PUH 'ELEKTRA'

Koszalin

PUH 'ELEKTRA'

Opinie o PUH 'ELEKTRA'

badziewiak

LUDZIE!!!!!!! NIE DAJCIE SIE NABRAC!!! TA FIRMA TO JEDEN WIELKI PRZEKRET NA PRZEKRECIE PRZEKRETEM POGANIANY..BRAK KASY NA CZAS TRZEBA CZEKAC PO PARE MIESIECY NA PIENIADZE. W DODATKU PANI (usunięte przez moderatora) TAK FORMULUJE UMOWY ZE ZA WSZYSTKO POTRACA PO 30% OD PENSJI I NIE WAZNE CO ZROBISZ TO I TAK CI POTRACA (usunięte przez moderatora) NIE POLECAM I STANOWCZO ODRADZAM...

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o PUH 'ELEKTRA' - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH 'ELEKTRA'