Opinie o TEEKANNE POLSKA SA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TEEKANNE POLSKA SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TEEKANNE POLSKA SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEEKANNE POLSKA SA w Kraków

henry

bardzo dobry pracodawca, pracuje od kilku lat i nie mam zamiaru odchodzić to o czyms świadczy....

lukasz
@henry

bardzo proszę o kontakt osoby co pracują w teekane na produkcij jak tam jest na jozek101@onet.pl kokotow

luk
@henry

henry jesteś zadowolony z pracy w teekane moglbys cos więcej napisac na email jozek101@onet.pl praca na produkcij obsluga maszyn kokotow jak tam jest co trzeba robic będę wdzieczny

rozczarowany

Witam. Nikt tu nie napisał jakie są propozycje na stacie dla operatorów, juz mówię zanim admin teekano skasuje 2800 brutto plus jakas premijka. Osiem godzin dymania i wymuszona 20 minutowa przerwa w trakcie pracy to wszystko

@rozczarowany

Szczera prawda!!!Ta firma to dramat.Niewolnictwo w sensie wypłat i pracy!

timo

O czym Ty mowisz..co was interesuje czyjes zycie prywatne? Ja tam przychodze do pracy i zarabiam pieniadze. Tego typu sprawy mnie nie interesuja. Poki wyplata jest terminowo , warunki pracy sie nie zmieniaja to jestem zadowolony :)

Tomko

Roznych mialem pracodawcow jak i rozna praca sie zajmowalem..ogromnym plusem pracy w Teekanne jest na pewno stabilnosc i atsmosfera pracy. Praca nie jest ani trudna ani ciezko..Wszystko szybko jest sie czlowiek w stanie nauczyc

Pracownik Produkcji

Swoją rozmowe wspominam dobrze. Zaproponowano mi dobre warunki więc jestem zadowolony i na razie nie myśle o zmianie pracy

Jakie godziny pracy beda dla mnie najlepsze

Łucja

@pedro, Twój komentarz jest pozytywny, lecz lakoniczny, opisz proszę, z czego jesteś najbardziej zadowolony. Twoje uwagi mogą być ważne dla innych. @Zorientowany, myślę, że osoby z forum mogą poszukiwać pracy w różnych działach, w tym w biurze, czy wiesz więcej na temat sytuacji tam panującej?

Zorientowany

Kasa spoko ale tylko dla pracowników umysłowych reszta zarabia grosze.Nie piszcie bzdurnych komentarzy, że zarobki dobre i atmosfera super (biuro ma chyba dodatkową kasę za pisanie pozytywnych komentarzy)Firma jest ostatnim wyborem dla poszukujących pracy,tylko bardzo zdesperowani ludzie zatrudniają się w tej pseudo firmie.

Maniuszka

Moja ulubiona marki jeśli chodzi o herbatkę! Najlepsza jest Zen Chai Tea..Pyszności ^^

Łucja

@Mario, piszesz, że pracodawca nie oferuje żadnego pakietu socjalnego- nie ma żadnych dodatków świątecznych, ubezpieczeń grupowych? @Baczny obserwator, rozumiem, że praca jest ciężka i nie odpowiada Ci wynagrodzenie, a czy jest możliwa praca po godzinach?

Baczny obserwator

Firma jak i zarobki słabe!!!Wymagania ogromne,ciśnienie ciągle za mało za wolno.Premia ruchoma,musisz wykręcić normy ponad stan,aby dostać parę groszy premi!!!Socjalu nie ma żadnego,premie świąteczne ma tylko biuro!!!Fizyczni tyrają jak woły,a biuro spija śmietankę!!!Chodzą wiecznie niezadowoleni,patrzą z góry na ludzi!!!Niedlugo sami będą musieli ruszyć d...ska zza biurka bo nie będzie miał kto robić!!!Sam składam wpowiedzenie po urlopie i wiem ze kolejne 4 osoby też!!!Za takie tyranie powinno być 3000 netto na starcie,nie polecam pracy w Teekanne,absolutnie wręcz kategorycznie odradzam!!!

Łucja

@Baczny obserwator, piszesz, że pracownicy nie dopominają się o dodatki, dlaczego? Może warto byłoby się zorganizować i porozmawiać z kadrą zarządzającą? Myślę, że udałoby się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. @Blady sen, jeśli jesteś w posiadaniu interesujących informacji na temat firmy, podziel się nimi na wątku, pomożesz w ten sposób innym, forum służy właśnie do tego. @Zorientowany, a czy pracownicy otrzymują premie uznaniowe? Czy na każdym dziale jest ciężko? Czy również jest to praca dla kobiet?

Lady Julietta
@Łucja

Łucja nie trzeba być Sherlockiem żeby się zorientować w czym jest problem.Jeśli nie wiadomo o co chodzi. To wiadomo o co chodzi ;-) z tego co słyszałam to kolejny wieloletni pracownik się zwolnił. A wiel jeszcze jeszcze o kolejnych, którzy szukają pracy. Już niedługo nie będzie miał kto tam pracować.

Remik

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś oferty pracy?

@Remik

Ma na okrągło, ludzie wytrzymują średnio 2 miesiące, rotacja non stop. Nikt nie chce pracować,za tak małe pieniądze.Bardzo ciężka fizyczna praca,nie polecam.

