Tygodnik Newsweek Polska

Opinie o Tygodnik Newsweek Polska

amelka

jakiej mniejszości? o czym ty piszesz? Newsweek jest niemieckim medium/kapitałem w Polsce, więc o jakiej ty mniejszości piszesz? niewątpliwie chcąc tutaj pracować musisz moralnie być świadomy na co piszesz, treści niejednokrotnie zdarzają się kontrowersyjne, ale podobno dużo płacą

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Tygodnik Newsweek Polska – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o Tygodnik Newsweek Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tygodnik Newsweek Polska