W&F Detacheringen

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o W&F Detacheringen

gadu gadu

Piotr, nie kumam.. to agencja pije czy ktoś inny ?To , ze trafi się patologia nie znaczy ,ze agencja zła.. zbyt łatwo uogólniasz chłopie, agencja jest w porządku, czasem trafi się burak ,takie życie. Wiec jedz na chłopa a nie na innych, jesteś dorosły czy pięciolatek? Jak twój kolega pije to ty tez automatycznie pijus??? Ja jestem zadowolony z tej agencji, uczciwa i pomocna. facet naprawdę nie ściemniaj.

tygrys

Biuro spoko, ludziska uczynni i uczciwi. ten kto się wyżala często sam sobie nabrudził, wiec wylewa żółć na necie. tacy jesteśmy niestety,- buraki lub uczciwi pracownicy. Burakom nie dogodzisz bo zawsze to wina innych. Polecam to biuro, warto z nimi współpracować.

Wrocilem????
@tygrys

Jak mozesz polecac prace przez agencje ktora utrzymuje na lokacjach (usunięte przez administratora)? Chyba jestes jednym z nich

Porządna agencja

normalny

dla mnie spoko. zawsze mozna sie dogadac z nimi. Jezdza do szpitali, lekarzy, odbieraja z samolotu- to sie nazywa opieka ! szacunek musi byc z dwoch stron,Dziewczyny naprawde sie staraja , a dwoch panow dba o domki i rowery. Ja jestem zadowolony i chetnie pracuje przez nich.Niestety duzo patologii wyjechalo z kraju i psuje nasz wizerunek, powoduje wiele problemow dla wszyskich.

Ślusarz

atmosfera kolezenska, od razu kawa-herbata( nie wszedzie)rozmowa spoko, duzo pytan, ale chca zeby kandydat sie nadawal, aby mogl dlugo pracowac w firmie.

wiadomo. doswiadczenie, co chce, jak dlugo chce zostac itp

Paulina

ok

kondzio

Jak dla mnie biuro jest ok. Nigdy nie mialem problemow z ta agencja. Staraja sie zeby wszystko bylo tak jak powinno byc ( dziewczyny zawsze pomocne) i gdyby nie sytuacja rodzinna ze musze zjechac do Polski to pracowalbym tam dalej. Wiec jak najbardziej polecam ta agencje i sam na pewno tam jeszcze wroce jak wszystko sobie poukladam.

Alejandro

Ogólnie biuro nie najgorsze. Kwestia tego na jakich lokatorów się trafi (usunięte przez administratora) w pracy. (usunięte przez administratora) Bardzo miła była Pavla i Julia. (usunięte przez administratora)

Jurek albo George :)
@Alejandro

(usunięte przez administratora)W&F juz jest od roku osobna firma, nic na szczescie nie ma wspolnego z Armadas.. tak wiec piszcie chlopy o aktualnych sprawach a nie jakies stare sytuacje wyciagacie na forum. A tak miedzy nami- cos ty zrobil , ze ich nie lubisz??? Bo dla mnie i kumpli sa naprawde w porzadku wiec......moze to ty troche nawaliles hehehe

Natalka

Wspolpracuje juz dlugo z W&F i dziwie sie takim wpisom- uswiadomijmy sobie pare spraw- 1 brud, balagan robicie sami 2 klotnie z lokatorami robicie sami 3 wylewacie zolc na forum, ale zadnej krytyki w stosunku do siebie Ostatio zatkal sie zlew i prysznic- tego samego dnia przyjechal Pan z W&F aby wszystko naprawic- wystarczy telefon z info Pracowalam dla innej agencji w okolicy i traktowano nas Polakow jak ludzi drugiej kategorii. wiec nawet jesli dom nie jest super- to przynajmniej maja do nas szacunek i pomagaja jak moga. Zycze milego dnia!

Natalka
@Natalka

Brawo Natalka!Tak wlasnie jest

Biurowa

Wiem że dużo osób poodchodziło z biura dobrych pracowników , bo te biuro to kpina , przyjmują ludzi na pałe i nie mają zielonego pojęcia o utrzymaniu dobrych pracowników , którzy na nich robią (usunięte przez administratora) Nie polecam biura.

