World Trade Securities

Opinie o World Trade Securities

Flejk

World Trade Securities to jedna z najlepszych firm które zajmują się ochroną, moim zdaniem bardzo dobra sprawa oddać im swoje bezpieczeństwo, a nie jakieś konkurencji

Lipa

Przecież napisali ci ogłoszeniu o pracę że zapewnią ci szkolenia haha;) Bzdura no nie. Najlepiej dogadaj się z współpracownikami i sami sobie przemyślcie w jakie spółki inwestować. Powodzenia życzę.

b

Od niedawna pracuje w jednym z oddziałów i mam pytanie do ludzi którzy wypracowali 2000$ , jak znaleźć odpowiednie spółki w które należy zainwestować i czy stosujecie jakieś narzędzia do podejmowania decyzji. Gdzie szukać ewentualnych inforamacji na temat day-tradingu?

maksim

Ogolnie nie polecam bylem tam na rozmowie i warunki sa nie do przyjecia , pierszy miesiac pracy za free , i jesli sie zarobi 2000$ to juz ma sie pozniej jakies prowizje jesli nie to dalej za darmo.[usunięte przez admina]

Zostaw opinię o World Trade Securities - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie World Trade Securities