W&F Detacheringen BV

Eersel

Opinie o W&F Detacheringen BV

Adam

Agencija pracy armadas ersel mialem jechac jako spawacz ale ta agencija jest slaba oszukuja na kardzym kroku klamia maja balagan w biurze na ogłoszeniu o prace pisza ze maja szacunek do czlowieka ale tylko na papierze w rzeczywistosci guzik ich obchodzisz byle byś na nich zarabial nie interesuja sie pracownikmi wogule

Paula

teraz agencija nazywa sie armadas albo jeszcze lepiej ARMAGEDON czemu bo maaja taki balagan ze szkoda gadac wogule nie interesuja sie pracownikami nic nie robia opuzniaja sie z wyplatami rowery daja do pracy ale popsute a kaucije pobieraja za klucze tez zjezdzasz do pl to nie dostaniesz za klucze a ni za rower kaucij za internet pobieraja no przedziesz musze zedrzec tyle piniedzy ile sie da z czlowieka jestym słowem WIELKA JEDNA PATOLOGIA

Spawacz

Nikomu nie polecam tej agencji brak jakiej kolwiek organizacji traktowanie pracownikow przedmiotowo wyplaty niema na czas solarisy bardzo nie czytelne zanizanie stawek umowy smieciowe ogulnie patologia !!!!!

Helmut

Podpowiedzcie jak się współpracuje z firmą?

waldemar
@Helmut 25.03.2018 19:54

Agencja dla bezdomnych i patologi ktora wedruje miedzy biurami,przez co mozna placic minimalne stawki,a teraz po rozwodzi to dopiero bedzie sie dzialo.

anonymous

Jakie stawki są dla spawacza Mig/Mag ?

zgred
@anonymous 25.02.2018 11:20

12 brutto

Krs

To biuro to patologia

evergreen
@Maks Kreft 10.12.2017 10:46

Warunki mieszkaniowe super? No zależy, jak lubisz dom z cegły z lat 50tych nie remontowany od 30 - 40 lat z pleśnią i dziurawymi oknami, z telewizorem z lat 90tych to twój wybór. Ale oczywiście można trafić lepiej. Jednak agencja ma więcej plusów niż minusów.

Posiadacie jakieś informacje dotyczące W&F Detacheringen BV? Dajcie znać, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

nick

czekam juz 5 dni na domku na oferte pracy....po co mnie sciagali......

Zainteresowany

Słyszałem dobre opinie o agencji i chciałbym skorzystać z ich pośrednictwa. Podpowiedzcie co najlepiej robić i gdzie?

Spawacz

Witam. Ostatnio trafiłem na ogłoszenie pracy dla spawacza, o w&f słyszałem co nieco będąc w Eersel, były to raczej pozytywy, ale jedno mnie zaniepokoiło: stawki godzinowa 13-14 zł brutto. Czy to nie pomyłka? Stawki w złotówkach i do tego gorzej niż mam w Polsce( mam 18 zł netto)?

były
@Spawacz 02.01.2018 12:51

Raczej w euro, pewnie się pomylili, ja miałem 14€ brutto.

Praca budowa

Wyplata , domek (warunki mieszkania ) okej . Zalezy na kogo trafisz na domku. Stawki takie jak w umowie wyplata na czas. Aktualnie czekam na ostatnia

Piotrek

Witam. Jako że aktualnie jestem zatrudniony przez to biuro mogę powiedzieć parę słów. Jak dla mnie jest to jedno z lepszych biur przez które pracowałem. Mieszkania są duże, dobrze wyposażone. Jeżeli chodzi o pensje to nie słyszałem żeby ktoś narzekał, głównie są to zawody techniczne. Wypłaty co miesiąc, zawsze są na czas. W biurze panuje miła atmosfera. Samochody służbowe są (fiat panda), dla tych którzy mają mniej niż 10 km rowerek:)

ja
@Piotrek 28.12.2017 09:58

hahahah.ile ci dali za ta opnije? albo jeszcze lepiej, sami napisali!!!!

Jerzy

Jesteście pewni, że nie można o agencji W&F napisać coś pozytywnego? Szukając dobrego pośrednika słyszałem o nich sporo dobrego a na tym forum mnie zaskoczyliście. Może to jednostkowe przypadki jakichś błędów?

wojtek

maskara! strach sie bac!