Zorientowany

Na Walerego nie ma już biura, są na brzegach :-)

Hellow kity

Ja ci powiem powiem, w końcu to powiem tylko co z tego. ...

Łucja

@Baczny obserwator, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy TEEKANNE POLSKA? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o warunkach pracy w tej firmie? Chętnie dowiemy się również czegoś w temacie atmosfery pracy, zapraszam Cię do kolejnej wypowiedzi w tym wątku.

@Łucja

Szkoda się powtarzać,wszystko juz napisali poniżej.Atmosfera jest ok tylko dlatego jeszcze pracuje,ale już niedługo.Zarobki są słabe jak na te czasy i socjalne w tej firmie nie istnieje!!!Powtórzę to jak moi poprzednicy komentujący.W tych czasach bony świąteczne,dodatki typu wczasy pod gruszą,paczki mikołajowe i karta multisport to standard w innych firmach!!!Niestety nie w Teekanee,pracownicy się nie upominają więc nic nie dostają od firmy.Dokąd zamierzasz Teekanee???Raczej do upadku skoro nic nie dajecie siebie pracownikom!!!

Lady Julietta
@Baczny obserwator

Zarobki słabe, socjal nie istnieje ale za to.......MAMY PARKING DLA PRACOWNIKÓW. tadammmm :-) Jak to powiedziała Łucja: " parkingi są w cenie" hahaha wiec po co dodatki ??

Zainteresowany pracą

Czy ktoś pracujący w tej firmie może mi napisać ile zarabia magazynier na rękę za 160 godzin pracy (miesiąc) bądź jaką ma stawkę za godzinę ? - bo nie wiem czy jest sens składać CV do tej firmy... Dziękuję za odpowiedź :)

@Zainteresowany pracą

Szkoda twojego czasu zarobisz 2 z hakiem,słabe zarobki w całej firmie

Łucja

@W szoku, a co możesz napisać w temacie warunków pracy w firmie TEEKANNE POLSKA? Chętnie dowiemy się również nowych informacji o aktualnych postępach tego pracodawcy, zapraszam Cię do kolejnej kulturalnej opinii w tym wątku.

W szoku
@Łucja

Wystarczy przeczytać komentarz W końcu szczęśliwy i sprawa jasna,gość napisał samą prawdę o teekanee!!! Socjalne które nie istnieje w tej firmie,ale to po części wina pracowników,którzy nie upominaja się o swoje.W innych firmach Karta Multisport,paczki mikolajowe dla dzieci,bony świąteczne i dodatki wakacyjne to standard!!!

W końcu szczęśliwy

Praca dramat,maszyny z lat sześćdziesiątych huk na hali przerazliwy.Skaczesz jak malpa na 5 maszynach.Operator i mechanik w jednej osobie. Wytrzymałem ledwo 2 miesiące. Nie polecam za takie pieniądze tyranie.Mechanicy święte krowy łaskę robią,musisz gonić za nimi po całej hali.

Andy
@W końcu szczęśliwy

Zgadzam się w 100 procentach. Gorszej pracy nie miałem, na szczęście głupi nie jestem i z tego bajzlu szybko uciekłem :)

W szoku

Jakie benefity?Nic nie wiem na ten temat!!!Trochę już tu pracuje i nie ma nic,na święta i wakacje.Jedna z ostatnich firm gdzie socjalne nie istnieje,niestety jest to droga donikąd.Nikt tu się nie kwapi do pracy bo nic nie oferują potencjalnemu pracownikowi.Zarobki tez słabe jak na te czasy.

Łucja

@Marek, a jak oceniasz benefity oferowane przez firmę TEEKANNE POLSKA? Udziel nam także informacji, do kiedy pracownicy otrzymują wynagrodzenia, do piątego dnia miesiąca czy dziesiątego? Będzie nam niezwykle miło za Twój kolejny wpis w tym temacie! Zapraszam także inne osoby związane z tym pracodawcą do nowych wpisów w tym wątku, chętnie poznamy waszą ocenę pracy w tej firmie!

Łucja

@krzych, to prawda, słuszna uwaga - parkingi są w cenie! :) Rozumiem, że pracujesz w TEEKANNE POLSKA SA? Jeśli tak, to na jakim stanowisku? Jak oceniasz atrakcyjność tego pracodawcy? W jakim trybie się pracuje 8- czy 12-godzinnym? Pozostałe osoby proszę o zachowanie kultury wypowiedzi - jest to miejsce wymiany merytorycznych opinii o pracodawcy, a nie grupa czy forum plotkarskie. @romek, jesteś zadowolony z pracy w TEEKANNE POLSKA SA? Planujesz zostać tu na dłużej?

@Łucja

Moim zdanie firma jest dobra, wypłaty na czas itd. Dobre godziny pracy, po za tym atmosfera na moim stanowisku jest dobra.

Prawdziwy Alvaro
@Łucja

Kobieto!!!Walnij się torebka od herbaty w głowę!!!Słaba firma jak i zarobki!!!

Zostaw merytoryczną opinię o TEEKANNE POLSKA SA - Kraków

• Jak się pracuje w TEEKANNE POLSKA SA?

Zobacz opinie na temat firmy TEEKANNE POLSKA SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEEKANNE POLSKA SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TEEKANNE POLSKA SA?

Kandydaci do pracy w TEEKANNE POLSKA SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TEEKANNE POLSKA SA
2.4/5 Na podstawie 192 ocen.

TEEKANNE POLSKA SA