ZHU "ABUD"

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o ZHU "ABUD"

neleg

giekaes, gdzieś słyszałem, że niektórzy nie są doceniani. Ale to może w firmie trzeba coś osiągnąć żeby odpowiednio się im przypodobać

Arek

Bardzo dobra firma w której zakupiłam do swojego mieszkania okna. Pięknie wyglądają. Jestem zadowolona z zakupionego produktu, miłej obługi, korzystnych cen. Polecam

iga

Firma naprawiała u mnie okna i jestem bardzo zadowolona. Wszystko poszło lepiej niż oczekiwałam. Cieszę się,że znajomy mi ich polecił. Pełen profesjonalizm.

Damian

Rewelacyjni fachowcy którzy bardzo dobrze wykonują swoją pracę. Jestem zadowolony z zakupionych okien. Szybki montaż. Polecam

hANIA

Jestem bardzo zadowolona z zakupionych okien w ZHU ABUD. Szybko uwineli się z montażem i dzięki tym oknom mam cieplej w domu. Polecam

Olesław

Wspaniali fachowcy potrafią doradzić w wyborze bram garażowych,szybko uwineli sie ze swoja praca. Palen profesjonalizm Polecam

Zostaw opinię o ZHU "ABUD" - Ostrowiec Świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZHU "ABUD"