienia ma tylko personel tam zatrudniony na umowy o prace a ty jestes tylko maszynką. to jest ta sprawiedliowsc w spolkach skarbu panstwa???? mialo to sie zmienic po wyborach...

nie_polecam_pwpw

w dziale zajmującym się projektmi dla sektora publicznego warunki ogólnie dziadowskie umowy zlecenia i terminowe kontrakty, brak podstawowych uprawnień pracowniczych, wynagrodzenie płatne z 2 tyg. poślizgiem niepewność zatrudnienia, o przedłużeniu/nie przedłużeniu umowy możesz się dowiedzieć krótko przed jej zakończeniem kierownictwo słabe, rotacja pracowników duża, atmosfera kiepska

EAX

Praca w porządku, można się sporo nauczyć. Zarobki na poziomie średniej rynkowej, tyle że trzeba sobą coś reprezentować a sporo jeszcze ludzi z podejściem "czy się stoi czy się leży - dajcie". Z kolei kadra zarządzająca zmienia się z wyborów na wybory, więc są szanse na zmiany. Ja sobie ogólnie chwalę.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kontroler
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
krysia

może to były dev, który wyewoluował na mngr po przeczytaniu książki management for dummies

BylyPWPW

Ludzie raczej stamtąd odchodzą i nie chcą przychodzić. Projekty słabe, głównie sektor publiczny, profil zaufany, jakieś systemy obiegu dokumentów, podpisy cyfrowe itp. Oczywiście udają, że dotrzymują standardów rozwoju oprogramowania. 10000 na fakturę można wynegocjować. Człowiek, który zajmuje się "kierowaniem" nie ma do tego kompetencji, dlatego hoduje swojego przydupasa, który jest interfejsem z podwładnymi. Miejsce ciepłych posadek dla 'znajomych królika', za których pracę muszą wykonać nowo przyjęci.

marcin

praca na magazynie,ciezka praca i 2000 brutto na start na umowie o prace wychodzi na czas okreslony 2200brutto,zarobki beznadziejne jak na tak ciezka prace

pracownikIT

8 tys netto na fakturę

pracownikIT

Pracowałem w PWPW w dziale IT zarobki średnie, kierownictwo słabe w myśl zasady Nie chwal wcale, krytykuj tylko publicznie. Brak możliwości awansów ogólnie firma do kitu. Nie polecam

Akra

MalaMi - dziwię się, że z taką ortografią i gramatyką chcieli Cię przyjąć na Analityka Biznesowego (gdzie umiejętność klarownego precyzowania myśli jest krytyczna). W Twoich wyliczeniach pensji brakuje jeszcze takich aspektów jak np. to, czy często chorujesz i chodzisz na urlopy (na kontrakcie nie dostajesz za to kasy). Ciekawe jest też, że już po rozmowie wstępnej zapewniasz, że praca jest stabilna (do tego praca na kontrakcie). Widzę istotne błędy w analizie ;) Pozdrawiam

MalaMi

Jestem po rozmowie na to stanowisko, jestem z doswiadczeniem AB (AS) w sumie 7 lat, zaskoczylo mnie ze beda zainteresowani osoba z takim stazem. Forma współpracy jest to kontrakt czyli B2B - poludzku mowiac potrzeba prowadzenia dzialalnosci gospodarczej. Proponowana stawka to 400 netto za dzien, z tego trzeba odliczyc oplaty ZUS itp, i inne wydatki w tym podumowujac wacha sie od ok 500 zl (przy ryczaltowanych oplatach) lub ok 1000 zł jesli nie mamy podstaw do korzystanai z ryczaltu innne wydatki jak dojazdy czy zamieskzanie kolejny 1000 zl w sumie mamy gorny prog 2 tys. i do tego podatek odliczyc od dochodu, ktory nam zostanie pi razy drzwi: liczac 20 dni pracujacych mamy netto 8000 zl minus ok 2000 tys oplat mamy juz 6000 i od tego podatek odliczyc ok 19% zostaje nam 4860 na reke dla jednego duzo dla innego nie. Umowa o prace nie wchodzila w gre. Praca uwazam stabilna. i Ciekawa. Jestem ciekawa czy sa inne osoby po rozmowie?

marzena

dzieńdobry państwo dla firmy panstwowej wytworni wartociąwych paier dla firmy pwpw w warszawie dla wszystkich przectawicieli słozby ochronej koslenat i dla kierowniczki sprzedarzy baknotów dla p sylwi

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.
2.2/5 Na podstawie 57 ocen.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.