Opinie o Dongseo Display Poland w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dongseo Display Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dongseo Display Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dongseo Display Poland w Biskupice Podgórne

zdenek

A co tu taka cisza? Chyba się poprawiło w firmie. Ciągną automotive i powoli stają na nogi.

fred

witam czy macie na wakacjie postój 2 tyg ?

blabla

A ty co pracujesz przez agencje a bronisz firmy ktora was wykowykorzystuje. Ale dlugo to nie potrwa, cala agencje wywala i nie bedziesz musial juz sie podlizywac

jasio

Dzial kadr zle nalicza urlopy. PIP teraz robi kontrole w Dongseo. Wynagrodzenie za urlop jest liczone jako średnia z trzech ostatnich miesięcy. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy twoje wynagrodzenie różni się znacząco w poszczególnych miesiącach. Wtedy jako podstawę przyjmuje się średnią z 12 miesięcy. Skladajcie skargi do PIP. Koniec okradania nas...

hop_siup

Oj nie polecam pracy w tej firmie mobbowano(w pełnym słowa tego znaczeniu) mnie tam przez krąglutkie dwa latka aż w końcu doprowadzili mnie do granic możliwości i po cichutku się pozbyli... I było by wszystko ok. Ale... Kolejne rozmowy kwalifikacyjne w innych firmach na tej pięknej strefie uświadomiły mi iż na tym nie poprzestano... Opinie posłali mi od LGD po sam HS... Ależ mnie ta moja ZŁA SŁAWA upycha w dumie hahaa! :D W HS już mi przełożony wprost powiedział o szerzących się z DS złych opiniach na mój temat... Zapewne dla tego chcieli mnie temperować no niestety ch*jowo trafili... Dla wszystkich potrzebujących pomocy w przypadkach mobbu polecam: (usunięte przez administratora)

a ty robercik jesteś taki jak to (usunięte przez administratora)dongseo sobie sam tam rób

chodzi o zarobki o śmieciowe umowy na tydzień jakieś jaja sobie robią ten max power to lipa nigdy więcej nie będę u nich pracował szukają głupich

pracowałem w tym syfie 7 miesięcy już dłużej nie mogłem wytrzymac smród zaraza

pracowałem w tym syfie 7 miesięcy już dłużej nie mogłem wytrzymac smród zaraza

kto podpowie skad zabiera autobus z wałbrzycha i o której i gdzie sa inne przystanki

czarny

pozdrowienia z wojska dla całej zmiany A ;)

Wojciech Tkacz

Witam wszystkich... :) chciałbym pozdrowić wszystkich którzy mnie jeszcze pamiętają , wiem że firma była trochę licha dla pracowników ale naprawdę poznałem tam wspaniałych ludzi nie wszyscy byli w porządku ale mówię o większości ludzi z którymi współpracowałem... POZDRAWIAM...Maciuś :)

Alek

Pracowałem z Adrianem to jeden z ludzi w dongseo dobrze myślący.Ale wiem,że ma dosyć tego [usunięte przez moderatora] .Doświdczeni ludzie już uciekają z tamtąt.

wojciech

firma jak kazda ma swoje wady i minusy. juz nie pracuje w tej firmie i zaluje bo bylo fajnie moze nie konkretnie firma ale ludzie byli [usunięte przez moderatora] . przynajmniej ci z ktorymi ja mialem do czynienia w tej firmie. poznalem tam duzo osob z ktorymi sie z zylem.... pozdrawiam cala grupe A

wojciech

tak to jest , w kazdej pracy jest dobrze tam gdzie nas nie ma:) w kazdym zakladzie pracy kazdy narzeka i marudzi na swoich przelozonych ale w koncu po to oni sa aby bylo na kogo po narzekac :)

maria czlubowna

macie racje , wszyscy kochamy ojca dyrektora i zyjemy z nim w zgodzie. Jak to mowia DongSeo to wielka jedna rodzina, Jeden dom i jedna milosc co nas laczy :* :* :*

panuje tam porzadek i wszyscy przestrzegaja zasad bhp, czasem prowadzimy tu rozmowy po koreansku . na miare mozliwosci nauczaja nas piekne koreanki swojego pieknego jezyka :)

andrzej

najlepiej jak nie ma wozkow wtedy mozna pogadac z kazdym i siedziec na necie w sali 3d, a najlepszy byl ojciec dyrektor :):):)

Lullaby
@andrzej

Ale wy tu kłamiecie ludzie...moi znajomi pracowali,niektorzy nadal pracuja i jest ewidentny brak poszanowania(usunięte przez administratora) Brak totalnej swobody(usunięte przez administratora)

@Lullaby

Zgadzam się... Mam wrażenie , że pochwały pisze sobie dyrekcja. Sama tam pracowałam i wcale pięknie nie jest. Kasa - najniższa krajowa. Koreańczycy stoją nad głowami. Kontrolują , robią zdjęcia ( pewnie wysyłają do siebie żeby się pochwalić , że w Pl są też durnie co pracują za worek ryżu ). Tylko bata im w ręce wsadzić. Nie ma się swojego miejsca pracy... bo rzucają cię jak szmatę po wszystkich stanowiskach. To są ostre ramy , a o rękawice trudno się doprosić.

macius

bardzo mila atmosfera panuje w tej firmie. jest zgrana ekipa i mamy tu bardzo wysokie zarobki. liderki sa mile i bardzo odpowiedzialne. lubie swoja prace i mam w (usunięte przez administratora) co inni o niej mowia :):):)

gos

baa diablo dobrze pisze bo jest facetem.A faceci maja tam jak w raju mało robia,a ciagle łaza na papierosa.A jak jeszcze sa pupilkami liderki to juz całkiem jak u pana boga.Starych porzadnych pracowniokow sie zwalnia,a przyjmuje sie ludzi co tylko potrafia narzekac,nic niechca robic,a jak juz cos sie takiej osobie powie to zaraz leci na skarge ze dana osoba po niej jezdzi.A co do premii to prawda,maja ja tylko lizuski.JEDEN WIELKI CHŁAM

Zostaw merytoryczną opinię o Dongseo Display Poland - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w Dongseo Display Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Dongseo Display Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dongseo Display Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dongseo Display Poland?

Kandydaci do pracy w Dongseo Display Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dongseo Display Poland