W&F Detacheringen BV

Eersel

Opinie o W&F Detacheringen BV

Jerzy

Jesteście pewni, że nie można o agencji W&F napisać coś pozytywnego? Szukając dobrego pośrednika słyszałem o nich sporo dobrego a na tym forum mnie zaskoczyliście. Może to jednostkowe przypadki jakichś błędów?

wojtek

maskara! strach sie bac!

Alicja

@Krs nie możesz nikogo obrażać na forum. Polecam abyś zapoznał się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz swoją opinię. @Kolos czy pracujesz obecnie w W&F Detacheringen BV? Co powiesz o warunkach pracy? Czy są jakieś dodatkowe premie?

Kolos

Ogólny brak fachowców do pracy jak widzę zaczyna dotykać również agencje. Do niedawna mieli dużo chętnych ale jak w kraju firmy zaczęły walczyć o ludzi to sytuacja się zmienia. Może firmy za granicą zaczną lepiej płacić?

Cezary

Dziwicie się, że niektóre wpisy są usuwane, ale jeśli ktoś obraża nimi inne osoby to nic dziwnego, że są usuwane!

Alicja

@samiswoi powiedz dlaczego dokładnie nie polecasz pracy w firmieW&F Detacheringen BV? @pracownik na forum nie masz prawa nikogo obrażać co mówi regulamin http://www.gowork.pl/regulamin. Zachęcam więc zapoznanie się z nim przed pozostawieniem komentarza.

Bartosz

Jesteście przekonani o tym, że nie można napisać coś pozytywnego o tej agencji? Oni pracują nie tylko dla polskich pracowników ale również portugalskich, mają więc doświadczenie z różnych rynków pracy. Sadzę, że znajomość języka jest dla niektórych dużą barierą

wojtek

lipa, juz 3 tygodnie nie odpowiadaja na mojego maila.... w biurze ludzie tylko co holendersku gadaj, szkoda staran

Kosiarz

Agencja ma sporo ofert pracy. Może mi ktoś podpowiedzieć jak uzgadnia się warunki finansowe przed wyjazdem?

Olek

Nie wiadomo która opinie jest prawdziwa. Nie znam tej agencji więc wszedłem na forum. Nic z tego nie rozumiem a bardzo zależy mi na pracy dla ślusarza w Holandii.

silesian71
@Olek 20.07.2017 12:42

To porządna Agencja.Płacą na czas,warunki mieszkaniowe dobre.Ja nie narzekałem.

samiswoi

nie polecam, sa lepsze agencie. naprawde nie idzcie!!!

Pracowity

Nie rozumiem po co ludzie jada do roboty za granicę? Oczekują albo świetnych warunków mieszkaniowych albo jeszcze innych wygód. Niektórzy to chyba rozum w domu zostawiają. Tak jedzie się ciężko pracować.

oszusci,klucze zostawilem, powiedzieli ze nie ma i kaucji mi nie wyplacili. reszta nie tylko mi innnym pracownika tez. do wszystkiego sie czepiaja jakby rodzicami byli....ja odszedlem,po dosc dlugim czasie bi nudzic zaczeli. jeszce troche i do sypialni zagladac beda

Pracowity

Może komuś nie pasuje ta agencja ale ja miałem bardzo dobrze i dobrą kasę zarobiłem. Maruderzy zawsze będą!

Ogrodnik

Czy był ktoś na robocie dla ogrodnika w Eersel? Czy tam można dobrze zarobić? Umowy podpisuje się na jaki czas? Jaki język jest wymagany i na jakim poziomie? Dopytuję tak ponieważ to byłaby pierwsza robota za pośrednictwem tej agencji i mam duży stres

seba

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie piszesz. bzury totalne

Alicja

@andrzej, to wspaniale, że jesteś zadowolony. Może powiesz więcej o swoich doświadczeniach z W&F Detacheringen BV? Co Ci się najbardziej podobało we współpracy z firmą?

andrzej
@Alicja 04.05.2017 08:54

Po prostu firma, ktora mysli z pracownikiem. placa naz czas i na niczym nie oszukuja! chyba ludzie co pija , to glupoty wypisuje, bo ja problemow nie mialem. 3 lata pracowalem. jak geby nie otworzysz a niby cos ci sie nie zgadza to nikt nie pomoze, proste! polemam i wroce

andrzej

bardzo w pozadku biuro. pomocne dziewczyny i platne na czas!

Jerzyk

W&F Detacheringen BV organizują dobrze wyjazdy i pracę w Holandii. Ja zawsze sprawdzam wszystkie dokumenty, umowy żeby nie było niejasności.Ogólnie są dobrzy.

Alicja

@Lolek, to będzie Twój pierwszy wyjazd z W&F Detacheringen BV?

Lolek
@Alicja 05.04.2017 08:53
@Lolek, to będzie Twój pierwszy wyjazd z W&F Detacheringen BV?

