GK Fasing S.A.

Katowice

Opinie o GK Fasing S.A.

Edyta

@Były pamiętaj, żeby nikogo nie obrażać, bo zabrania tego regulamin forum (http://www.gowork.pl/regulamin). Powiedz, czy gdyby nie ten majster poleciłbyś pracę w GK Fasing S.A.?

Były

Fajnie się pracowało na zaginarkach. Super ekipa. Niestety majster zaginaczy (p.o. majstra) to kawał sk.... Lizusy mają pierwszeństwo. Niestety tak bywa. Reszta wszystko w pożądku.

Jak

No co ja mogę Wam powiedziec, dobra firma dla ludzi z ambicjami, to co wyżej oczywiście jest prawdziwe, bo czasami dzieje się gorzej, ale nie można tego brać totalnie na powaznie i trzeba się liczyć po prostu z tym, że jest czasami bardzo bardzo różnie

Hugo z FASINGu

Fasing...piękne chwile przeżyłem w tej firmie a pracowałem tam prawie 10 lat, dopiero przyjście dyr. Fijałka spowodowało obsuwę w dół, na szczęście już go nie ma i z tego co widzę nieźle się utrzymują na powierzchni mimo kryzysu w górnictwie. Pozdrawiam "Kołocka" i Włodzimierza od żuru :-) zainteresowani wiedzą o kogo chodzi...na zgrzewarkach też była fajna ekipa. Ja gorąco polecam ten zakład...

Zaginacz na zimno

Kolego jest tam dobrze, jak chcesz pracować to będziesz ja tam pracowałem, i nie narzekałem

żyłka

Grupa Kapitałowa FASING S.A. jest największą w Europie Środkowej i jedną z największych na świecie firmą produkującą łańcuchy do przemysłu górniczego, rybołówstwa, energetyki, przemysłu cukrowniczego, cementowego i drzewnego . To co cechuje te firmę to przede wszystkim nowoczesność i innowacyjność stosowanych technologii

mojowiec
@żyłka 24.02.2015 02:39

3 tysiące,,,,a potem powiedz ale w euro

Wojtek

Ta "firma" to dno i wodorosty, syf, brud, warunki pracy jak w jakimś kraju 3 świata, bark kultury, liczy się tylko produkcja a człowiek jest nikim. Na dodatek wrażenia jak w PRL. nie polecam.

pajero0

Nikt nikogo nie trzyma, i nie to jest tu ważne tylko wyrażenie swoją opinię, która powinna dać osobom, nie mających styczności z Fasingiem, ogólny obraz sytuacji w firmie, taka jest idea forum, jak sądzę. Natomiast Ty nie przestawiłeś ani jednego argumentu, który mógłby świadczyć o tym że Wojtek faktycznie nie ma racji, a prawda jest taka że ją ma, zarobki-dno, traktowanie-dno, polityka firmy dot. kadry pracowniczej (poza osobami genetycznie uwarunowanymi do pełnienia wybranych stanowisk)-dno, pozdro!

X

Jeśli komuś nie chce się pracować, to wszędzie będzie mu źle. Znam tą Firmę i uważam, że to zakład oparty o stare dobre zasady. Każdy ma swoją szansę, chcesz, umiesz to możesz. A narzekającym na zarobki powiem tylko tyle, że Fasing płaci jak płaci (w mojej ocenie całkiem godziwie) ale PŁACI NA PEWNO, co nie jest regułą w tych czasach.

woy733

pracowalem w fasingu 6lat na oddz. mechanicznym 100 %-poparcie dla powyzszych opinii jak za komuny uklady z kierownikami i pseudomajstrami ktorzy sa przyspawani do stołkôw tobardzo szczelna struktura. pracownicy sa tam traktowani na zasadzie ( usunięte przez administratora )

dromader

Zgadzam się z przedmówcami, że zakład niespecjalny, bałagan i układy. Przestrzegam przed Panem (usunięte przez administratora) kiedyś kierownikiem Technologicznego. Kawał drania

beeopo

Zaproponowali mi rozmowę ws pracy w dziale konstrukcyjjko-technologicznym, jako konstruktorowi. Jaki przedział kasowy można od nich wyciągnąć?

Firma rodzinna czyli jak przystalo na taka firmę - większośc pracowników to "genetycznie uwarunkowani do pracy na stanowisku". Płace marne, chyba że wejdzie się w ukałdy i układziki, można coś wycisnąć, ale nie nalezy się wychylać. Panuje tu jeszcze stara 'dobra' (jak dla kogo) komuna. Kierownicy kapują, podkładają świnie, etc. jak ktoś im nie pasuje. Zgadzam się z opinia, że połowa ludzi jest niekompetentych, a druga połowa - w połowie połowy :) Natomiast chylić czapki z głów przed kierownikiem [usunięte przez moderatora] Ten człowiek to wzór dla tych na stołkach dyrektorkich i kierowniczych. Ogolnie zakład polecam osobom, które chcą zdobyć doświadczenie nie tylko zawodowe, ale także wiedzieć jak obracać się w układach i jak je tworzyć :) - smutne ale prawdziwe.

Terminator

Kolesiostwo, lepszy Bangladesz niż ta firma. Młodzi uciekają , sami emeryci bojacy się prezesostwa . Zarobki niskie (chyba ze pochodzisz z rodziny "góry") brak kultury.mobing itp. milion działów jednoosobowych dyrektorów, dookoła sprzedawcy. to tyle . Nie polecam :)

UFO

Wiecie może jakie są tam zarobki.

Znam Fasing

anonim - 2010-04-15 12:11:15 anonim - 2010-01-05 13:41:30 Płacą jak w Bangladeszu :))) Lepiej sie zastanowic przed tym jak tam iść. A gdzie pracowałeś, w jakim dziale? Więc się kolego zastanów i idź pracować gdzie indziej. Spróbuj w Bangladeszu, obyś jeszcze nie zatęsknił do Fasing'u.

Anonim

Dobra firma dla osób chcących zdobyć doświadczenie zawodowe.

Płacą jak w Bangladeszu :))) Lepiej sie zastanowic przed tym jak tam iść.

Zostaw opinię o GK Fasing S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GK Fasing S.A.