Wojtas

Ludziska , z jakiej planety w jestescie??To co czesto Polacy wyprawiaja w pracy i w domach to wstyd i zenada! Jedziecie na biura pracy ,ale na siebie popatrzec to nie... |Biuro wam nie brudzi tylko wy. Ja pracuje dla W&F i nigdy nie mialem z nimi problemow.Porzadne biuro i jest mi czasem zal, co dostaja od pracownikow w zamian. Szacunek powinien byc z dwoch stron. Ja POLECAM to biuro bo dba o pracownikow. Pozdrawiam

Nie polecam Biura

Nie polecam biura , kiedyś może było i dobre teraz jednak spartaczone , stare domki 60letnie , (usunięte przez administratora)biuro mało wie potem się dziwią że ludzie odchodzą.

Beniu
@Nie polecam Biura

mieszkalem kiedys na nowym hotelu robotniczym i rzeczywiscie bylo nowo i ciekawie szczegolnie jak cholota ( 60 ludzi ) sie napila, zarcia trzeba bylo pilnowac bo jak na talerzu obiad zostawiles to mogl zginac , daj mi te chatki moze starsze a ile spokojniejsze . Ciekawe kto dla polakow wynajmnie nowa chate, wedruje juz troche po swiecie i wiele takich miejsc widzialem. Mi biuro i warunki odpowiadaja. Jest schludnie i czysto , na hotel 5 gwiazdkowy nie ma co liczyc za ta kase

Elka

Dla WENF pracuje juz od trzech lat. Nigdy nie mialam problemow, zawsze placa o czasie i sa pomocni. Jesli ktos uczciwie pracuje to nie ma problemow. Jak maja ludzie problemy to niech najpierw patrza na siebie .Ja polecam ta agencje pracy.

zadowolony

Jak dla mnie biuro pracy jest spoko. Mieszkalem w Bladel na domku ze spokojnymi ludzmi, dom byl zadbany i czysty (ale jak to sie mowi jak dbacie tak macie) my trzymalismy porzadek ale raz na jakis czas byly robine wielkie porzadki przez biuro i domek byl gruntownie sprzatany. Wyplaty byly zawsze na czas a nawet jak sie zdarzaly pomylki to wszystko bylo sprawdzane i uregulowane. Ja tam moge powiedziec dobre rzeczy o tym biurze.

Jack

Jestem zadowolony z W&F. Praca i placa zgodnie z wczesniejszymi ustaleniami. Do pracy niedaleko (dostalem samochod do dojazdow), kasa na czas. Co do zakwaterowania nie mam wiekszych zastrzezen, ludzie jak sie trafi ale na ogol w porzadku. W razie problemow jest mozliwosc przeniesienia do innego domu. Zapewniaja stala pomoc polskojezycznych koordynatorow, wiekszosc tematow jest szybko zalatwiana. Jedna a lepszych agencji pracy w ktorych pracowalem. Z pracodawca byl dobry kontakt, jak sie normalnie pracuje to wszystko OK.

Ciekawy

Na jakim stanowisku pracowałeś?

Niemiec

Mi osobiscie biuro przypadlo do gustu, widzac ile lat co niektorzy juz tutaj pracuja podejrzewam ze wiekszosc ma podobne zdanie. mieszkania sa schludne, wypozsazone, oczywiscie trafiaja sie czasem jacys wykolejency ale zazwyczaj pozniej laduja na forach takich jak ten. Maja wiele ofert pracy, wiekszosc w metalurgii. jestem na Tak i polecam

POGROMCA

Mi osobiście współpraca z biurem nie przypadła do gustu , po przyjeżdzie płacicie 5euro za jakąś poszewke na materac musowe, kaucje za rower 100euro, klucze 20euro , stawka prawdziwa to 9,60Brutto a piszą że 11,90 Brutto, doliczają jakiś śmieszny dodatek , wypłaty miesięczne coś koło 1300 euro, w konkurencyjnej agencji macie 100euro netto więcej (Metalflex) , domki stare 50-60 letnie , w jednym z domku o numerze 41 nie otwierane okna współczuje ludziom którzy tam mieszkają , te śmieszne lufciki nic nie dają w wakacje na pokoju 40-50stopni ciepła, ogolnie nie polecam biura dla mnie dno.