Tak. Czy ktoś jeździ do Hapert , firma VDL Gereedschapmakerij bv. Szukam informacji o firmie oraz transporcie z Polski. Piszcie na jarasnet@interia.pl

hilton

Zna ktoś nazwę firmy do której rekrutują, branża automotive, wtryskownia, narzędziownia. Czy te domki w których oferują kwatery to coś normalnego czy jakaś porażka? Jak są wyposażone? Jaki naród tam mieszka, kulturalny?

Dariusz

W&F to międzynarodowa agencja pracy na terenie Holandii.Firma współpracuje głównie z ludźmi polskiego i portugalskiego pochodzenia. Korzystałem z ich pośrednictwa i nie było żadnych problemów, było dobrze!!!

Krs

RevLimit jedz tylko potem żebyś nie mówił ale mnie oszukali bo napewno cię oszukają jak nie na stawce to trafisz do całkiem innej pracy o jakiej była rozmowa nagrywaj każdą rozmowę z tymi oszustami bo możesz potrzebować dowodów jak Cię oszukają a napewno to zrobią

Krs

Zobaczcie usunęli moje wypowiedzi na temat tych oszustów ale prawda w oczy kole tak się boją prawdy co za biuro oszustów jeszcze się z takimi ludźmi nie spotkałem najgorsze biuro na Holandię zdrajcy i oszuści polska się wstydzi za takich ludzi co tam pracują zdrajcy zdrajcy rodaków i przekręty

RevLimit

Wiadomo z góry że agnecja non profi nie jest raczej... i zarobić musi. ludzie najważniejsze pytanie Czy płacą kase na czas ? @Suchotnica z czym Cię oszukali? Chce jechac do eersel i szukam opinii na ich temat

Lolek
@RevLimit 24.03.2017 08:23

Ja tez jade 30 Kwietnia chyba, produkcja, branża automotive.

Suchotnica

Oszusci i jeszcze raz oszusci. Ale tak ludzi sie nie traktuje.Nie zostawie tego tak i bede walczyl do konca o swoje.

Gregor

Czy dowiem się coś więcej na temat pracy dla Monter wind budowlanych w Eersel / Holandia?

Alicja

@BB tak jak wspominałam, nie współpracuję z W&F Detacheringen BV. Każdy z moich komentarzy był obiektywny, jedynie dopytywałam użytkowników o bardziej szczegółowe informacje oraz przekazałam informacje na temat zamieszczenia nowych ofert pracy przez firmę.

Alicja

@BB w żaden sposób nie współpracuję z firmą W&F Detacheringen BV. Jestem redaktorem serwisu GoWork.pl Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o moim zadaniu, wystarczy, że najedziesz myszką na ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie poznaję Wasze opinie na temat firmy, dopytuję o niektóre informacje.

@Alicja 16.03.2017 09:11

@alicja, przestań kłamać,ponieważ tak szczególnego zainteresowania z Twojej strony na temat innych agencji oraz takich reakcji z Twojej strony to nie ma. Twoje wypowiedzi to jest teoria dla naiwnych. Przesta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takie rzeczy,jesteś jedną z wielu idiotek W&F. Gdzie dominuje kłamstwo,chamstwo,manipulacja oraz intrygi.Jesteście gorsi niż OTTO,co robią wały na kasie i się z tym nie kryją a Wy??? Prymitywnie kłamiecie,i robicie z ludzi idiotów.

Alicja

@Krs o jakim oszukiwaniu mówisz?

@Alicja 14.03.2017 09:50
@Krs o jakim oszukiwaniu mówisz?

Oczywistym ,na kasę spawacze pracują w hujowych warunkach,mieszkania syf,biuro łączy ludzi normalnych z pojebami oraz narkomanami,alkoholikami. Co jeżdzą pijani do pracy. Czemu tego nie sprawdzacie? A jak się stanie tragedia???? jeśli chodzi o oszustwa to dodatek wakacyjny jest przez was okradany realnie wypłacacie połowę a nie całość. A PO ZA TYM OSOBA POD PSEUDONIMEM ALICJA TO PRACOWNIK BIURA W&F . I to jest bardzo zauważalne

BB

@Krs piszesz prawdę, wiem pracowałem,doświadczyłem. Na domkach nie ciekawie się egzystencja przedstawia. To są fakty że, ściągją ludzi na inne stanowiska pracy niż proponują telefoniczne. Nie wiele ludzi piszę prawdę. Pozdro Krs

Alicja

@BB dzięki za komentarz. Proszę jednak nie używać wulgaryzmów.

BB

@Alicja tak korzystałem. Dużo pod pierdalaczy na domkach,strzelają z ucha do biura. Opowiadają bzdury a potem takie czynności maja swoje odbicie w biurze W&F. Znam kilka takich przypadków gdzie fajni ludzie tracili pracę (czyli skurwysyny robią czystki rękoma biura ). i to nie jest ok,kapusiom sie nie wierzy.Biuro jako takie jest w miarę ok, ale co nie których ludzi których zatrudniają zbyt mocno im wierzą.

Alicja

@BB rozumiem, że korzystałeś z usług W&F Detacheringen BV?

Alicja

@Oponka, nowe oferty pracy stale się pojawiają! Znajdziesz je na portalach ogłoszeniowych :) Czy któreś stanowisko szczególnie Cię interesuje?

