W&F Detacheringen BV

Eersel

W&F Detacheringen BV
3 24

Opinie o W&F Detacheringen BV

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Pedro

Podpowiedzcie czy dobrze organizują wyjazdy za pracą?

Maly

Pracowalem przez W&F Detacheringen i jest to bardzo dobre biuro. Ludzie sa bardzo mili i pomocni.

Pavla

Armadas jest biurem pracy gdzie oferujemy pracę przy zbieraniu buraków bo my musimy siedzieć w biurze i nic nie robić a ktoś na nas musi zarabiać

Zuza

Firma jest dobrym pracodawcą ale niestety ma swoich hejterów.

Alicja

Ja Alicja jestem chora na głowę

Alicja

Proponuje zalazyc nowy watek odnosnie Armadas, ten dotyczy W&F.

@Alicja 18.05.2018 10:24

Alicja jestem chora na glowe

lektor

Ty skończyłaś podstawówkę? W komputerze jest edytor teksu, użyj go?

Alicija

uwaga na Gabi z armadas ona jest chora na glowe

Alicija

w&f detacheringen bv nie ma jest nowa nazwa armadas ale to jedno i to samo hahaha

waldemar
@Alicija 30.04.2018 23:09

w&f zostalo ,ma bioro w bergajku ,kasia i han a armadas z wouterem i przyjaciele na starym miejscu w erssel ,jak nie jestes w temacie nie pisz glupot ,za doza kasa jest w obrocie.

Gabi

Armadas organizuje konkurs jak zostac lizusem agencji brak szacunku mile widziany omijać szerokim łukiem

obiłankenobi

Czyli jak? W&F się rozpadł i powstał Armadas? Czy obie agencje istnieją? Wouters i przyjaciele się rozeszli, a gdzie Kasia i Han?

ARMADAS PAULA

nic pozytywnego oklamuja oszukuja nie wyplacaja na casz wyplaty maja czlowieka za smiecia brak szacunku nie wiedza co to jest SZACUNEK

Zainteresowany

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o agencji nie można napisać?

Adam

Agencija pracy armadas ersel mialem jechac jako spawacz ale ta agencija jest slaba oszukuja na kardzym kroku klamia maja balagan w biurze na ogłoszeniu o prace pisza ze maja szacunek do czlowieka ale tylko na papierze w rzeczywistosci guzik ich obchodzisz byle byś na nich zarabial nie interesuja sie pracownikmi wogule

Helmut

Podpowiedzcie jak się współpracuje z firmą?

anonymous

Jakie stawki są dla spawacza Mig/Mag ?

zgred
@anonymous 25.02.2018 11:20

12 brutto

evergreen
@Maks Kreft 10.12.2017 10:46

Warunki mieszkaniowe super? No zależy, jak lubisz dom z cegły z lat 50tych nie remontowany od 30 - 40 lat z pleśnią i dziurawymi oknami, z telewizorem z lat 90tych to twój wybór. Ale oczywiście można trafić lepiej. Jednak agencja ma więcej plusów niż minusów.

Posiadacie jakieś informacje dotyczące W&F Detacheringen BV? Dajcie znać, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

nick

czekam juz 5 dni na domku na oferte pracy....po co mnie sciagali......

Zainteresowany

Słyszałem dobre opinie o agencji i chciałbym skorzystać z ich pośrednictwa. Podpowiedzcie co najlepiej robić i gdzie?

Spawacz

Witam. Ostatnio trafiłem na ogłoszenie pracy dla spawacza, o w&f słyszałem co nieco będąc w Eersel, były to raczej pozytywy, ale jedno mnie zaniepokoiło: stawki godzinowa 13-14 zł brutto. Czy to nie pomyłka? Stawki w złotówkach i do tego gorzej niż mam w Polsce( mam 18 zł netto)?

były
@Spawacz 02.01.2018 12:51

Raczej w euro, pewnie się pomylili, ja miałem 14€ brutto.

Praca budowa

Wyplata , domek (warunki mieszkania ) okej . Zalezy na kogo trafisz na domku. Stawki takie jak w umowie wyplata na czas. Aktualnie czekam na ostatnia

Piotrek

Witam. Jako że aktualnie jestem zatrudniony przez to biuro mogę powiedzieć parę słów. Jak dla mnie jest to jedno z lepszych biur przez które pracowałem. Mieszkania są duże, dobrze wyposażone. Jeżeli chodzi o pensje to nie słyszałem żeby ktoś narzekał, głównie są to zawody techniczne. Wypłaty co miesiąc, zawsze są na czas. W biurze panuje miła atmosfera. Samochody służbowe są (fiat panda), dla tych którzy mają mniej niż 10 km rowerek:)

ja
@Piotrek 28.12.2017 09:58

hahahah.ile ci dali za ta opnije? albo jeszcze lepiej, sami napisali!!!!

Jerzy

Jesteście pewni, że nie można o agencji W&F napisać coś pozytywnego? Szukając dobrego pośrednika słyszałem o nich sporo dobrego a na tym forum mnie zaskoczyliście. Może to jednostkowe przypadki jakichś błędów?

wojtek

maskara! strach sie bac!

Alicja

@Krs nie możesz nikogo obrażać na forum. Polecam abyś zapoznał się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz swoją opinię. @Kolos czy pracujesz obecnie w W&F Detacheringen BV? Co powiesz o warunkach pracy? Czy są jakieś dodatkowe premie?

Kolos

Ogólny brak fachowców do pracy jak widzę zaczyna dotykać również agencje. Do niedawna mieli dużo chętnych ale jak w kraju firmy zaczęły walczyć o ludzi to sytuacja się zmienia. Może firmy za granicą zaczną lepiej płacić?

Cezary

Dziwicie się, że niektóre wpisy są usuwane, ale jeśli ktoś obraża nimi inne osoby to nic dziwnego, że są usuwane!

Alicja

@samiswoi powiedz dlaczego dokładnie nie polecasz pracy w firmieW&F Detacheringen BV? @pracownik na forum nie masz prawa nikogo obrażać co mówi regulamin http://www.gowork.pl/regulamin. Zachęcam więc zapoznanie się z nim przed pozostawieniem komentarza.

Bartosz

Jesteście przekonani o tym, że nie można napisać coś pozytywnego o tej agencji? Oni pracują nie tylko dla polskich pracowników ale również portugalskich, mają więc doświadczenie z różnych rynków pracy. Sadzę, że znajomość języka jest dla niektórych dużą barierą

Zostaw opinię o W&F Detacheringen BV - Eersel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W&F Detacheringen BV