NIKUL
@POGROMCA

@Pogromca ja tez otrzymalem ten musowy ochraniacz na materac za 5e, biorac pod uwag kwestie higieny nie wydawal mi sie to jakis glupi pomys. Moze tobie nie przeszkadza spanie na golym materacu na ktorym wczesniej pocilo sie juz 10 takich brudasow jak ' ty' , ja cenie sobie higiene i ciesze sie ze agencja bierze rowniez ja pod uwage. Kaucje za klucz tez zaplacilem, za rower rowniez , tez byl to dla mnie niepotrzebny wymysl ale podejrzewam jak by ich nie pobierali musieli by szukac swoich rowerow na polskim alegro. nie narzekam, wszedzie sa plusy i minusy ale zastanawiam sie dlaczego nie przenisiesz sie do tego Metaflexu? Boisz sie ze trafisz gorzej

@NIKUL

Gorzej niz na w&f to sie juz nie da trafic. Zwlaszcza na bergeijk lijnt 2 gdzie mieszkaja 3 zlodzieje alkoholicy, ktorzy okradaja z jedzenia innych lokatorow i gdy ktos sie kapnie to go wspolnie oczerniaja zeby tylko uniknac konsekwencji. Wstyd! Jak mozna takich ludzi za granice wyslac do pracy!? Wstyd!!!!

Gargamel
@POGROMCA

Podaj mi nazwe biura, ktora nie pobiera kaucji?Juz sie wszyscy nauczyli ze inaczej wszystko ginie... Co lepsze niektore pobieraja oplate dzienna za urzytkowanie roweru i to jest spoko Twoim zdaniem? U nich kaucja przynajmniej zostanie zwrocona. Pracowalem w konkurencyjneh agencji i wole zaplacic 5 euro za jakis tam ochraniacz na materac niz obudzic sie z pluskwami. A co inne hotele 5 gwiazdkowe sa?

Wiadomo

Wlasnie zadzwonil do mnie zatroskany pan i poinfornowal mnie ze czuje sie obrazony moimi opiniami...a jakie opinie mialen wystawic skoro oczekujac pomocy z waszej strony dostalem jeszcze dodatkowa dawke problemow? Mogl juz sie Pan nie osmieszac bo naprawde mialen wielki szacunek do pana. Jeszcze bardziej rozsmieszyl mnie fakt, ze zadzwonil pan do mnie z numeru zastrzezonego...czyzby brak odwagi przed pokazaniem numeru? I tak bym odebral a nr mi nie potrzebny bo napewno bym nie oddzwanial ???? radze przeczytac dokladnie co napisalem bo wskazalem dokladnie kto jest powodem mojej negatywnej opinii a nie dzwonienie do mnie i zastraszanie mnie....nie mam 10 lat zeby sie przestraszyc jak ktos mi mowi ze uzyje pod tym postem moich danych ;) pisz pisz tylko licz sie z konsekwencjami krawnymi. Ja na swoje argumenty mam dowody(screeny rozmowy ze zlodziejem) a Ty jakie masz dowody na to by podtrzymac swoja teze? ;)

@Wiadomo

I gdybym poswiadczyl w tych postach nieprawde to temat zostalby olany. A ze napisalem sama prawde to teraz do mbie pisza bohaterzy z fake kont i sie odgrazaja. Cierpliwie gromadze dowody...

Anty w&F

20e za klucz do drzwi TO ICH SZYLD

Alicja

@Chomik, rozumiem, jeśli konkurencyjna firma umożliwia według Ciebie atrakcyjniejsze warunki pracy jednak warto skupić się w tym wątku na pracy, którą dostałeś za pośrednictwem w W&F Detacheringen BV. Komentarz w którym porównuje się daną firmę do konkurencji, jest najczęściej mało wiarygodny dla użytkowników forum. Pamiętaj także, że oskarżenie oszustwa, szczególnie pisane na forum publicznym nie jest zgodne z regulaminem forum ani polskim prawem. https://www.gowork.pl/regulamin

Grzegorz
@Alicja

Cześć Julia jak tam u ciebie czy dalej nie wiesz o co chodzi ?

@Grzegorz

Julia juz pod maja nie pracuje w W&F

Zostaw merytoryczną opinię o W&F Detacheringen - Bergeijk

• Jak się pracuje w W&F Detacheringen?

Zobacz opinie na temat firmy W&F Detacheringen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W&F Detacheringen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy W&F Detacheringen?

Kandydaci do pracy w W&F Detacheringen napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

W&F Detacheringen