Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fartus Jerzy Nawrocki w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fartus Jerzy Nawrocki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fartus Jerzy Nawrocki o rekrutacji.

Branże: Produkcja, wynajem i serwis odzieży i obuwia roboczego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fartus Jerzy Nawrocki w Krosno

Bakłażan

Pracowalem i na szczęście zrezygnowalem.mogę jedynie stwierdzić że była to najgorsza praca w jakiej miałem nie przyjemność pracować. Traktowanie pracownika jak smiecia, obiecywanie wysokiej wypłaty skutkowało ciągle najniższa krajowa, ludzie i ogólnie atmosfera jak w domu wariatow. Nie polecam

Urszula
@Bakłażan

Witam, widzę, że praca w Fartus nie była dla Ciebie zbyt pozytywnym doświadczeniem, wspominasz między innymi o tym, że rzeczywistość nie pokrywała się z obietnicami w kwestii zarobków. Powiesz coś więcej? Jak to dokładnie wyglądało?

Właściciel
@Bakłażan

To ciekawe, bo przez ostatnie 10 lat nikogo nie zwolniłem. To jakaś ściema aranżowana przez naszą konkurencję. Pozdrawiam wszystkich naszych pracowników, a tych od konkurencji z czarnym PR dziękujemy.

Wojciech Nowy wpis
@Właściciel

Czasem tak się zdarza, że konkurencja coś bruździ. To fajna firma, jak nie zwalnia pracowników. A ci co już pracują mogą liczyć na podwyżki? Można tu dobrze zarobić?

Czarek

Czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się?

Łukasz Nowy wpis
@Czarek

Pojęcie "docenienie normalnego pracownika " w tym domu wariatów nie istnieje

Robert Nowy wpis

Pracuję tu i nie wiem skąd ten hejt. Praca jest OK, wypłata na czas i atmosfera zupełnie spoko. Myślę, że wszystkie kłamstwa pisze konkurencja. Jest taka firma z centralnej Polski, która zrobi wszystko aby sprzedawać jeszcze więcej. Pozbyli się zasad i kręgosłupa moralnego - dla nich liczy się tylko zysk i oczernianie konkurencji.

Aneta Nowy wpis
@Robert

No to super, że tobie się podoba, to najważniejsze. Ile wynosi ogólnie ta wypłata? Możesz dać znać?

Weronika

Czy Fartus oferuje jakąś ścieżkę kariery? Chodzi mi o to, czy rozpoczynając tam pracę jest szansa na awans, podwyżkę, może nawet karierę w innym dziele niż się zacznie. Znacie takie przypadki?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fartus Jerzy Nawrocki. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Martyna

@Abc to słabo, faktycznie wypłata aż tak zła ?

Adek

Nie macie zbyt dobrej opinii o firmie. Zawsze po dobrej koniunkturze może przyjść gorszy okres ,ale nie ma co przesadzać z narzekaniem

Abc
@Adek

Dobrze nie było ani nie będzie. Raz finanse dwa nastawienie i traktowanie ludzi. To ludzie pracują dla ciebie dzięki nim masz pieniądze także polecał bym zmienić nastawienie i trochę szacunku mieć. Wypłata to już całkiem dsjeceuzo do życzenia

Na jakie benefity można liczyć w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fartus Jerzy Nawrocki?

Abc

Witam na bemefit garba jedynie na co można liczyć mimo obietnic

Michal

Hej! Czy są jakieś premie dla pracowników ?

Czarek

Pracowałem w firmie fartus. (usunięte przez administratora) za grosze tak mogę podsumować a do tego chora atmosfera.

Mieszane mam uczucia po lekturze opinii. Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie?

Waldi
@Zainteresowany

Jak masz mieszane uczucia to masz duży problem. Napisz do wróżki. Firma FARTUS jest OK.

Uwaga

Warto pisac jak jest zeby ostrzec ludzi przed tym " chorym " miejscem. Pracowałem tam i nic pozytywnego nie widziałem a wręcz przeciwnie dlatego napisałem poprostu prawde jak wygladają tam realia- dobrze zeby ludzie wiedzieli aby tego typu miejsca omijac szerokim łukiem. Pozdrawiam

kowalski

rowniez znam temat tej firmy komentarz Uwaga bardzo dobrze oddaje realia tam panujace

Uwaga

(usunięte przez administratora)Obiecuje z czasem wysokie wynagrodzenie co w rezultacie objawia sie ciagle najnizsza krajowa ktora nawet nie zawsze wychodzi prawde mowiac, wtedy z przelewu minimalnej placy kaze sobie oddawac pieniadze do reki. Mialem nie przyjemnosc tam pracowac przez jakis czas i ze swojego doswiadczenia odradzam wszystkim pracy w tej firmie. Szkoda nerwow i czasu. Wiec jak nie jestes w desperacji lepiej poszukac czegos innego-normalnego. Pozdrawiam.

DobryDobry

A mi się tu dobrze pracuje. Atmosfera dobra, tylko ostatnio szef przyjął jednego pyskatego, któremu nic nie pasuje... Widziałem, że oszukuje w zapisywaniu czasu pracy.

Jurek

Dobrze się tu pracuje, wypłata na czas. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fartus Jerzy Nawrocki - Krosno

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fartus Jerzy Nawrocki?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fartus Jerzy Nawrocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fartus Jerzy Nawrocki?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fartus Jerzy Nawrocki
  • Oficerska 2 lok. 52