Alicja

@Krs nie możesz nikogo obrażać na forum. Polecam abyś zapoznał się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz swoją opinię. @Kolos czy pracujesz obecnie w W&F Detacheringen BV? Co powiesz o warunkach pracy? Czy są jakieś dodatkowe premie?

Kolos

Ogólny brak fachowców do pracy jak widzę zaczyna dotykać również agencje. Do niedawna mieli dużo chętnych ale jak w kraju firmy zaczęły walczyć o ludzi to sytuacja się zmienia. Może firmy za granicą zaczną lepiej płacić?

Cezary

Dziwicie się, że niektóre wpisy są usuwane, ale jeśli ktoś obraża nimi inne osoby to nic dziwnego, że są usuwane!

Alicja

@samiswoi powiedz dlaczego dokładnie nie polecasz pracy w firmieW&F Detacheringen BV? @pracownik na forum nie masz prawa nikogo obrażać co mówi regulamin http://www.gowork.pl/regulamin. Zachęcam więc zapoznanie się z nim przed pozostawieniem komentarza.

Bartosz

Jesteście przekonani o tym, że nie można napisać coś pozytywnego o tej agencji? Oni pracują nie tylko dla polskich pracowników ale również portugalskich, mają więc doświadczenie z różnych rynków pracy. Sadzę, że znajomość języka jest dla niektórych dużą barierą

wojtek

lipa, juz 3 tygodnie nie odpowiadaja na mojego maila.... w biurze ludzie tylko co holendersku gadaj, szkoda staran

Kosiarz

Agencja ma sporo ofert pracy. Może mi ktoś podpowiedzieć jak uzgadnia się warunki finansowe przed wyjazdem?

Olek

Nie wiadomo która opinie jest prawdziwa. Nie znam tej agencji więc wszedłem na forum. Nic z tego nie rozumiem a bardzo zależy mi na pracy dla ślusarza w Holandii.

silesian71
@Olek 20.07.2017 12:42

To porządna Agencja.Płacą na czas,warunki mieszkaniowe dobre.Ja nie narzekałem.

samiswoi

nie polecam, sa lepsze agencie. naprawde nie idzcie!!!

Pracowity

Nie rozumiem po co ludzie jada do roboty za granicę? Oczekują albo świetnych warunków mieszkaniowych albo jeszcze innych wygód. Niektórzy to chyba rozum w domu zostawiają. Tak jedzie się ciężko pracować.

oszusci,klucze zostawilem, powiedzieli ze nie ma i kaucji mi nie wyplacili. reszta nie tylko mi innnym pracownika tez. do wszystkiego sie czepiaja jakby rodzicami byli....ja odszedlem,po dosc dlugim czasie bi nudzic zaczeli. jeszce troche i do sypialni zagladac beda

Pracowity

Może komuś nie pasuje ta agencja ale ja miałem bardzo dobrze i dobrą kasę zarobiłem. Maruderzy zawsze będą!

Ogrodnik

Czy był ktoś na robocie dla ogrodnika w Eersel? Czy tam można dobrze zarobić? Umowy podpisuje się na jaki czas? Jaki język jest wymagany i na jakim poziomie? Dopytuję tak ponieważ to byłaby pierwsza robota za pośrednictwem tej agencji i mam duży stres

seba

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie piszesz. bzury totalne

Alicja

@andrzej, to wspaniale, że jesteś zadowolony. Może powiesz więcej o swoich doświadczeniach z W&F Detacheringen BV? Co Ci się najbardziej podobało we współpracy z firmą?

andrzej
@Alicja 04.05.2017 08:54

Po prostu firma, ktora mysli z pracownikiem. placa naz czas i na niczym nie oszukuja! chyba ludzie co pija , to glupoty wypisuje, bo ja problemow nie mialem. 3 lata pracowalem. jak geby nie otworzysz a niby cos ci sie nie zgadza to nikt nie pomoze, proste! polemam i wroce

andrzej

bardzo w pozadku biuro. pomocne dziewczyny i platne na czas!

Zostaw opinię o W&F Detacheringen BV - Eersel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W&F Detacheringen BV