Kola

Fajna ekipa jest w tej agencji, bo potrafią wszystko zorganizować łącznie z dowozami i mieszkaniami. Całkiem niezłe pieniądze zarobiłem i dlatego polecam.

Kasia

znacie jakies inne agencje pracy w Eersel?

Oponka

Szukam pracy dla kobiety w Holandii. Kiedyś byłam przy tulipanach dzięki tej agencji i miło ich wspominam. Może ktoś ma informacje i mógłby się podzielić?

Były

Korzystałem z pośrednictwa tej firmy przy wyjeździe i byłem bardzo zadowolony z zarobionych pieniędzy. Warunki mieszkaniowe miałem na prawdę bardzo przyzwoite.

desperado

Nie warto,stawki są liche oraz nic szczególnego.Jest wiele agencji które proponują większy hajs. Na domkach alkoholizm palenie zioła brud,smród,kiła i mogiła.Są agencje w których można naprawdę dobrze zarobić a W&F niczym pozytywnie nie zaskoczy. nie polecam.

bezproblemowo

Przed wyjazdem warto zabrać zaświadczenie o numerze konta walutowego z banku że należy do nas. To jedyna niespodzianka jaka mnie spotkała. Poza tym nie spodziewałem się niczego po pracy w agencji , trzeba podchodzić do takich ofert pracy z dystansem. Agencja zarabia i wy zarabiacie jak wam się uda utrzymać. Nie róbcie sobie żadnych planów na przyszłość. Możecie nie przejść okresu próbnego , praca też może się szybko skończyć. Panie z biura bardzo kontaktowe i można na nie liczyć ale każdy jak wiadomo dba o własny interes. Kombinatorów nie brakuje. Radzę uważać i dokumenty trzymać przy sobie łącznie z umową. W cudzym kącie ciężko się mieszka ale wspólnie można dać radę. Prace mają dla osób z doświadczeniem bo lewusy sobie raczej nie poradzą. Na wynagrodzenie sporo czasu się czeka jak na holenderskie warunki.

Jacek

No w tym momencie to pracownicy ogólnobudowlani to są oczywiście potrzebni, to nie powinno w ogóle nikogo dziwić, bo to przecież jest nawet w ogłoszeniach na ich stronie, poszukajcie jesli nie wierzycie

donPedro

@damian g ? pracuje w jednej z firm o ktorej piszesz . nie ma tutaj spawaczy czy operatrorow CNC. podejrzewam, ze kompetentny operator czy spawacz nie podjolby sie tej roboty ... taka jest moja wizja :-) jak nie nadaje sie do spawania a potem bierze sie za prace na recyklingu to chyba H z kolesia a nie spawacz :-0 :-) Co do lokalizacji to nie hotele z 5 gwiazdkami , jedne lepsze, jedne gorsze , zawsze to domy a nie brudne i zimne bungalow.

damian g

Prawdę znają Ci którzy pracowali,nie ma miodu.Ściągają łatwo wiernych na siłę,po to aby na człowieku zarobić. ?Jesteś spawaczem-trafisz na wosk,jesteś operatorem cnc-trafisz na węgielki.Co nie które domki to jest tragedia,bardzo bulwersuje też to żę, żywność ginie z lodówek.

VDL

jak każdy pośrednik,rozmowa tel,to jedno a realia po przyjeździe to drugie.

jon

polecam, uczciwe biuro

Jack

pracuje u nich jako spawacz, zarobki jak w każdej innej holenderskiej agencji. Nie licz na norweskie płace jeżeli pracujesz w Holandii. Z tego co mi wiadomo zatrudniają sporo spawaczy czyli musi się opłacać i, co ważne, kasa zawsze na czas

arabska wiosna

Oferują pracę brudną i śmierdzącą. Płacą śmieszne pieniądze jak na europejskie stawki. Dobra opcja dla bezrobotnych którzy muszą podratować się. Ale pokoje to każdemu powinni jednoosobowe dawać. Nikt nie chce się męczyć z obcymi osobami. Wystarczy że w pracy jest ciężko. Holendrzy jeżdżą autami a polscy pracownicy jeżdżą na rowerach w każdą pogodę. Ktoś lubi pedałowanie i dobrą obsługę , polecam :) Ale teraz pełno tam dzikich arabów wszędzie. Nie wiem czy bezpiecznie tam jechać.

grzes

Pracowałem w firmie w&f iwszystko bylo ok podpisalem kontrakt na miejscu polecam

bummm

praca budowlanych, chłopie czy ty wiesz w co sie pchasz !!! dostaniesz gumowce i bedziesz napierdalał jak rumun. łopatą. firmy motto powinno brzmieć - lubisz być okradany - my to załatwimy , u nas szybko dorobisz sie garba - to pewne .. dobra nie chce mi sie pisać na temat tego biura bo to nie ma sensu. chce wam tylko uświadomić ze to nie jest takie kolorowe jak te osły tutaj wypisują

Zostaw opinię o W&F Detacheringen BV - Eersel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W&F Detacheringen BV