METAL STYL PPHIU

Opinie o METAL STYL PPHIU

Agata

@Stary zaslurzony pracownik a czy możesz przybliżyć kwestię warunków zatrudnienia, na jakie można liczyć w METAL STYL PPHIU? Na jaki rodzaj umowy można liczyć? Do wynagrodzenia wypłacane są premie? Jaka atmosfera panuje w firmie i jakie są relacje między przełożonymi, a pracownikami? Wszystkie informacje z pierwszej ręki są pomocne dla osób, które chciałyby wyrobić sobie opinię.

Stary zaslurzony pracownik

Niejest to prawdom co piszecie placi bardzo dobrze .tylko wy nic niepotraficie .ajeszcze fuchy najlepiej wam wychodzom chcesz zarabiac pracui utciwie to .iucciwie bedziesz traktowany.

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się METAL STYL PPHIU na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną wskazówką dla osób mieszkających w Łódź i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

ja

Nie polecam, pracodawca oszust i (usunięte przez administratora) zaniża pensie i poniża pracowników, bardzo często ucieka się do stosowania mobbingu

Stefan kimono

Pan Paweloszek oszust i (usunięte przez administratora) okrada swoich pracowników wyzyskiwacz daje stawkę godzinowa jakiej w ogóle nie ma w zarobkach brak szacunku do pracownika ZLODZIEJ...

andrzej

poniżanie pracowników , zaniżanie zarobków , partactwo

Zostaw opinię o METAL STYL PPHIU - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METAL STYL PPHIU