Opinie o Profarb I Sp z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Profarb I Sp z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profarb I Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profarb I Sp z o.o. w Gliwice

Była...

A sprawa MSP i prywatyzacji może być bardzo ciekawa...

Z doświadczeniem...
@Była...

Gościu już jest zdeterminowany i jak to w końcu puści to dym będzie jak z płonącej rafinerii!!!

Kryzys
@Z doświadczeniem...

To też słyszałem.Faceta zrobili w bambuko i już mu się przelało.A ponoć informacje są bardzo ciekawe......

KK Nowy wpis
@Była...

Chyba najwyższy czas aby się tym ktoś zainteresował. "Puszkę Pandory" w końcu trzeba otworzyć!

Igor Nowy wpis

Macie może jakiś powód, że przestaliście tu dzielić się opiniami z nowymi chętnymi do pracy.

Mira Nowy wpis

Jak dobra firma to i praca dobra. Dlatego nie chce się pisać?

Andrzej Nowy wpis

Pracodawca odnotowuje znaczne zaległości w wypłacaniu należności (powyżej 20dni)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Profarb I Sp z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Radzę uważać na te firmę i podpisywać umowy przedwstępne nic na tzw. "gębę"

Mir

Witam zostałem wezwany na rozmowe do działu kontroli jak się pracuje w tym dziale

Bart27

Witam, zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko konstruktora. Chciałbym się dowiedzieć o atmosferze w tym dziale i zarobkach (jak to możliwe).

nick

@wladek z doświadczenia wiem, że nawet jeśli nie ma konkretnych rekrutacji na staż, to warto podpytać, może się udać i bez :)

polak

czesc,odradzam wam te firme,wielke pozory a w firmie tragedia.dzial handlowy to porazka,niepowazni ludzie.zle zarzadzanie i straszna atmosfera.

Dyzio

...pracowałem w tej firmie jak jeszcze siedzieli w instytucie (akurat się przyjąłem), potem kupili "metalchem" (ten mniejszy). Więc znam to od "rozkwitu" firmy na "światowym" poziomie. Na początku było Ok , ale potem to już równia pochyła, a szkoda bo było ciekawie...

jondeca

Bywając tam, też słyszałem nie za dobre opinie i widać, że pracownicy chodzą niezadowoleni. Myślę, że do 2011 r. było tam jeszcze OK ale teraz chyba cięcia . Niestety w każdej firmie tak jest bo kryzys jednak nadal jest wszechobecny, a do tego wojna na Ukrainie + kłopoty Rosji przez to mniejsze zamówienia . Cofnęliśmy się do lat 90 ale jakoś daje się rade.

Kryzys

Firma po raz kolejny zmieniła nazwę... jak Ci klienci mają ją zapamiętać. Teraz trzeba też zadbać o Radę Nadzorczą.

:-/

Praca dla ludzi lubiących wyzwania, posiadający b.dużą wytrzymałość psychiczną, chętnych na nowe innowacje techniczne, umiejących pracować wszechstronnie... Firma jak "marzenie".

Dyzio:)
@:-/

hehe czyżby aureklama ??')

alek

Profarb I czasem ogłasza sie na portalach pracy, takich jak ten, na ich stronie to dawno nic nie było. W ten sposób maja szanse dotrzeć do wiekszej liczby zainteresowanych, bowiem szukający pracy zwykle poszukują ogłoszeń na takich portalach niż przeglądają strony firm. Jednak faktycznie dawno nowych ogloszen nigdzie nie było, ktoś wie, czy planowany jest nabór, czy sa w jakims kryzysie?

wierny sługa

Jak o co chodzi z ta zazdroscia. o to że w profarbie mamy wszytstko- coroczne podwyżki-ZABRANE ,wczasy pod gruszą-ZABRANE , pełny pakiet świadczeń socjalnych-ZABRANY, środki czystości -ZABRANE itd, itd... a później Pan Mało zdziwiony i ma wielkie pretensje że każdy się chce z od nas zwalniać. Mało tego zwalnia się i oddaje Profarb do sądu i jakoś dziwnie miłościwie nam panujący od razu chcą ugody, ciekawe tylko dlaczego? Czyżby mieli coś na sumieniu?

Z doświadczeniem...
@wierny sługa

Powielają fatalną politykę kadrową z Metalchemu. Doświadczonych i chcących pracować - którym zależy i są lojalni się olewa, a faworyzuje się karierowiczów...

"JA"

Motto (pseudo) wytaczarza: " Wekeend bez skody to wekeend stracony "

chopek
@"JA"

...wyczuwam zazdrość... :)

zawiedziony

...a w każdej plotce jest wiele prawdy...

olo

Nie jest źle , jest OK. firma rozwojowa ma przed sobą przyszłość. Więcej takich firm w tym kraju a będzie lepiej

nik

ŻENADA - już nawet połakomili się na świąteczne pieniądze Metalchemu

piast

telefony nawet blokuja bo zalegaja z abonametami (usunięte przez administratora)stawki 1600 mies

europoseł
@piast

Nie rozumiem o co wam chodzi. Ja np. od 6 lat w tej samej firmie nie dostałem żadnej podwyżki i wcale nie mam pretensji do szefa. Bo wiem że nie ma pieniędzy. Sam mi ostatnio powiedział, choć wcale nie pytałem. On nas wszystkich dobrze rozumie i chciałby aby jego pracownicy zarabiali po 10 tysięcy zł, ale nie ma skąd wziąć na podwyżki. Bo kupił ostatnio dwa nowe mieszkania, nową beemkę dla córki, syna wysłał do Ameryki na studia. Wczoraj wyjechał z rodziną na szósty w tym roku egzotyczny urlop i nie wie czy starczy mu na powrót. Więc jak mógłbym od niego cokolwiek żądać, jak śmiałbym prosić? Przecież nie jest mu lekko. Tak jak mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Profarb I Sp z o.o. - Gliwice

Profarb I Sp z o.o.
2.3/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Kilińskiego 32
    27-400 Gliwice