Virsal Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Bartosz Szczerbiński

Zielona góra

Opinie o Virsal Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Bartosz Szczerbiński

Kowboj27

Pomimo, iż moja historia z Virsal była niezbyt długa (musiałem zrezygnować z pracy z przyczyn rodzinnych) to jednak okres pracy uznaje za jeden z lepszych w moim życiu. Atmosfera bardzo koleżeńska, dobre zarobki i fajny system premiowy. Pensje i premie zawsze na czas. Ogólnie rewelacja. Żałuję, ze musiałem odejść...

Kowboj27

Zostaw opinię o Virsal Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Bartosz Szczerbiński - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Virsal Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Bartosz Szczerbiński