Metalplast Karo sp z oo

Bielsko-Biała

Opinie o Metalplast Karo sp z oo

Adam

Czy firma Metalplast Karo sp z oo nadal istnieje na rynku? Bo chciałbym do nich aplikować, a trudno mi znaleźć aktualne oferty pracy i w ogóle informacje o firmie. Bardzo proszę o pomoc, bo wiem, że kilka lat temu firma bardzo prężnie działała.

Mały

Karo już dawno powinni zlikwidować, bo to co się tam dzieje to jest rozpusta w biały dzień. Znajoma tam pracuje to opowiadała jak tam się pracuje. Drinki, piwo, picie kawy, palenie przy maszynach są na porządku dziennym. Kto wie czy nie robią tam co jeszcze(każdy się domyśli o czym piszę). Niech wreszcie porządna spółka zaprowadzi tam porządek i być może usunie co niektórych pracowników(obiboków).

W Metalplast Karo w Bielsku-Białej była najlepsza atmosfera pracy spośród wszystkich spółek GK. Teraz wszystko zostało zburzone przez kilku gości, którzy zweszyli zyski dla siebie. Karo nie bedzie istniało.... :(:(:( a szkoda......

jestem zadowolona z pracy w karo,najgorsze ze co chwile zwalniaja ludzi.Teraz chodza pogloski ze zakład upada,i jak tu pracowac spokojnie kiedy nikt nie wie jak jest naprawde...

Zostaw opinię o Metalplast Karo sp z oo - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metalplast Karo sp z oo