ANDMAR Grupa Zarządzająca Finansami Sp. z o.o.

Zielona Góra

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o ANDMAR Grupa Zarządzająca Finansami Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANDMAR Grupa Zarządzająca Finansami Sp. z o.o.

anonim

(usunięte przez administratora)

rechot

z tego co wiem to jeśli jakieś sprawy były z PiPem to już dawno zostały rozwiązane. Jakoś nie słychać , aby mieli z tym urzędem większe problemy w andmarze

oni0000001

Firma ANDMAR to jeden kolosalny dług!!! Na każdym kroku ma długi: pracownicy, usługodawcy, nawet strona internetowa nie działa. Nie wiem czy w ogóle komornik jest w stanie cokolwiek wziąć z firmy - bo ona nic nie ma - nawet lokalu. Jedno wielkie, beznadziejne, bezsensowne[usunięte przez moderatora] Jak można w ciągu roku tak zepsuć firmę i doprowadzić do ruiny??? Ludzie trzymajcie się od ANDMAR z daleka. Pracownicy już po paru miesiącach nie otrzymywali wynagrodzenia - zwalając winę oczywiście na nich. W pracy tylko [usunięte przez moderatora] ze strony[usunięte przez moderatora]- wszyscy traktowani jak najgorsze byle co, [usunięte przez moderatora] i poniżani. [usunięte przez moderatora]proszę się zastanowić nad swoim postępowaniem. Ciekawe czy taka porażka jaką [usunięte przez moderatora] spotkała wystarczy nad odpowiednimi przemyśleniami. Czy warto tak traktować pracowników? Czy warto mieć obojętność na wszystko? Kłamstwami daleko się nie dojdzie, a ludzie są pamiętliwi i kiedyś role mogą się odwrócić. Mam nadzieję, że poczuje się kiedyś [usunięte przez moderatora] tak, jak Ci wszyscy [usunięte przez moderatora]przez [usunięte przez moderatora].

zafiras

[usunięte przez moderatora] taki WSTYD!!!!!! Trzeba było popłacic swiadczenia a nie się migać, a jak sie nie ma kasy to firmy się nie zakłada, za wysokie progi...... Teraz dopiero żałujesz, nauczka na całe życie. Pozdrawiamy zarząd :)

były pracownik

PIP juz był w lutym powiadomiony o sytuacji [usunięte przez moderatora]ma sprawę karna a byli pracownicy maja status osób pokrzywdzonych

klient

A złożyłeś wniosek o upadłość. Jeżeli jest tak jak piszesz ,to powiadom prokuraturę lub PIP.

były pracownik

Szkoda gadać UNIKAJCIE [usunięte przez moderatora]!!!! pracowałem tam 3 mc zapłacili mi pensje za 1 mc reszta tj prowizja i 2 podstawki wiszą do dnia dzisiejszego, pitów nawet nie wysłali . Dłużni są ludziom których ja znam [byłych pracowników szczebla kierowniczego] powyżej 50 tyś zł ZG zaś w Bydgoszczy też nie wypłacają pracownikom z tego co wiem. Jeśli chodzi o kontrahentów to zaczynając od właściciela nieruchomości od których najmowali lokal a skończywszy na firmie reklamowej która tworzyła im wizerunek z tego co wiem to dalej wiszą kasę!!!! PS sprawdźcie KRS bo nie tylko [usunięte przez moderatora] jest ale jest tez [usunięte przez moderatora] w jednej osobie .

Deo001

Zgadzam się z poprzednią opinią, jak ktoś chce pozostać przy zdrowych zmysłach niech trzyma się z daleka od tej firmy

pracownik

Firma nierzetelna, nie wypłaca pracownikom wynagrodzeń, pracownicy sądzą się o wypłaty, [usunięte przez moderatora] firmy wciąż nieuchwytna albo pijana, wierzyciele ustawiają się w kolejce o zapłaty świadczeń - to chyba wszystko wyjaśnia

Zostaw opinię o ANDMAR Grupa Zarządzająca Finansami Sp. z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANDMAR Grupa Zarządzająca Finansami Sp. z o.o.