Opinie o Profarb I Sp z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Profarb I Sp z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profarb I Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profarb I Sp z o.o. w Gliwice

...pracowałem tam i na początku było OK, dopóki się prezesowi w dupce nie poprzewracało nie wspominam już o synusiu ten to dopiero ma wszystkich za nic...

Kangur

1. Niskie stawki. 2. Nieterminowe wypłaty. 3. Nie dotrzymują słowa. 4. Nie polecam! 5. Na serio...

Najgorsza firma pracowałem tam 30 lat potem kupił nas Profarb i pozwalniał.W pierwszej kolejności rozwiązał związki. ODRADZAM !!!!

Beliar101

Czytam opinie i zastanawiam się, czy warto składać papiery. Prawdę mówiąc, wszędzie tępią ludzi, ale nie wszędzie za duże pieniądze. Tutaj jak widzę stawki są nawet na dobrym poziomie. Nawet lepszym niż mam teraz. Chciałbym poznać opinię o tej firmie. Najlepiej obiektywną. Żartownisiom dziękuję. :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Profarb I Sp z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
AsKier

Przybywajcie potrzebujemy Was! A za swój czas spędzony u Nas, na pewno nie pożałujecie.

Wyga

Polecam wszystkim pracoholikom, atmosfera zespołowa radosna, poza zespołowa jak na meczu.

anonim7

Bo nie wiedzą co ich czeka!!!

odp bbb

Są etaty dla Kobiet (kadry, marketing, zamówienia, biuro projektów)

bbb

Czy sa jakie etaty dla kobiet? czy ciezka praca tylko dla facetow?

mr

Kto chce pracuje, kto ma inne plany ten po prostu zmienia pracę i tyle. Ja zostaję, bo lubię tą pracę.

anonim7

To prawda . Coraz wiecej chętnych ponieważ jest coraz więcej wolnych miejsc....

pozytywny

przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie, jeżeli jest tak źle, to czemu tylu chętnych do pracy?!

mat

Praca jak praca, ale ogólnie jest w porządku.

anonim5

wg mnie jest ok.

radosław 007

Potwierdzam. Praca wspaniała a zarobki są wysokie (starcza na waciki)...

Praca w porządku. Ludzie w zespole super.

właściciel

Mi też się tu rewelacyjnie pracuje...i nie słuchajcie tych [usunięte przez moderatora]. Myślę, że nasza firma jest gdzieś na pierwszym, drugim miejscu wśród tego typu firm w Europie.

obcy
@właściciel

no takich głupot to jeszcze nie widziałem a gdzieś pan robił w tej Europie , że taką opinie napisałeś cyt: " Myślę, że nasza firma jest gdzieś na pierwszym, drugim miejscu wśród tego typu firm w Europie. " LOL (Laughing Out Loud - Śmiać się głośno :-)

XY

Mi też

A mi dobrze si� tu pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Profarb I Sp z o.o. - Gliwice

Profarb I Sp z o.o.
2.3/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Kilińskiego 32
    27-400 Gliwice