PUH 'ELEKTRA'

Bobolice

Opinie o PUH 'ELEKTRA'

badziewiak

LUDZIE!!!!!!! NIE DAJCIE SIE NABRAC!!! TA FIRMA TO JEDEN WIELKI PRZEKRET NA PRZEKRECIE PRZEKRETEM POGANIANY..BRAK KASY NA CZAS TRZEBA CZEKAC PO PARE MIESIECY NA PIENIADZE. W DODATKU PANI [usunięte przez moderatora] TAK FORMULUJE UMOWY ZE ZA WSZYSTKO POTRACA PO 30% OD PENSJI I NIE WAZNE CO ZROBISZ TO I TAK CI POTRACA. A ROBOTA JEST ISCIE [usunięte przez moderatora]. NORMALNIE WYZYSK JAK SAM [usunięte przez moderatora]. NIE POLECAM I STANOWCZO ODRADZAM...

Zostaw opinię o PUH 'ELEKTRA' - Bobolice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH 'ELEKTRA'