Hej, jak się pracowało na stanowisku Pracownik administracyjny z zarobkami 6000–9000 zł netto na B2B? Trzeba było mieć minimum średnie wykształcenie, firma oczekiwała ogromnych ambicji finansowych. W obowiązkach była sprzedaż rozwiązań finansowych, a korzyści raczej niestandardowe – czy duży nacisk na wyniki był odczuwalny?