Opinie o Dongseo Display Poland w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dongseo Display Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dongseo Display Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dongseo Display Poland w Biskupice Podgórne

Ile jest zmian w Dongseo Display Poland?

ziomek Nowy wpis

DSC Poland Sp. z o.o. Nowy wpis

Pracownicy produkcyjni pracują w systemie 3 zmianowym.

Czy Dongseo Display Poland oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

DSC Poland Sp. z o.o. Nowy wpis

Tak, wszyscy nasi pracownicy mają umowę o pracę.

Moloch

Cóż dodać? Chyba jedyna firma, która ma tupet wypierd....ać zasłużonych pracowników dzień przed Świętami. Biorąc plusy i minusy na wagę prawdy nie polecam.

@Moloch

serio tak zrobili? jaki niby podali powód w takim razie tym pracownikom?

Moloch
@Monika

Rozwiązanie całego Działu Jakości od góry do dołu. Powodem była restrukturyzacja czyli mam rozumieć, że produkty firmy DSC nie potrzebują żadnej certyfikowanej jakości. Brak szacunku do ludzi, brak szacunku do wszystkiego. Jeśli ktoś chce się angażować w struktury tej "firmy" niech wyzbędzie się sumienia i jakiejkolwiek przyzwoitości.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Dongseo Display Poland?

worker

wszyscy mamy umowy na czas nieokreślony i bardzo szybko je dostajemy

Karol

Co oznacza ta premia ABS?

Czym Dongseo Display Poland zachęcają? Jakie mają dodatki?

Biuro

Dodatki w naszej firmie to: - premia ABS - fundusz socjalny - darmowy transport - opieka medyczna enelmed - multisport

właściciel

A ja uważam, że każdy powinien zająć się swoimi obowiązkami a zarządzanie i kierowanie firmą zostawić kompetentnym ludziom.

Biuro

Obecnie firma Dongseo Display Poland Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowiska: - technik utrzymania ruchu - inżynier działu jakości - pracownik produkcyjny - operator maszyn produkcyjnych - magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe - kontroler jakości - księgowa Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: m.wota@dongseo-display.pl

ktos

wypłaty na czas, socjal funkcjonuje, mobingu brak, praca na produkcji jak wszedzie

Niewiadoma

Skoro wypowiadają się tu kadra biurowa dongseo ,chciałam się spytać czy dostane meil i telefon do właściciela firmy

A taki tam
@Niewiadoma

Jak masz w domu kaloryfer żeliwny to musisz 16 razy zastukać w 17 żeberko i wówczas z otworzą się czarodziejskie drzwi w twojej podłodze i pojawi się sam osobiście właściciel firmy. Spyta cię po ojcowsku czego pragniesz i to spełni następnie odfrunie na twoim dywanie do Korei, aby powiadomić najwyższe władze o twoim problemie.

yy
@A taki tam

przypuszczam, że to kierownictwo dongseo napisało i zamierzam mu ten cytat wysłać i ciekawe co on na to ,

wkurzozona

nie polecam firmy ,zostałam wyrzucona ,raczej usłyszał zwolnienie dyscyplinarne albo porozumienie stron tylko dlatego ze zgłosiłam mobbing ,kierownik mnie przesladowal bo mialam lepsze wyksztalcenie i doswiadczenie od niego a odwazylam zwrucic mu uwage ze pracownicy z kontroli jakosci pol dnia nie pracuja

Kontrola jakosci
@wkurzozona

Czemu kłamiesz?

Były

Firma to biedaki komornik zajął prasy by ha ha ha i co biuro na to może nie to mena informacja jaki wstyd

warto pracować tej firmie i co się robi tej firmie

pracownicy DSP
@anonymous

firma zajmuje sie wytłaczaniem i spawaniem metalowych części w branży samochodowej. Praca jest przy maszynach i przy spawarkach. Atmosfera w firmie jest dobra, płaci na czas pensje, płaci za nadgodziny, za nocki, ludzie narzekają na to, że moją minimalną ale czego oczekiwać jesli ktos dopiero się zatrudnił i nie ma żadnego wykształcenia? Nie mają ludzie ani doświadczenia, ledwo skonczone gimnazjum a oczekują nie wiadomo jakiej pensji.

Rozbawionyhipokryzją
@pracownicy DSP

W tej wypowiedzi widać jakie ta firma ma oczekiwania wobec pracowników. Potrzebuje ludzi niewykształconych i niedoświadczonych i chce im za to płacić najniższą krajową. W sumie może i dobry system wybrali. Wywalili doświadczonych ludzi a teraz mają wymówkę, że mało płacą, bo ludzie nie mają doświadczenia hahaha oj cisną się na usta niecenzuralne słowa, cisną.

Luidzi

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może wiecie czy firma potrzebuje pracowników?

Lidia

@ania to o czym mówisz, jest bardzo niepokojące. Możesz rozwinąć temat? O jakiej sytuacji piszesz - czym miała ona miejsce w Dongseo Display Poland? Gdzie zostało zgłoszone molestowanie - masz na myśli kierownictwo firmy, a może policje? Jest to oczywiście przestępstwo, które jeżeli jest udowodnione - powinno zostać każdorazowo potępione.

pracownicy DSP
@Lidia

Szanowna Lidio to co napisała @ania jest nieprawdą, nikt nie zgłosił żadnego molestowania w firmie ani też nie zwolniliśmy nikogo dyscyplinarnie za coś takiego, jedyne art. 52 to są tzw. NN czyli jeśli pracownicy nie stawiają się w pracy, natomiast istnieje cos takiego jak pomówienie wobec firmy i jest to karalne. Poza tym w ostatnim czasie nie mielismy pracowników, którzy by powrócili do naszej firmy. Bardzo ważne by było jakby Pani @ania skontaktowała się z naszym działem HR i wyjaśniła sprawe, ale nie sądzę by była na tyle odważna. Fakty mówią same za siebie.

Wiarygodne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Dongseo Display Poland? Podzielcie się tymi informacjami.

W DSP jest premia ABS, są też inne premie, jest ZFŚS, ubezpieczenie i opieka medyczna.

kierownik

Anna gdzie zgłosiłaś cokolwiek nt molestowania przez kierownika? w jakim dziale pracowałas?

Norbert

Słyszałem o firmie, że jest dobrym pracodawcą. Miałem nadzieję na więcej info od pracowników. Taka cisza i zastanawiam się z jakiego powodu?

Lidia

Czy ktoś z forumowiczów może opisać, jakie są proponowane przez Dongseo Display Poland warunki zatrudnienia dla pracownika produkcji? W sieci pojawiła się oferta pracy na to stanowisko - czy warto na nie aplikować?

awe

Hej, ale wiecie jakich średnich zarobków można się spodziewać jako specjalista ds. obsługi klienta eksportowego? Podobno jest szansa na odpowiednie premie, co znacznie urozmaica zatrudnienie. Wypłata jest dobra pewnie

Zostaw merytoryczną opinię o Dongseo Display Poland - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w Dongseo Display Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Dongseo Display Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dongseo Display Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dongseo Display Poland?

Kandydaci do pracy w Dongseo Display Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dongseo Display Poland